539
Sam & Max epizódok
  • BoKK
    #339
    Ha lenne kárgyám meg vettem volna ,de mivel nincs ezt nem tudom meg tenni.
  • BGYI
    #338
    működő verziót
  • BoKK
    #337
    Mit?
  • BGYI
    #336
    nem tud vki csinálni?
  • BGYI
    #335
    ha meg tudnám venni, megvenném,de nincs bankkártyám:(
  • reaper4
    #334
    lassan jön az 5. szal jó lenne már ha meglenne...
  • Sephi
    #333
    Jah en sem latom sehol.
  • BGYI
    #332
    Senkinek sincs meg a full 4. rész?
  • BoKK
    #331
    Miért még mit lehet lelni??
  • Sephi
    #330
    En nem lelem sehol...:P Marmint maga a gamat sem.
  • BGYI
    #329
    van vkinek crackje?honnan?
  • BoKK
    #328
    Meg jelent a Sam&Max 4!!
  • BoKK
    #327
    spoiler] Menny a föhadi szálásra menny a telefonhoz hivd fel a fehér házat és mond azt hogy várjon egy kicsit és ennyi el is van terelve [/spoiler]
  • BoKK
    #326
    spoiler] Menny a föhadi szálásra menny a telefonhoz hivd fel a fehér házat és mond azt hogy várjon egy kicsit és ennyi el is van terelve [/spoiler]
  • BoKK
    #325
    spoiler] Menny a föhadi szálásra menny a telefonhoz hivd fel a fehér házat és mond azt hogy várjon egy kicsit és ennyi el is van terelve [/spoiler]
  • Lacc
    #324
    Valaki adhatna valami hintet az elejére, a titkosszolgálatos manushoz. Hogy lehet elterelni a figyelmét?
  • BoKK
    #323
    A demo elég hosszu volt (legalábbis az én fejemnek).
  • BoKK
    #322
    ohh jó neked
  • Lacc
    #321
    Akik megvették már az első szezont, azoknak itt van a teljes, húzom is lefele :)
  • BoKK
    #320
    http://www.gamershell.com/download_18029.shtml Sam&Max Episode 4 demoja. Most töltöm és tuti rövid ,de egy kis elöleg a teljes verzio-ig.
  • Sephi
    #319
    Kicsit nem igy nez ki a struktura :D
  • BoKK
    #318
    Azért a Hit The Roadból nyomtam be képet mert teszik meg össze lehet hasonlitani ,hogy milyen most és milyen volt.
  • Muki100
    #317
    Le is lett írva hogy GOOGLE
    Akkor meg miért a hit the roadból szúrtál be képet ha nem annak a végigjátszása kell?
  • Lacc
    #316
    És tényleg nem tudod beírni a googlebe hogy Sam Max walkthrough? Vagy legalább itt a topikban kerestnél, mert belinkelték párszor. Most jobb várni inkább fél napot?
  • BoKK
    #315
    Hát én az uj Sam&Max-ről beszélek az episodek-ről annak az első részéröl(Culture Shock) angol végigjátszást vagy egy meg fejtás a sziologusnál a tintapacákra.
  • Muki100
    #314
    itt
    de meddig tartott volna googlebe megkeresned?
  • BoKK
    #313
    Na meg csináltam a Sam&Max 2 és 3-mat most már csak az 1 kéne.
    Valaki tud hozzá angol végigjátszást és pontos helyet ,hogy hol találom??
  • BoKK
    #312
  • BoKK
    #311
    És tudnál egy ilyen sort mondani??
    De azért meg probálom.
  • Voltan
    #310
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A betegség tünetei mindig mások. 3 tünet van, rajta van a lapon. Valamire pl. agresszívnek kell lened. Mikor mondja a szavakat, fogd rá a pisztolyt, mikor olyan szót mond, ami azzal kapcsolatos. A másik tünet pedig az, hogy a megszállotja vagy valaminek (pénz, hírnév, stb) ha pacnikat mutogat, akkor olyasmit kell látni benne, ami az adott megszállottsághoz köthető.
  • BoKK
    #309
    Annyira nem kell a végigjátszás csak azt a lap kitöltését nem tom már 1 honapja ott vagyok ha nem több ideje. Már csak a pacnik kellenek.
  • Lacc
    #308
    Ha nagyon végigjátszás kell inkább a www.gamefaqs.com-ot ajánlom, ott fent elvileg már mindhárom rész is.
  • BoKK
    #307
    http://www.thesource.hu/index.php?md=dls&id=371& pontosabban
  • BoKK
    #306
    Üdv
    Én erről a linkröl beszélek: http://thesource.hu/ amit itt irtak.
    És a helyes irást illeti azt nem nézem át (ahogy te is látod)
    Amúgy koszi a segitséget a másik ha eszedbe jut ird le koszi.
  • Lacc
    #305
    Komolyan no offense de rossz nézni hogy írsz. Te külföldi vagy, vagy szar a bill.ed, vagy csak egyszerűen nem volt meg az éreccségi?

    Btw mi az hogy felmentél az oldalra és nem tudtam megnyitni a végigjátszást? Ebből szerinted ki a halál fogja tudni kihámozni, hogy te hova mentél fel és mit próbáltál megnyitni?

    A szóbeli tesztnél a csajnál meg ha jól emlékszem rá kell fogni a fegyvert ha olyan témát mond, ami fogászattal kapcsolatos, több nem jut most eszembe.
  • BoKK
    #304
    Üdv uraim
    Én fel mentem arra az oldalra ahol a végig játszás van ,de nem tudtam meg nyitni. Ez esetben tudnátok segiteni.
    Amugy a sziologushoz el vittem azt a lapot és és az álmot meg csináltam ,de a másikkettöt mikor zsvakat mond meg pacnikat mutat azt nem tom meg csinálni. Hatudtok segitcsetek.
    Voltan
  • BoKK
    #303
    Ööööö én fulltorrent.net-röl szoktam öket leszedni én meg bizok abban ,de elötte kell letölteni azureust
  • Lacc
    #302
    www.telltalegames.com
  • oneal1
    #301
    honnan lehet leszedni a részeket?
  • BoKK
    #300
    Üdv uraim
    Én fel mentem arra az oldalra ahol a végig játszás van ,de nem tudtam meg nyitni. Ez esetben tudnátok segiteni.
    Amugy a sziologushoz el vittem azt a lapot és és az álmot meg csináltam ,de a másikkettöt mikor zsvakat mond meg pacnikat mutat azt nem tom meg csinálni. Hatudtok segitcsetek.