539
Sam & Max epizódok
  • Zóanagyvarázsló
    #499
    Második évadra gondolsz? Már régen készen van, megvásárolható letölthető formában, illetve a fejlesztőktől fizikaiban is. Retail kiadásra még várni kell, a Season One is november-december körül került a boltok polcaira. Persze nem idehaza...
  • Vass Gábor
    #498
    A második epizóddal mi van, rég hallottam felőle.
  • moonster
    #497
    :(
  • nagykispeter
    #496
    nem
  • moonster
    #495
    Létezik letölthető, angol verzióra telepíthető magyarítás a aSam & max Season 1-hoz?
  • balee4
    #494
    Képre gondolsz vagy a magyarításra? (tudom utóbbit ígérgettem, meg is kapjátok majd, amint ráérek)
  • spidey
    #493
    Pár magyar szöveget rakj már be majd...
  • balee4
    #492
    Sztem visszahívta a forgalmazó az összes hibás terméket, hívd fel őket, de sztem ha a CDG-ből rendeled tuti, hogy a javított verziót kapod, bennük megbízhatsz. ;)
  • Zóanagyvarázsló
    #491
    De a hibás veriók még maradtak a polcon, nem? Esetleg ki lehet szűrni az elrontott szériát? Nem lenne kedvem vele szerencsétlenkedni.
  • balee4
    #490
    Néhány kisebb hibától eltekintve, sztem teljesen jó a fordítás, igaz még csak az első epizódot volt időm végigvinni. Ha kéritek nyomhatok be róla majd néhány képet.
  • RaveAir
    #489
    És mennyire vagy megelégedve a magyar fordítással?
  • balee4
    #488
    De a sevenm kicserélte a játékot, gyárilag hibás volt rajta a másolásvédelem, mostmár tökéletesen müxik.
  • Gregorius
    #487
    Azóta sem sikerült?
  • TBTPumpa
    #486
    Privát üzi ment, talán sikerül megoldani így a problémát! Sok sikert és ha működik, akkor jó játékot!
  • balee4
    #485
    Ilyet én még nem b@sztam, tegnap megjött a CDG-től az első évad és nem megy, feltelepítem és mikor elindítanám, arra kér tegyem be az eredeti lemezt, összeakad a securom védelemmel. Kipróbáltam 2 gépen is, XP-n és Vista-n is és nem megy, eredeti game-el nekem ilyen sosem fordult elő! Mi a f@szt csináljak? Arra rájöttem, hogy vmi olyan gond lehet, hogy a lemeznév magyar, míg a védelem az angol lemezt kéri. Csúcs.
  • balee4
    #484
    Szóval majd holnap írok véleményt milyen lett a fordítás.
  • balee4
    #483
    Én tegnap késő délután megrendeltem, holnapra érkezik, már nagyon kiv vagyok rá. :D
  • Szeszmester
    #482
    Én is fordítok, hivatalosan is, a saját munkáimmal néha kicsit elfogult vagyok...

    Mozgásban kellene látni, hogy állandó-e a minőség.
  • TBTPumpa
    #481
    jó kérdés! a fordítás minőségéről inkább Panyi-t kérdezd, mert ugyanis ez az ő munkája, részben...
  • Szeszmester
    #480
    Képeket hol lehetne meglesni? A fordítás minősége érdekel.
  • TBTPumpa
    #479
    már kapható!
  • Vass Gábor
    #478
    Mikor lehet már megvenni a játéknak az első részét a cd galaxis-on?
    Mert már hónapok óta halogatják, mindig a következő hónapra.
  • Zóanagyvarázsló
    #477
    Nyomtatott többnyelvű kézikönyv (sokat nem forgattam, ez azért enm olyan, mint a régi Origin-féle, játékhoz egyúttal a világ hátterét bemutató anyagok), bár gondolom az is létezik PDF formában. Elvileg járna hozzá poszter, de én nem kaptam. Mivel ez csak a DVD-tokra van ráírva, az említett online üzlet nem hirdette meg hozzá, és messze al egolcsóbb alternatíva is, nem szántam időt és energiát reklamálásra olyan dologért, amire nem igazán van szükségem.

    Lassan már csak megjelenik itthon, kíváncsi leszek, hogy élvezhetőre sikerült-e a fordítás - vagy a szokásos színvonalt hozza.
  • spidey
    #476
    ez súlyos... Van a dobozos változatban egyébként bármi, amit nem raktak fel a netre? Machinimák fenn vannak, blooper reel YouTube-on stb...
  • Zóanagyvarázsló
    #475
    Én nem közvetlenül tőlük vettem, hanem innen, jelenleg nincs itt raktáron belőle. Mivel utókarácsonyi bevásárlást ejtettem meg (elég komoly akcióik voltak), s nem is egyedül, így multibuyban 12.50 fontba került, és a postaköltség is többfelé ment. (2.95 font a postaköltség, akármennyi játékot rendel az ember, igaz, 1000 g feletti darabot nem szállítanak külföldre. Egyébként egyesével küldik, külön bélelt borítékban a játékokat, szóval nem várják be egymást.)
  • spidey
    #474
    nincs értelme Mo-ról venni, legfeljebb, ha valaki a dobozosra vágyik, és olcsóbb lesz postaköltség nélkül, amit nagyon nem hiszek. Mennyi volt a Telltale-nél a posta? Nekem kb. 10 dollárt mondtak...
  • Zóanagyvarázsló
    #473
    Első epizód vagy első szezon? Nem mindegy.

    Évadonként kap bolti kiadást, idehaza árpilisban várható a Season One megjelenése, aztán ki tudja, csúszhat tovább is. A magyar forgalmazó vonatkozó fóruma.

    Kezd határozottan jó döntésnek bizonyulni, hogy már decemberben megvettem külföldről, még csak többe sem került, mint itthon fog, ha egyszer megjelenik.
  • Vass Gábor
    #472
    A Cd galaxisneten miért nincsen már fent az első epizódja?
    Már a másodiknak kéne jönnie ott is.
  • spidey
    #471
    Chariots of the Dogs. Gyerekek. Ver minden eddigi részt. Hajrá!
  • Gregorius
    #470
    Szerintem még nem jött ki.
  • TBTPumpa
    #469
    már 14.-én megjelent... 1ébként a magyar verzió kijött már?
  • kutyafulu
    #468
    Megjelent a kövi rész Sam and Max S2 Ep4 ! játszatok :D
  • kutyafulu
    #467
    Új rész!!!!! Sam_and_Max_Season_2_Episode_3_Night_Of_The_Raving_Dead-RAZOR ez lenne az. Jó szórakozást hozzá :D
  • kutyafulu
    #466
    Jah az nekem is nagyon tetszett :D
  • Sephi
    #465
    én csak a hatodik résznél tartok de nekem az volt a kedvencem amikor Max elnök lett :DDD Ott beborultam :D
  • kutyafulu
    #464
    Utálom a kalandod már bocsi nem akarok vele megbántani senkit De ez tényleg nagy kivétel :D Szeretem ezt a két fazont Nagy volt ez a rész is Max már megint újabb Elnök lett xD várom a következőt :D
  • Zóanagyvarázsló
    #463
    Lehet próbálkozni vele, de már csúszott márciusra a magyar nyelvű megjelenés.
  • csoola
    #462
    én az eddigi részeket végigtoltam, nagyon jok, kalandot soha nem játszom, ez az oriási kivétel:P
  • spidey
    #461
    Magyarul...:D
  • Rayman 01
    #460
    NEM ÉRDEKELSZ shadoweyes7! kivárom a két hetet.