539
Sam & Max epizódok
  • Lobsterman
    #139
    Pakold rá a bigfoot szőröket is, meg add oda a fájóslábúnak a reszelőt. Utána át lehet öltözni a telefonfülkében a csávó előtt.
  • Major
    #138
    Segítene vki egy elakadt lelken? Annyit már összekapartam hogy van egy parókás szurkós gólyalábú ruhám :) de hogy ezt hova rakjam, vagy hogy hogy jussak be a nagylábak bulijára egyszerűen lövésem sincs. Help please!
  • Serpa
    #137
    Köszi!
  • Major
    #136
    Tessék!

    Magyarítás
  • Sephi
    #135
    Jaja pliz rakd ma fel :D
  • Lobsterman
    #134
    Újrakezdem a játékot 51edszerre is. Megjött hozzá a kedvem újra :)
    "Is pronto a real word, Sam?" :D
  • Serpa
    #133
    Major!

    felraknád ide?

    Sephi és én nem vagyunk majmon regelve.
  • Major
    #132
    Nah igen, csak mondjuk itt vannak ezek a zöldség fejek :D Még utalásra sem emlékszem hogy valahol kelett volna. De talán annyi már dereng hogy talán be kell öltöznöm nagylábnak(?) vagy vhogy segítani a fájó lábán :D
  • Lobsterman
    #131
    mondjuk nem szabad sürgetni sem. még anno úgy toltuk végig az ilyen játékokat, hogy haverokkal a suliban mindig kitárgyaltuk ki meddig jutott, úgyhogy szép lassan apránként jáccottuk végig, de végigjátszás nélkül. a tanulság az hogy ráérsz :D
  • Major
    #130
    Hát igen, de most már egyre több helyszín jött be, szóval egyre több a lehetséges kombináció. (Most kb. ott vagyok hogy a nagyláb buliba kellene bejutnom :)
  • Sephi
    #129
    Felraktatok?
  • Lobsterman
    #128
    Egyébként sokat segít ha nem is próbálsz meg normálisan gondolkodni. Ez nem az a játék :D
  • Lobsterman
    #127
    Hajrá :D
  • Major
    #126
    Kössz a helpet :) Erre nem gondoltam :D Most vmi hangulati gyűrűt kell megatalálnom, ha nagyon elakadok, majd bekommentelek...
  • Lobsterman
    #125
    Vedd el a veder halat a halvilágból, rakd a golflabdák helyére, és golfozz :D Úgy kell lőni a halakat, hogy a krokodilok élő hidat alkossanak, amin át tud menni Sam. Aztán meg kell nyomni a célpont közepét, és onnantól már szerintem menni fog.
  • Major
    #124
    Hát igen, kiszabadítanám, ha bírnám :) Már ötletem sincs mit-mivel lehetne kombinálni, mert beleuntam, ötlet? :D
  • Lobsterman
    #123
    hát akkor szabadítsd ki maxet :)
  • Major
    #122
    Kínomban eljuttam odáig, hogy max-et kelle vahogy kiszabadítani a golf clubál. Dinóval még nem futottam össze :)
  • Serpa
    #121
    én is szívesen végig vinném újból ...
    ^^
  • Sephi
    #120
    Jaja :D Koce.
  • Lobsterman
    #119
    a cérnát a géptyrannosauruszon kell használni, konkrétan a fogán, utána maxen a másik végét, és van is egy dínófogad
  • Serpa
    #118
    lődd fel ide
  • Sephi
    #117
    Nem lehet regizni....
  • Lobsterman
    #116
    jajj. erre leírom hogy csináld meg amit megcsináltál már :D ehh
  • Lobsterman
    #115
    beirod gugliba, és az első találat az lesz

    major: a megoldás: Fent a gombolyag tetején meg kell görbíttetni a csavarkulcsot a médiummal, le kell menni a halvilágba, kicsavarozni a nagy halat, és belemászni. Egy helikopter elvisz a konyharészleghez a golyó tetején. Maxet használni kell a kiálló darab cérnán lent és már kész is van :) A csavarkulcsot ne kérdezd hol lehet szerezni. 2 hónapja játszottam újra végig kb 50edszerre, de nem emlékszem :D
  • Sephi
    #114
    De en nem tudom a cimet. Ha siman birom nem jon be :(
  • Major
    #113
    Ez a verzió(2.0) az összes windows-sal kompatibilis. És a szereplőknek is van hangjuk nem úgy mint a 9 megás verzióban. Cd-s verzió van fenn a majomparádén, ami 191 mega + a magyarítás.
  • Ombika
    #112
    Jajj elso game volt amit vegigvittem,linket please ha vki felrakta!!
  • Serpa
    #111
    hány MB?
  • Major
    #110
    Majomparádé torrent oldalra
  • Sephi
    #109
    Hova dobtad? :D
  • Major
    #108
    Feldobtam, aki csak tudja szedje le és segítsen az elakadtakon :)
  • Major
    #107
    Ha minden igaz ingyenessé tették, de ha kell feldobhatom a majomra.
  • Sephi
    #106
    Nem lehetne valahogy megoldani hogy eljutasd hozzam is mert naon need lenne!
  • Major
    #105
    Meg van. Ez már valami secound edition, hogy xp-n is megy :) Ráadásul van már rá teljes magyarítás, de így is sikerült elakadnom.
  • Sephi
    #104
    Jaj nekem nagy kedvencem volt de en mar nem emlekszem :D

    Megvan neked esetleg angolul ugy hogy hanggal szal beszelnek is benne?
  • Major
    #103
    Egy kis segítség kellene, elkezdtem a Sam & Max -el játszani és sikerült elakadnom :) Most ott tartok hogy sikerült szereznem egy 94 yardos fonalat a nagy fonal gomobolyagból. És hogyan tovább? Ha valaki emlékszik még, hogy ezt hogy kell megoldani, igazán segíthetne. Thx :)
  • Sephi
    #102
    Elso trailer!!

    Sam And Max Season 1
  • Serpa
    #101
    kép
  • Sephi
    #100
    Megeloztel :D