539
Sam & Max epizódok
  • JonasSandor
    #539
    Vr játékként tér vissza a sorozat.
  • sparrow35
    #538
    Megvettem az első évadot mega games kiadásban, de ne mtartalmaz magyar feliratot, ráadásul fut dvd nélkül.
  • MerlinW
    #537
    Váá, ez a lezáró epizód epikus volt:)))

    Jön a Sam&Max póker vendégszereplőkkel:)



  • kutyafulu
    #536
    Így, így...
    a 3. szezon űberel mindent :D:D
  • MerlinW
    #535
    Magyarul jelent meg még tavaly. Azóta már el is fogyott. A 3. évad viszont zseniális lett, ajánlom:)
  • Anonymusx
    #534
    Valaki nem tudja hogy mi van a Sam & max 2.évadjával? Olvastam régebben egy pár helyen hogy magyarul meg fog jelenni, de azóta semmi.
  • Qwerty4
    #533
    Megoldva!
  • Qwerty4
    #532
    Hello.

    Hogyan lehet karaktert váltani?Már rögtön az elején megakadtam,a végigjátszás írja, hogy "Ám úgy tűnik, kis rágcsáló cimboránk továbbra sem akarja visszaadni a telefont. Beszélgessünk vele, s Maxszel ajánljuk fel, hogy szívesen kilógatnánk az ablakon."

    Ezt hogy kell, mert nem tiszta, beszélgettem Sammel, de nincs ilyen opció, az ablakon kinéztem, ott nem tudtam semmit se csinálni.
    Szóval hogy kell ezt végrehajtani?Nem tiszta.
  • MerlinW
    #531
    Nem lehet kivenni belőle.
  • pauly
    #530
    Kérdezd megitt,hátha valaki majd felteszi...
  • Nightquest
    #529
    Mármint abba belefogni, hogy megkeresni a játékban a magyar szövegeket, kivenni őket és feltenni ide, hogy aki angolul szerezte be, az is élvezhesse magyarul.
  • blackcalibra
    #528
    A Sam and Max Episode 1 most ajándék a PC GURU-ban, magyarul.
  • Gregorius
    #527
    Magyar felirattal jelent meg a játék a boltokban. Nem hiszem, hogy lenne mibe belefogni.
  • Nightquest
    #526
    Tudom, hogy már kérdezte itt valaki, de kíváncsi lennék, hogy azóta történt-e változás: létezik a játékhoz (első évad) letölthető, az angol verzióra telepíthető magyarítás/magyar verzióból kivett nyelvi fájlok? Sehol nem találom a neten a magyar nyelvű változatot sajna.
    Ha nincs, esetleg technikai okai vannak vagy csak még senki nem fogott bele a dologba?
  • Burdi
    #525
    a magyar feliratot h tudom előhozni?
    vagy esetleg vmit át kell írni h magyar felirat legyen?
    meg gondolom az se mind1 h meik verziót töltöttem le..

    bocsi ha már írtátok de nincs kedvem annyit visszaolvasni:D
  • Gregorius
    #524

    Senki nem ír? Hát mindent puszta kézzel kell kiszedni belőletek?
  • Gregorius
    #523
    A CD kell hozzá, igen. Olyan védelem van rajta. Úgyhogy ajándéknak teljességgel alkalmatlan.
  • rotator
    #522
    Köszi! Már lecsúsztam róla, de majd a legközelebbi rendelésnél... :)
  • Zóanagyvarázsló
    #521
    A magyar kiadáson milyen védelem lehet? Kéri a CD-t? Megvettem ajándéknak, de ugye nem bontottam fel, és nem szeretném, ha ebből probléma lenne később. Igen, én már a CD meghajtóba helyezését is bőven annak tartom.
  • Gregorius
    #520
    Hivatalból is azt kell mondanom, hogy jó lett. De jó is lett.
  • rotator
    #519
    Előcsalható-e az angol felirat, vagy ha nem, milyen lett a magyar fordítás?
  • Gregorius
    #518
    Nem találtam meg, pedig érdekelne. Úgy látszik béna vagyok.
  • Sephi
    #517
    A Telltale blogjan felkerultek uj Mp3-mak a jatekbol.

    Az elso evad Reality 2.0 reszebol a Lefty's boltjaban elhagzott dallam valami fantasztikus.
  • Gregorius
    #516
    Azért mégse ez a processzor kép nyissa a topicot!


    Remélem, vér!
  • Sephi
    #515
    :DDDDD
  • Gregorius
    #514
    Ilyen.
  • MerlinW
    #513
    Köszönöm nektek, máris fényesebben látom a világot:)
  • Gregorius
    #512
    Olyan mint a 2 csak eggyel több. Vagy olyan mint a 4, csak eggyel kevesebb. Megközelítés kérdése. A második közelebb áll az igazsághoz. :)
  • Voltan
    #511
    Hát olyan három magos lehet. Mint a kendermagos, csak ez 3. :DD
  • MerlinW
    #510
    3 magos proci? Az milyen?
  • Gregorius
    #509
    Köszi, ma nálam is beindult! A megoldás az volt, hogy setup.exe, és elmegy addig mást csinálni... Uszkve negyed óra, és már el is indult a telepítő. Nem tudom, mi van vele. Mindenesetre ma először, a tegnapi sok telepítőindítási próbálgatás után azzal köszöntött a Vista, hogy Új eszköz telepítve, ismeretlen eszköz, használatra kész.

    Egyébként nekem Vista 64-bit Business van. És hárommagos proci. De a köszi a válaszokat! Megadtátok az erőt egy újabb ritrályhoz.
  • balee4
    #508
    nálam is megy Vista alatt a telepítő...
  • reaper4
    #507
    ott vmi más a gond. nekem vista alatt elindul a telepítő (32-bit)
  • Gregorius
    #506
    Na, én tegnap próbáltam meg feltelepíteni a gépemre az első évadot. Vista alatt kifagy a telepítő. Még el sem indul. De ha autorun-ból a csodásan fordított Instalar gombra kattintok, akkor kifagy az autorun.exe és folyamatosan ég a DVD-meghajtó lámpája. Ezt kb 10 percig bírom várni. Másik meghajtóban ugyanez a szitu. Ha Explorerből indítom a setuo.exe-t, akkor az Explorer fagy ki ugyanígy.

    Laptopomon XP alatt is megszenved, de ott elindul a telepítő. Van valakinek valami ötlete?
  • Voltan
    #505
    Az más.
  • Sephi
    #504
    Feliratosan.
  • Voltan
    #503
    Szinkronosan? Ki az a barom, akinek ez eszébe jutott????
  • Ombika
    #502
    Hopp ---->Sam.and.Max.Season.Two-ViTALiTY :))
  • nagykispeter
    #501
    A második évad ősszel fog itthon megjelenni szinkronosan.
  • spidey
    #500
    Lehet kép, szövegek, vagy video... A CDGalaxis bemutatója alapján nem lehet visszaadni az eredetit, csodálkoztam is volna mondjuk...