2062
  • Gregorius
    #1781
  • Gregorius
    #1780
    Milyen patch?
  • Gregorius
    #1779
    Jellemző, de ehhez a járókelők segítségére is szükség volt azért, hogy elmenekülhesen!
    Természetesen részvétem minden hozzátartozónak!
  • Tibre
    #1777
    Re.
    Megjelent már a patch,mi a helyzet a szerverekkel,gyarapodtak?
  • Gfreiter
    #1776
    Hali srácok! Ma két ember meghalt itt a Kosztolányin, csak azért, mert egy hülye fasz nyomta neki ezerrel, és lusta volt megállni lámpára, gondolta még áthúz a piroson. Aztán bele is rohant egy másik kocsiba, aki keresztbe ment, aminek az utasai meghaltak, ez a geci meg túlélte, és semmi baja nem lett, még el is menekült! Szóval lécci ne nyomjátok neki, mert nincs értelme, és figyeljetek másokra! Köszi!
  • Gregorius
    #1775
    Szóval nem tud senki semmit hogy hogy lehet beletúrni abba a több megás fájlba? Elő kell vennem a német tudásomat?
  • Gregorius
    #1774
    Mert előtte meg MATÁV otthon díjcsomag volt, aminek szintén hűségszerződése volt, de csak 56k-n, és csak erre volt érdemes átváltani.
  • hykao #1773
    Jaaa!
    ISDN-hez minek előfizetés?
    Nálam is van ISDN, amíg be nem köttettem a DSL-t, kb. 2003 októberig azzal nyomtam az Internetet FREESTART-os jelszóval, ami ugye ingyenes, és teljes sávszélességet produkált.
  • Gregorius
    #1772
    MATÁV, axelero ki más? Turbo ISDN.
  • hykao #1771
    Milyen kapcsolatot biztosító céggel van hátra egy év a hűségszerződésből???
  • Gregorius
    #1770
    Hát, már gyúrok ADSL-re, csak tudod két éves hűségszerződésből még egy év hátra van. Addig csak szökőévente egyszer.
  • Gregorius
    #1769
    Clever's állította.
  • hykao #1768
    Honnan veszed, hogy tavasszal???
  • Kandurex
    #1767
    :))
  • hykao #1766
    ...pedig reméltem, hogy valamelyik szerveren esetleg öszefutunk (kevés a magyar...)
  • Gregorius
    #1765
    Kiegészítő lesz majd tavasszal, valószínűleg single playeres, a második mondtaot pedig nem hallottam meg.
  • Gregorius
    #1764
    Miért hol említettem, hogy neten játszok?
  • hykao #1763
    Minek a trükk? Ezt nem értem.
  • hykao #1762
    De hát akkor te nem az interneten játszol, hanem helyi hálózaton...
  • Kandurex
    #1761
    1761
  • Kandurex
    #1760
    Azért tényleg nem semmi, hogy eljutott a topic 1759 hozzá böfögéshez. Mi lenne itt ha tényleg jó játék lenne? Amúgy semmi infó egy esetleges 2. részről, single-kiegről écsatöbbi? :)
  • Gregorius
    #1759
    Hát, én LAN-ban megyek, azt hiszem van valami beállítás opció, hogy cable/modem, LAN / ISDN meg ilyenek, ott arra mégy, hogy LAN, és akkor a Start local LAN-ban megy. Nem tudom GameSpy hogy megy, csak annyi a trükkje, hogy amikor bejön, hogy connecting..., akkor nyomsz egy Escape-t, mint a Singleplayer indításakor.
  • hykao #1758
    Mi az, hogy LAN-t használsz, és milyen az az ASE???

    Lehet máshogy is játszani, mint a játékba beépített GameSpy szerverkeresőn keresztül???
    Vagy mi van???
  • hykao #1757
    Amúgy az új oldal tényleg pofás.
  • hykao #1756
    Legjobb bot-ok nélkül játszani.
  • hykao #1755
    Mindjárt megsasolom az új oldalt.
  • Gregorius
    #1754
    Ja, nem ASE-t használok, hanem LAN-t. Az is jó, kisebb a PING-je. MATÁV ki nevet a végén? díjcsomaggal nem szoktam neten játszani sajnos, pedig szeretnék nagyon.
  • Serpa
    #1753
    server kereső.

    GameSpy -hoz hasonló --> egyesek szerin jobb ennél a ASE.
  • Gregorius
    #1752
    Igen eredeti CD-m van, de mi az az All Seeing Eye?
  • Serpa
    #1751
    All Seeing Eye

    eredeti CD-d van ?
  • Gregorius
    #1750
    Az mi is?

    Láttátok, hogy új t3war.com oldal van?
  • Serpa
    #1749
    ASE -t használsz ?
  • Gregorius
    #1748
    Pedig multi NAGYON ÁLLAT, épp most játszottam multiban egy órát. Igaz csak ketten voltunk, de így is marha jó. Az a gáz, hogy minél kevesebb segítő botod van, annál jobb eredményt tudsz elérni a gép hülyesége miatt.
    Ketten voltunk a 32 terminátor ellen, és halomra lőttük őket. Persze ha beraksz magad mellé még egy botot, akkor az megy, és állandóan szétlöveti a fejét. Na akkor lehet az eredmény után futni.
  • Venus
    #1747
    A fobazisok nem elfoglalhatok, igy hiaba tartozkodsz az ellenfel fobazisan, sosem lehet a tied :)
  • hykao #1746
    A single playerben nincs!
    De csinálhatsz a saját szád íze szerinti single playert.
    Ehhez a következőket kell tenned:
    Multiplayer -> Create Game -> Itt mindent úgy állítassz be, ahogy tetszik: a bot-ok erősségétől kezve, a játékmódon át, a ponthatárig.
    Majd -> Local indítás!
  • Mayday
    #1745
    Be kell vallanom, en aktivabban ket napja ultem neki a jateknak, es nagyon kiraly! Bejon, jol elszorakozok vele, mondjuk nem multizok, hanem csak a "gep" ellen jatszok! De szuper!
    Kerdesem: az alap jatekmodban, amit singlem playerben is kapok, az ellenfel fo-bazisat semmikepp nem lehet elfoglalni? Csak a "kicsi" bazisokat? Eloszor azt hittem, hogy csak akkor megy, ha minden masik megvan, de aztan ugy sem ment. Szoval csak ha letelik az ido, es vege a jateknak, ugy lehet befejezni? Nincs mas megnyeres?
  • Gregorius
    #1744
    Most meg kirakta az előzőekkel együtt. Ez a b*i Internet Explorer biztos megint a hülye temp internet fájlokból, meg cookie-kból rakta ki az oldalt, szóval bocs a redundanciáért.
  • Gregorius
    #1743
    Már kb 5ször írtam ide, de mikor visszajövök mindig eltűnik az üzenetem.

    Szóval én megnéztem a modot, és nekem tetszik, tényleg izgibb lett a játék, és egy kicsitt nehezebb is, persze az lenne az igazi, ha ki lehetne benne kapcsolni, hogy a botok a falnak fussanak. :)
  • Gregorius
    #1742
    Tudok én ide írni?
  • hykao #1741
    Ez a fájl több fájlt tartalmaz, egy sima .zip egyébként.