2062
  • Dexantreal
    #2022
    ja igen..thanks
  • SZU
    #2021
    Hali!
    Feltelepíted a hamachit. Beregeled magad, kapsz egy virtuális IP-t. Csinálsz egy szobát, lejelszavazod. Belép a haver, ő is beregeli magát, csatlakozik a szobádba. Indítasz egy játékot, a haverod meg csatlakozik a te virtuális IP-dhez. A tűzfalak nyavajogni fognak, engedd át a hamacsit, meg a játékot, meg a haverodat. Ennyi lenne.
  • Dexantreal
    #2020
    nem vágom én se fullra, de a lényeg, hogy csinál valaki ott1 nemistom...szobát, szervert, passz,... a másik csatlakozik hozzá és a hamachis ípé alapján tolják a géjmbe is,de télleg nemtom már...rég használtam és amit akkor mondtak nekem eróla, kiment a felyemből már.....
  • Jont100
    #2019
    Köszi szépen. Bocs információhiányom van erről. Mi az a hamachi pontosan?
  • Dexantreal
    #2018
    jahh,sry...hahachi=hamachi
  • Dexantreal
    #2017
    sztem hahachival lehetne..nekem is csak még azé van fenn,hátha sikerül valahogy multizni is...mer pár hónapja kaptam le én is utólag
  • Jont100
    #2016
    Sziasztok!
    Leszedtem a Terminator 3 war of the machines teljes verzióját.
    Kerestem hozzá CD key-t, és működik is a Single player, de a Multiplayer módnál, ha rá szeretnék csatlakozni valakire, vagy én szeretnék szervert csinálni, akkor egy "CD key error" hibaüzenetet dob ki.
    Sok CD key-t próbáltam már, de mindegyiknél ez volt. Van valami megoldás, egy olyan amit elfogad a Multiplayer mód is? Válaszotokat előre is köszi. :)
  • Dexantreal
    #2015
    hamachi?zoomra rájöttem közben..az X gomb....lol..
  • Gregorius
    #2014
    - Nincs külső nézet.
    - Nem tudom, mi a zoom probléma.
    - Törött játékkal legfeljebb LAN-ban
  • Dexantreal
    #2013
    ja még1kérdés:

    hogy lehet multizni tört verzsönnel?...
  • Dexantreal
    #2012
    na én is leszedtem így utólag..igen,valaki utólag szedi le...na..még mielőtt esetleg bárki leugatna ezért.Nagyon bírom a terminátort,összes könyvet elolvastam ami megjelent eddig és filmeket is láttam..ez a géjm is naon ütős...magyarosításért meg thanks hyako,tökéletes,mintha maga az egyik terminátor csinálta volna.

    Csak rögtön lenne máris kérdésem:
    - lehet-e a terminátorok kamera nézetét külsőre váltani?mer így ilyen hoyg is mondjam milyen nézet ez,szal ahogy ők látják a világot,az jó,de kíváncsi lennék külső kamera állásosra is..lehet-e ilyet,ha igen akkor hogy?
    -aztán a terminátoroknál a zoomolás is fasza,de vissza zoomolni nekem nem mindig enged,csak nagy ritkán...mivel lehet vissza zoomolni
    -valaki esetleg majd multi,ha bele rázódtam a singlebe?


    egyenlőre ennyi elég is

    válaszokat előre is thanks!
  • Gregorius
    #2011
    A játékban ciklikus spawn-olás van egy időzítő lejártával indul újra mindenki. Ha lekésed a spawn időpontot, akkor meg kell várnod a következőt. Amennyiben több-játékos módbannyomod, úgy te állíthatod be ezt az időzítőt.
  • MORO67
    #2010
    eltudja valaki mondani hogy mikor kijelölöm az embert és az indulási pontot hogy kell elindulni a játékkal mindig kiirja hogy a speas gomb megnyomásával visszatudok menni a menübe és nem indul el a game
  • Gregorius
    #2009
    Érkezik az új mod.
  • Gregorius
    #2008
    Gőzerővel készül a mapeditor és az első pályák!
    Részletekért: http://gregorius.fw.hu
  • Gregorius
    #2007
    Gondoltam ide is írok, hogy feléled a Terminator 3 project. Thee_immortal_one úgy tűnik, hogy azzal a géniusszal rendelkezik, hogy megfejtse a pályakódot, és elkészítse hozzá a pályaszerkesztőt. Illetve, mostmár olybá tűnik, hogy ezzel is kész is van. Egy pályaszerkesztőprogrammal lehet készíteni a pályát, mint mondjuk a "Carrera" és utána az ő konvertálóprogramjával át lehet konvertálni T3WoTM típusra. Hamarosan érkezik a demo pálya, amit már ezzel az eljárással készít, ha minden igaz. A projekttel kapcsolatos részleteket a honlapomon is nyomon követhetitek, ahogyan eddig is. Mivel célegyenesbe érkezett a project, most ide is felfirkantottam a dolgot. Eddig nem akartam hiú reményeket táplálni, bár minimális esélye még mindig van a pofáraesésnek, de itt lenne az ideje toborozni a pályaszerkesztő vállalkozó delikvenseket.
  • Gregorius
    #2006
    Mindenben teljesen igazad van, mert az első benyomás a játékról katasztrófális. Azonban nyugodtan látogasd meg a http://games.groups.yahoo.com/group/T3-WOTM/ címet, valamint találhatsz az én oldalamon is modot a játékhoz. Ezen kívül van patch, ami ugyan nem javít sokat, de azért megjárja. A mod és patch ötvözetekkel vigyázni kell azonban, de teljesen hazavágni nem lehet a játékot, úgyhogy nyugodtan próbálkozz!

    Az hálózati játék viszont nagyon jó, nekem tetszik, ha értelmes embereket össze tud szedni az ember. :)
  • TANKboy
    #2005
    Idöközben rájöttem hogy a térképen kell kijelölni honnan indulok. Mondjuk amit naon nem értek mivel csak 1 konkrét helyet lehet megjelölni. Kipróbáltam és az első benyomások, khm hát hogy is mondjam...nem túl jók voltak. Idétlen mozgású emberek, folyamatos rádiozgatás ami kimerül két beszólásban. Aztán kipróbáltam a Terminátorokat és vhogy megváltozott a véleményem, a Terminátorokkal játszani újdonság volt, adott egyfajta feelinget.
    Lehetett volna egy jó kis játék ez, ha többet foglalkoznak a mozgások lemodellezésén. Igaz a grafika se az igazi, de az megbocsájtható lenne, ha többi részével nem lenne gond. Sikerült lefikáznom a játékot, pedig csak a csalódotságomat akartam elmondani. Igaz negyed óra játék után érdemlegeset nem mondhat az ember.
  • TANKboy
    #2004
    Hali!
    Ma töltöttem le a kalózverziót. Feltelepítettem, elindítottam a single játékot, be is töltötte, odáig jutottam ahol ki kell választani kivel akarok lenni de annál tovább nem. Hogy kell megkezdeni a rundót, mert hiába nyomkodtam a done gombot csak nem jutottam tovább.
  • Gregorius
    #2003
    Tegnap este írtam, de ma már nagyon nincs itt, amit írtam. Szóval bemégy a játék serverébe játékon belül (Join internet game) párszor a "refresh" gombra klikkelsz, és lennie kell játéknak. Ott játszik az emberek java része. És még egy tipp, ne tegyél fel javítást a játékra, mert a legtöbb ember javítás nélkül játszik.
  • andriska
    #2002
    Hi!
    Írjatok már pár IP címet ahol lehetne a játékot nyomatni!
  • Gregorius
    #2001
    Attól függ, mihez képest? Az online rész jó, hálózatban nagyon jó játék, a botok hülyék benne. :(
    Azóta kijött hozzá egy patch és tengernyi mod. De a GameSpy leállította a szerverét, ezért csak direkt IP-n lehet játszani, csak nem tudom hol. Elvileg a Yahoo forumon van a találkahely, de egyelőre még nem válaszoltak a kérdésemre. :(
  • Braveheart
    #2000
    emlékszem ebben a játékban csalódtam idén eddig a legnagyobbat
    fejlődött vmit azóta?
  • Gregorius
    #1999
    Lehet direct IP címmel játszani a játékot?
  • Adam5
    #1998
    kár hogy a gamespy-om misztikus okok miatt nem megy, a játékon belül meg 1servert sem talál
  • Adam5
    #1997
    bár amit még csinálhattak volna az a terminator modellek (t900 és t900heavy) sztem nem igazán hasonlítanak a film beli gépekhez de asszem erről már volt szó hogy nem kapták rá engedészt vagy nemtom.
  • HuAn82
    #1996
    Hát persze!
  • Adam5
    #1995
    szted is jó játék? sztem is.
  • Adam5
    #1994
    jaj ne!
  • HuAn82
    #1993
    Kedvenc topikom!
  • Adam5
    #1992
    huh azt má nem hiszem hogy warezon megtalálod sztem max dc++ stb...
  • Since
    #1991
    full kéne :)
  • Adam5
    #1990
    márminr demo-hoz?
  • Since
    #1989
    honnan lehet letölteni? valaki tudna adni egy linket? :)
  • Adam5
    #1988
    nemtom hogy csak a demoban ilyen vagy a fullban is de a meghalás az embereknél elég gagyi csak eldőd mint egy darab fa és a földön nem ember szerüen rángatózik ezt még egy gépnél elhiszem de egy embernél... a másik hogy az arcukon semmi élet csak 1tekintet végig mint ha egy terminátor lenne. de ezeket leszámitva sztem nagyon jó lett a játék.
  • Gregorius
    #1987
    Ezt minden magyar cég így csinálja. :(
    Semmi időt nem szánnak a PR-re.

    Egyébként a játékkal szoktak serveren játszani, a yaho-n fönn van a címe, csak utána kell keresni.

    Azóta jött ki mindenféle mod, egyiket sem fejezték be igazán, de van egy verziószám, aminél megragadtak, és azt nyomják hálóban.

    Egyébként Clever's szerintem egy újabb FPS-en dolgozik, de most egyelőre kiadó nélkül, hogy ne kössék meg a kezüket. Ezért gondolom még inkább nem mondanak róla semmit.
  • Adam5
    #1986
    ez télleg már röhejes, de sztem már nem is akarnak ezen változtatni
  • Adam5
    #1985
    nem annyira rossz a játék, lehet hogy ennyiért megveszem.
  • Adam5
    #1984
    Igen, márcsak 1990!!!
  • Braveheart
    #1983
    HMM na történt vmi a játékkal az elmúlt fél évben? Patch, expansion vagy akármi...