5849
  • NeoMaN
    #1995
    vagy kilép-visszalép
    (uccsó save...)
  • GrimReaper78
    #1994
    Akkor a te letöltésed a hibás. Én is onnan szedtem le, és hibátlanul működik.
  • jihad
    #1993
    Hmm, ezek a power dolgok nem is rosszak. Már azon gondolkoztam beveszek 1 gyógyítót nekró bossz ellen, aztán brutál attackal egyből széjjelverte a harcosom. NM ma se lesz. :)
  • Zsolo007
    #1992
    torrent....okos ember nem fizet ingyen cuccért...
  • vizmagus
    #1991
    Honnan van nektek meg a wanadoon kivűl mert ott a harmadik cd nem megy hibás! Segitsen valaki!
  • steweee
    #1990
    köszi szépen
  • Zsolo007
    #1989
    http://www.gamefaqs.com/computer/doswin/game/914954.html
  • Zsolo007
    #1988
    Ha meghalsz az összes cuccod ott marad ahol meghaltál, ugyanúgy mint a diablóban vissza kell menend felkapni aztán mehet a móka :)
  • lipovics
    #1987
    Van valahol vegigjatszas?
    Magyar kellene, de angol is megteszi :)
    Tud valaki linket adni?
  • j0nNyKa
    #1986
    journal olyan szepen leir mindent, miert nem lehet elolvasni? egyebkent teleport mellett keresgelj a varosban
  • steweee
    #1985
    ha meghalok akkor örökre elvesznek a fegyverek páncélok a karakterekről vagy vissza lehet vhogy szerezni őket?
  • McFrost
    #1984
    Hail! Azt szeretném megtudni, hogy meddig tart a demo?
  • Carlos
    #1983
    Ezüst csillag, de csak ha a közelébe érsz.
  • dunga
    #1982
    Csillag jelzi végülis..
  • Hunter of Deer
    #1981
    azt szeretném kérdezni hogy a másodlagos küldetést semmiféleképpen nem mutatja a térkép vagy nyíl vagy valami??
  • Carlos
    #1980
    Act 3 eleje.
    Normál szinten.
  • shaba23 #1979
    ööö...nemtom...valami jeges cucc és 4 csillag az ikon :)

    bocs, de már kiléptem:)
  • Tower Guard
    #1978
    Hol tartaszz?
  • Carlos
    #1977
    Milyen támadóvarázslattal nyomod a NM-et?
  • shaba23 #1976
    nekem autocast-ban simán gyógyít lesser nourish és lesser heal van berakva most a 2 slotba

    chapter1 8. questjében valami lost azunite artifact-et kell megkeresnem. megvan a map, de nekem valahogy az nem mond semmit :(
  • Carlos
    #1975
    Mik vannak.
    Abban van. De nem heal-el ha mondom!
  • Tower Guard
    #1974
    Az optionsban az irányításnál van olyan hogy wait arra állíts be egy billentyűt
  • Hunter of Deer
    #1973
    hy!Volt 3 emberem mind 13-mas szintű most felevettem egy 3-mas nyilast és azt szeretnémfejleszetni!! De ha a többiek ott vannak akkor mire az lő azok leszedik az ellent! Nem lehet valahogy szétválasztani a csapatot mert akkoro mennék egy ideig egy barbárral meg a nyilassal had fejlődjön és ha már kifejlődött akkor mennék ismét mind a néggyel!!
    THX!
  • MacrosTheBlack
    #1972
    Van a vazsikönyvben 2 autocast slot, abba rakd a healt!
  • MacrosTheBlack
    #1971
    Szoktatok direkt mf-es cuccokban rohangálni mint a dioban, vagy legfontosabb a lényeges tulajdonságok, aztán ha van rajta mf, akkor van, ha nincs, akkor nincs? Brutál szinteken mennyire életképes az a felállás hogy max mf, és (szinte) semmi +élet, +skill, +akármi?
  • MacrosTheBlack
    #1970
    Nemtom, még nem socketeltem, de valahol ezt írták. De ha nem is socketelhető, akkor is legendary, aminek valszeg ugyanúgy van valami alap szintkövetelménye, mint a diabloban az exceptional és elite cuccoknak. Itt a "legendary" márkanevet fizeted meg szinttel. :)
  • j0nNyKa
    #1969
    hat ha autocaston van, akkor biza gyogyit a lelkem. :P
  • Mike
    #1968
    én már uninstalláltam

    (csak Carlosnak szólt)
  • Carlos
    #1967
    Amúgy elegem van a játékból.
    T***m kivan, hogy a rühes NM nem képes gyógyítani.
    Lövöldözi a fehér spermáit, közben meghal mindenki körülötte.
    Agyam elszáll.
    Elegem van. Most rápihenek kicsit.
    Megyek Max-ezni inkább.
  • Carlos
    #1966
    Thx, bro!
  • Carlos
    #1965
    Énis szeretem a sok mondatvégi írásjelet.
    Az egy olyan snassz...
  • Gabesz amd64
    #1964
    honnan lehet letölteni?
  • PSY28
    #1963
    csuhaj elolvastam ezt a Mysterious Mystery FAQ de mire ezt valaki megtalalja hat juj. Raadasul ok is irjak hogy meg kozelt sincs vege, szal meg senki enm tudja hol is van az igazi kincs :)
  • j0nNyKa
    #1962
    illetve nem 87 felkialtojelet irni 1 kommentbe :D
  • SNAKE01
    #1961
    hanem segítessz ha tudsz!!!!
    [mindenkinek ilyennek kéne lennie]
  • SNAKE01
    #1960
    köszi mindent te egy igazán frankó srác vagy!!!te nem támadsz le mindenkit egyből!!
  • j0nNyKa
    #1959
    nem
  • TVelvet
    #1958
    kérdés: :D amiket elköltöttem skilleket, vaahogy ujralehet pakolni? mert warriornal 2h re és dualwieldre is raktam, mostmár beláttam hülyeség.. szal?
  • Mustang2005
    #1957
    Galéria
    kép
  • j0nNyKa
    #1956
    esetleg ha befejezned