5849
  • Carlos
    #2396
    Biztos hogy nem.
  • Carlos
    #2395
    "natúr mágus"
    Ezdeszar!!!!!!!
    A joghurt ami natúr, nem egy mágus.
  • Carlos
    #2394
    Hehe...velem is így volt.
    De nálam 7-től felfelé a ládákban mindben(!) volt egy set tárgy.
    Az uccsóban meg valami tallér a mistery set-hez.
    Szépen néz ki...
  • Carlos
    #2393
    Én ezzel nem értek teljesen egyet.
    Nálam amig volt ice elemental, egyszer sem fogyott el a FireBolt-ból a mana.
    Mostmeg majdnem lépten nyomon. Igaz, lehet, hogy azóta kétszer annyi manát eszik.
    Szóval énsem tudnám megmondani neked a frankót.

    Sebzés. Nálam a kommersz firebolt olyan 650-750 körül sebez.
    Csakis a fire ágra gyúrva.
  • Mustang2005
    #2392
    DE vége az útnak!!
  • Tower Guard
    #2391
    Ez az arena az nagyon szar meg drága is
  • olos123
    #2390
    Már elég jól halad a végigjátszás amit készítek, lesz benne minde főküldik mellékküldik részletesen, sepellek, skillek, powerek, set cuccok stb...
    Azt hiszem megcsinálom majd Egy jól kinéző PDF formátumba amit le lehet tölteni és nem kell érte állandóan felmenni a netre. Lesz egy egyszerű TXT formátum ha valaki nem tudna Acrobat Readert használni. És lesz egy változata netes oldal formájában. Természetesen először el kell készülnie és aztán átalakitom a többi formába is. Először PDF-ben készül majd el! Nem tudom a suli miatt mennyi időm lesz de majd próbálkozok. A PDF változat majd pár nap múlva letölthető lesz valahonnan, persze még nagyon félkész állapotban.
  • Tower Guard
    #2389
    thx akkor előtte ezt még megnézem
  • Tower Guard
    #2388
    Na asszem nekirugaszkodok az act3-nak
  • j0nNyKa
    #2387
    innbe beszelj a kocsmarossal, asszem ilyen sorrendben : 1-2-2-2-1

    ezutan ha lemesz az inn hatso szobajaban levo lifttel, beenged a mokar az arenaba
  • Chipii
    #2386
    Ne a nyilat kövesd, hanem az utat. Járj be minden kis elágazást, akkor legalább nem hagysz ki semmi titkos ládát, helyet. Eltévedni nem igazán tudsz, mert egy irányba visz a főút, max rövidke kis beugrók vannak mellette, előbb utóbb odaérsz, ahova menned kell:)
  • Tower Guard
    #2385
    Képet tudsz?
  • Chipii
    #2384
    Curtis, utolsó az nálad 9., vagy 10. kört jelent?:) Csak mert ha 9-et, akkor van még egy. Amúgy azzal felesleges vacakolni, hogy neked való cuccot dobjon, nem éri meg a fáradságot, dob elégszer cuccot a game, hogy majd legközelebb.)
  • Mustang2005
    #2383
    Elakadtam:

    ACT 1 Chapter 4: Az Elven Shrinet megtaláltam,de a másik Az Elven Fountain hol van ??

    A nyíl olyan irányba mutat amerre nem is lehet menni!
  • Tower Guard
    #2382
    Aman'lu Arena?Ez mellékküldetés?Mert ha igen akkor azért nem emlékszem.Aman'lu-ban egyenlőre csak 1(felét meg megsem szereztem) rohadt mellékküldetést teljesítettem asszem visszamegyek pótolni
  • troc
    #2381
    encsant - bűvölés/bűvölt. magyar népmesék is tele vannak megbűvölt kacagányokkal, kalpagokkal...
  • j0nNyKa
    #2380
    Az a baj, hogy egyreszt se turtelmem, se idom (foleg suli beindulasaval, erettsegipara), masreszt nem tudom, milyen kerdeseket tennek bene 1 FAQ-ba, mert nem tudom, masnak mi a nem termeszetes... Vagy epp mi a termeszetes, ami nekem nem az... De neked azer gl :P
  • jihad
    #2379
    A 150% gondolom azt jelenti hogy az eredetinek (100%) a 150%-a, tehát valójában +50% amit ad.
  • jihad
    #2378
    loál, ez már csít. :)
  • Curtis
    #2377
    Valóban :) Úgyhogy megyek pihenni. Amúgy jót röhögtem az utolsó próbálkozásomon: Mivel Lotheral Setje van fent a harcosomon (de minek...) kiköpte a Lotheral sisakját és a buzogányát. Ehh..
  • Stotoo
    #2376
    egyebkent egy ilyesmit képzeltem el:
    FAQ
    Persze ezt meg boviteni kell
  • Stotoo
    #2375
    3as és 5ös kilövik egymast :)
  • Curtis
    #2374
    Most töltöttem újra vagy tizedszer, de vagy már elfáradt a játék :), vagy szivat, mert hiába várok, hogy hátha köp a láda valami értelmeset, a következőket tapasztalom:
    1: Olyat dob, ami teljesen nevetséges és felháborító.
    2: Olyat dob, ami teljesen nevetséges, felháborító és még lépnem kell 5 szintet, hogy egyáltalán használhassam.
    3: Olyat dob, ami baromi jó, csak nincs olyan a csapatban, aki használhatja.
    4: Mivel dual-wielderes vagyok, dob két (!) ugyanolyan shield-et.
    5: Mivel nincs rangerem, dob egy fasza íjat.
    6: Mivel van már 210 ezer aranyam, dob még mellé kétezret.
    Úgyhogy itt elfogyott a türelmem, majd holnap taláb frissebbek leszünk
  • Curtis
    #2373
    Akarom mondani reload :)
  • Curtis
    #2372
    Többek között egyvalami nem értek. Megcsináltam az Aman'lu Arénát teljesen, erre az utolsó láda köp egy olyat, hogy XY armor(név nem fontos) (Combat Mage) Armor: 57. Semmi több. Most ezzel tudok valamit csinálni, vagy kuka?
  • Arachnotron
    #2371
    Szal szerintem a nature mage spelljei a legköltségesebbek ( a firenél minden esetre jóval drágábbak).
  • Arachnotron
    #2370
    Hmm.. Szerintem a powerek feltöltési ideje, a használatuk utáni feltöltésre vonatkozik, szal ha long recharge rate-ü powert használsz, akkor sokáig fog töltődni a power ( függetlenül attól, hogy te meiket rendelted hozzá a hotkeyhez a használat után).
    Ami viszont ezeket a powereket illeti, hát eléggé kiegyensúlyozatlanok. A legkisebb szintű powerek nemcsak hogy gyorsabban töltődnek fel, de többet is sebeznek, és ráadásul könnyebb feltolni 3lvl-űre őket. Pl a CM-m egyfolytába az 1. szintű powerjét használja: lvl 40-sként 600-akat sebez 20 sec-n át a monsztákba a power, és közbe persze ő is sebez, így mire letellik a power ideje, már fel is töltődött, és újra ellőhető.
    A mana meg nálam a tűzmágusomnál fura módon sohase megy 70% alá, de sajnos a Nature magemnél renszeresen elfogy az MP-m, pedig ritkán gyógyítok,buffolok vele, és még a spell cost csökkentő + Mp növelő skilljeire is tettem (jó sokat) .
    (A tűzmágusom mondjuk átkoz is ami szerintem eléggé megdobja a sebzését)
  • Curtis
    #2369
    Ja. A Sacred-ben bezzeg nem lehetett így taktikázni.
  • Stotoo
    #2368
    Azt gondolom eszrevettetek mar, hogy kulonbozo powereknek kulonbozo recharge idejuk van. A poen az egeszben az, hogy ha feltoltesz egyet akkor siman at lehet valtani a masikra es nem valtozik a feltoltottsege. En azt szoktam csinalni, hogy mindig atvaltok az 1.powerra, ami ugye fast recharge es ha az feltoltodott akkor visszavaltok az altalam hasznalni kivantra. Igy hamar feltoltodnek a brutalisabb powerok is :).
  • Stotoo
    #2367
    a petnek az emancupipációjához oda van irva, hogy milyen rangen belul ragad ra a csapat tagokra az auraja
  • Stotoo
    #2366
    Azthiszem eljott az ideje elkesziteni egy faq-t, nemgondolod ?:) Összedobhatnank eggyet. Igaz nem vittem vegig a jatekot, de azert mar tudok sokmindent, az oldalt is osszedobom, csak a tartalomhoz kene segitseg.
  • PSY28
    #2365
    O hulye kerdes kovetkezik tolem :P Szal az ice elemental ad +150% manna regent. En ugy vettem eszre hogy a csavokaim baromira nem kapjak meg (legalabbis igy emlexem) de allandoan ezt hallom. Mikor meg volt, akkor is fogyott a manna, Aztan bealkalmaztam egy 40% mp regen gyurut es maris nemfogyott, pedig az nem 150%.
  • PSY28
    #2364
    Na ja. En is szivesen segitek Aladarnak es Albertkenek, barmilyen hulye is a kerdes, mert nekem idom mint a tenger (lusta egyetemista nemtud micsinalni, hat jatszik), de neha befut par olyan kerdes, hogy egy ideig nezem, nezem, ez most mi a f**z majd tovabblepek...
  • PSY28
    #2363
    Nekem ugytunt hogy a fire spellek tobbet sebeznek de joval tobb mannat fogyasztanak es tenyeleg kisse nehez veluk mozgo celpontra loni. En pl az alap lightning spellt hasznalom 4-es "fokozaton", nem sebez sokat, de gyorsabb mint a durvabb spellek sokkal.
  • j0nNyKa
    #2362
    De hogy egy kicsit ertelmesebben is kifejtsem a mondandom, talan 3 kategoriat jellemeznek.

    1) Aladarka: Aladarka eppen fel oraja toltotte le a jatekot, es ugyanugy nincs tisztaban par alapveto kerdessel, mint mi, amikor letoltottuk(vagy megvettuk, elloptuk, megkaptuk, leszedtuk a farol, teljesen mind1). Aladarral sem nekem, sem masnak nincs gondja, hisz termeszetes, hogyha most kezdte epp, kerdez.

    2) Albertka: Albertka alapvetoen amolyan elfoglalt fajta, ertsd: A 24 orajaba belefer 1 baratno nevu eloleny, egy kutya, akit naponta 3x setaltatni kell, egy lakas, amit minden nap takaritani kell, az egyetemi tanulnivalo, es persze a napi 6 oras melo. Albertkanak emelett marad kb 2naponta 3 oraja jatszani, es ezt a draga 3 orat nem fogja azzal tolteni, hogy vegigolvas 2362 kommentet, vagy hogy vegigolvas x+y+z oldalas jornualt a jatekban, hanem kerdez valami olyan dolgot, ami mindenkinek alap, remelve, hogy a draga idejebol csak 1-2 percet fog elrabolni az aktualis problemaja. Ofkorsz Albertkaval sincs semmi bajunk.

    3) Alfonzka: Es itt jon Alfonzka, akinek ideje is, mint a tenger, illetve a jatekkal is behatobban megismerkedett mar. Alfonzkanak alapvetoen feltunesi viszketegsege van, es olyan ertelmetlen, buta, primitiv kerdesekkel jon, amiket mar elozolek is leirtam. Rakerdez, hogy ahol jar, nehez-e ... (mire megszanja valaki 1 valasszal, mar reg nem ott jar, ergo a kerdese hat... hogy mondjam... nem volt tul okos).

    Na, Alfonzka az, aki a szemem szurja. Tehat szo sincs arrol, hogy csak olyan kerdeseket nezek szivesen, amilyen kerdesek nekem tetszenek, vagyhogy lenezem a kezdoket, akik meg nem is level 50ek, pedig en mar hu de az vagyok. Nem, egyszeruen Alfonzka nem ide tartozik, es nyaljon savat.
  • j0nNyKa
    #2361
    mondasz valamit, amde senki mastol nem lathattunk ennyire primitiv kerdeseket, amik valojaban nem is kerdesek, hanem csak figyelemfelkeltesek totalisan 200%osan ertelmetlenul... mas a fogyatekos kerdes, es mas a kezdo jatekos kerdese, vagy olyane, aki nem er ra 2332 oldalakat olvasgatni, viszont gyors valaszra van szuksege... nem ugyanaz !
  • jazzy
    #2360
    Irrealis, hogy nem kerdeztunk faszsagokat amig nem volt lvl50 a csapatunk, fura, nem azer dolgoznak a journallal honapokat a keszitok hogy szarjon ra mindenki, azer van, hogy elolvasd, es ne kerdezd meg hogy kell megtalalni a falut, amit elteveszteni sem lehet mer masfele NINCS ut.
  • Curtis
    #2359
    OFF:
    1: A topicba olyan kérdések fognak kerülni, amilyeneket a többiek feltesznek, nem olyanok, amilyeneket Te, vagy én szeretnénk látni.
    2: Te már rég uninstalláltad a játékot, amikor még bőven lesznek azok, akik akkor veszik meg a játékot és az lesz az első kérdésük, hogy hol a boltos.
    3: Irreális lenne, hogy elkezdek egy játékot és csak akkor szólhatok hozzá, ha legalább Level 50 a csapatom.
    4: Addig, amíg egy fél nap fórumozás kifér egy oldalra, nem hiszem, hogy a "normális" kérdések el vannak nyomva.
    ON
  • jazzy
    #2358
    Szemely szerint a necro agat reszesitem elonyben, bar teny hogy a lightning nekem is jobban bejon mint a fire, mind a powerek, mint a skillek.
  • jihad
    #2357
    Az az egyre gyengülős nem a chain lightning power? Annak a leírásában is benne van hogy a következő ellenfélre mindig kevesebbet nyom, de a sima lightning spelre nem ír ilyet.