5849
  • grebber
    #72
    Új képek
  • Carlos
    #71
    Egyetértek.
    Addig marad a D2 és az Assasin tápolás...
  • Chaos Mad
    #70
    bekaphatják :(
  • grebber
    #69
    Az hogy eltolták őszre :(
  • Chaos Mad
    #68
    ezzel mi van már?
  • Carlos
    #67
    Jöhetne már...
  • s.0liver
    #66
    Öméltósága mikor jelenik meg?
  • grebber
    #65
    Új képek a gamestaron.
  • Carlos
    #64
    Szééép. Várom már ezerrel!
  • grebber
    #63
    Na szóval van hozzá és nagyon jó lett.
  • grebber
    #62
    Néhány új varázslat, concept és kép a játékból.

    #61 a LOA-hoz magyarositás.
  • littleNorbi
    #61
    LOA-ra gondoltam !!!!!!!!!!!!!
  • steweee
    #60
    :D
  • grebber
    #59
    Erre a game-re??Még ki sem adták.
  • littleNorbi
    #58
    Van a DS2-re magyarítás ???
  • grebber
    #57
    Warlock Armor
  • Assass1N
    #56
    Hi , énis kedvelem a DS-t és sokat játszom / játszottam vele mind az 1 el meg a LOA-val is. Várom a DS2-t ez eleg idegesítő dolog hogy megint eltolják a kiadásí idöt.. Megcsináltam a Ds2 -nek a magyar fan honlapom http://dungeonsiege2.uw.hu lehet hogy nem túl jó a szinvonala de, probálkoztam lehet hogy, fölösleges volt de, remélem hogy azért el lehet böngészgetni rajta.
  • grebber
    #55
    Takarodjanak a picsába a faszért tologatják!!! :(
    Na mindegy addig is tolom az 1-el :)
  • Outlander
    #54
    "A hivatalos oldal szerint a Microsoft eltolta a Dungeon Siege 2 megjelenését és így az akció-szerepjáték csak 2005 tavaszán lát napvilágot az eddigi 2004 ősze helyett. Semmi információt nem közöltek, csak a megjelenési dátum lett módosítva az oldalon"

    by Pc Dome
  • Outlander
    #53
    év végén, úgy december tájban..
  • [HUN]PAStheLoD
    #52
    miko' ?
    miko' jön már ?
  • antijedi
    #51
    reklám rulz...
  • pityogo2
    #50
    /OFF/
    nezzetek meg, es olvassatok el az elso uzenetet pls.
    Conquer
    /OFF/
  • Carlos
    #49
    Azok kavicsok... :)
    Kis kövek... :))
  • Valen
    #48
    de csak kis kövekkel ér :))
  • harczos
    #47
    megkövezünk :P
  • Valen
    #46
    Ha azt mondom hogy én nem akkor mit csináltok :))


    komolyra fordítva énis várom :))
  • Carlos
    #45
    Szerintem itt mindenki.
    Amikor kész lész... :)
  • semo1
    #44
    Én is nagyon várom
  • pityogo2
    #43
    mikorra várható a 2-ő?
  • pityogo2
    #42
    íjj, ezt jól el b***tam:)
    ténleg íj
  • Hunnenkoenig
    #41
    Íj és nem Íjj :-)
  • Carlos
    #40
    Mindjárt a játék elején feltűnik majd a részletesebb karakterkészítés. Több képesség fejlődési ágon haladhatunk tovább. A hősünk csodaerejét korlátozottan használhatjuk, de ha sikerül aktiválni, iszonyatos pusztítást visz végbe az ellenség soraiban. DirectX9 grafikus effektek kápráztatnak el: például hó tetején megcsillanó fény és a teljesen újraírt mágikus tűzijáték rendszer. Sűrűbb aljnövényzet és több fa integet majd. Tűzelementállal összebarátkozhatunk és követőnkké tehetjük. Ha erős mágikus tulajdonságú tárgyat etetünk meg vele, akkor sokkal erősebb lesz. A teherhordó szamarat - kinek neve: SZKORPION - elküldték a Shaolin templomba továbbképzésre. Mikor visszatér, bámulatos harci technikákkal járul majd hozzá küldetésünk sikeréhez (Erőteljes, mély basszus dörren ránk a sötétből: "SZKORPION WINSZ!"). Az ellenfelek új agyat kaptak. Most már csapattaktikáznak és legveszélyesebb kalandozónkat akarják majd először kiirtani.

    A készítők rájöttek, hogy az Armed & Dangerous kreativitásban megelőzte korát, így ők is szeretnék a terep átalakítását kezünkbe adni. Képesek leszünk épületeket romba dönteni és kisebb területeket elárasztani, valamint a terep kihasználásával kiirtani nagyobb szörnyseregek jó részét. Az új pályakészítő lehetővé teszi azt a jelenetet például, mikor két egymásnak ugró sereg közé szorulunk és nézhetjük, ahogy ellenfeleink egymást mészárolják körülöttünk. A sztori ezúttal káoszban fuldokló, széjjelszaggatott Arannáról mesél, ahol a nagyravágyó Valdis Hadúr tör hatalomra és igájába tereli a szabad népeket. Meg kell állítanod a fickót rengeteg érdekes küldetésen keresztül.

    Hardwired Power
  • Methylisocloro
    #39
    www.progressquest.com
  • Carlos
    #38
    ???
  • Methylisocloro
    #37
    Hiába próbálják "fejleszteni" a játékmenetet a Progress Quest nevű játékot már előbb megcsinálták mások :)
  • Carlos
    #36
    Szerintem tökugyanolyan.
  • pityogo2
    #35
    talán egy picit szebb... de már nemtom, nagyon régen gámoltam vele... lehet hogy majd ma v a háten megérkezik a CéíJDéíJ
  • Carlos
    #34
    Grafika terén nem sok változást érzékelek!



  • pityogo2
    #33
    2. nem én kezdeményeztem a D2-ről szóló szöveget. ezt akartam írni