5849
  • Jhon Balu
    #112
    sziasztok!
    légyszi segitsen nekem valaki hogy hogyan lehet letölteni a gamét.
    valamit biztosan rosszul töltöttem ki de nemtudom hogy mit jelent a zip,strike,meg azt nem tudom hogy a végén melyik kis kockát kell bejelölnöm.elöre is köszönöm a segitséget
  • Zsolo007
    #111
    hát nekem 1024x768-on megy 15 fps, nemnagyon élvezhető, eddig hát nemtudom, nem szeretném megitélni a béta alapján, de valahogy az 1. rész jobban bejött..... :D
  • Zsolo007
    #110
    A rossz hír az hogy amikor végigtolja az ember kiírja hogy megjelenés 2005 ősz ... :(
  • Carlos
    #109
    Na, kitöltöttem 3-ra is.
    Megkaptam a kódot, de az a gáz, hogy nem fogadta el a 98-as rencert.
    Szóval csak xp alatt megy a vas?
  • Carlos
    #108
    Na, kitöltöttem az első DS2-s ivet, de nem kaptam semmi id-t!
    Honnan tudom letölteni a beta-t?????
  • j0nNyKa
    #107
    lehet, csak ugye van tobb act, meg tobb chapter is, szoval a jatek kb 1/10ede, vagy meg annyi se lenne benne a beta verzioban ? mer nemtom akkor oszig kesz lesznek-e vele
  • grebber
    #106
    Szerintem csak 1 van mivel béta és nem demó.
  • j0nNyKa
    #105
    valaki jusson mar el act1 vegere, es mondja meg hogy en vagyok fogyatekos, vagy nincs act2 ? Elvileg ez akkor fog bekovetkezni, amikor isztok valami kutbol, es vege lesz a pleague-nek.
  • Mozes
    #104
    Kipróbáltam. Egészen jó lett. Kicsit több benne a beszélgetési lehetőség és kevesebb az action mint az első résznben volt. Grafika korrekt, de a felbontást nem tudom 800*600 fölé állítani és nem értem miért.
  • Chaos Mad
    #103
    zsir, képeket szurjatok majd be a karikról! :)
  • Zsolo007
    #102
    Töltöm én is ezerrel! :) kíváncsi vagyok!!!
  • Chaos Mad
    #101
    nekem olyan fél 1-re ér le, ki probálta már ki? nagyon kiváncsi vagyok!
  • grebber
    #100
    Nem játszottam vele majd csak holnap mert ma már nem ér le nekem.
  • j0nNyKa
    #99
    te jaccottal vele ? jol latom hogy csak 1 act van ? szal southern gatebol a gyogyulas utan sem lehetseges kijutni ?!
  • Chaos Mad
    #98
    nah megint kitöltöttem de most nem adott be egy uj ivet, most jo lett.
  • Chaos Mad
    #97
    ami be van linkelve kitöltöttem, azt adott még 1 ivet, azt is kitöltöttem azt most valami IGN es gamespyos szart kaptam...
  • Chaos Mad
    #96
    hát én nem kaptam serialt.. :(
    melyik ivet?
  • grebber
    #95
    Nem kell fizetni csak a megadott linken kitöltöd az ivet és kész kapsz serialt is azt szeded.Tökmindegy mit irsz be az ivbe.
  • Chaos Mad
    #94
    hogy lehet ezt leszedni? fizetnem kell érte?
  • G_ArchAngel #93
    nektek is csak max 88k-val jön?
    5 óra töltés 1,5 óra játékért?
  • j0nNyKa
    #92
    Csak ez az 1 act van benne ? Mer ez eleg rovidke, kb 1,5 ora jatekido
  • grebber
    #91
    Dt3zuKWlNon3QC5bSbO1unZUzk8WpCBbMmiEdRwQCZC3rcj4hl2KlaWyh3UXHT61kl9LuPKWwDfANATiSWFK0i4pbU9cQYtHyu02flFCffmLbDa0QT8RuAqUZoZMv7b[HzXd[bhnFUyPqPvqRjHeJye6gpm5842dyG0NAMoWCMxYoPIJ5zBSXrrTfPy2LbvIIz2uOplWV5Xgpw3FjItofAposVIVr76M_]Publikus béta
  • grebber
    #90
    Egész jó bár én ingame jelenetet nem véltem.
  • Carlos
    #89
    Új tréler!
    katt
  • grebber
    #88
    Új varázslat
  • Carlos
    #87
    Hmmm...hol van az még...
    Bár addig elleszek a San Andreas-sal.
  • grebber
    #86
    Csak annyit tudok hogy elvileg ősz.
  • Carlos
    #85
    Zsír...Megjelenés?
  • grebber
    #84
    Új képek
  • j0nNyKa
    #83
    ja oks. thx
  • grebber
    #82
    Ezt csak mondtam ,de demó szerintem lesz és a többi eshetőség sem kizárt.
  • j0nNyKa
    #81
    ez azt jelenti, hogy varhato publicus verzio, vagy hogy kozeleg a demo, vagy hogy feltorik ? :P
  • grebber
    #80
    Egyenlőre igen.
  • j0nNyKa
    #79
    Csak ilyen subscriber accal lehetseges a prog beszerzese ? Mer akkor az buko :(
  • robotnyk
    #78
    ah, a dragonshardnál feltűnt de ennél nem :c
  • FLeK0
    #77
    igen, de ott van a fooldalon.
    Microsoft Games, Gas Powered Games, and FilePlanet are pleased to present the subscriber-only multiplayer beta of Dungeon Siege II!
  • robotnyk
    #76
    ez csak neten megy? ezt fileplaneten nem írták. nekem a single player szürke :c
  • robotnyk
    #75
    lol :))
  • FLeK0
    #74
    Beta fileplaneten. Elso benyomasra nagyon hasonlit az elso reszre, csak joval osszetettebb a menurendszer meg az egesz, de kellemes.
  • robotnyk
    #73
    fileplaneten van accom még, elkezdtem tölteni a betát cca 1.7 giga. majd írok pár sort róla :)