5849
  • Héjas
    #152
    Sziasztok!
    Tudja valaki pontosan, mikor jelenik meg a DS 2?
    Én nek szeretem a béta dolgokat, azok közel sem olyanok mint a teljes változat!
  • grebber
    #151
    Elküldtem privibe az én key-emet, mert én faszláma modon letöröltem véletlen és nem akarom még1x leszedni.
  • Eldor
    #150
    Senki sem segít? VALAKI SEGÍTSEN!
  • Larvin
    #149
    Hát a képek alapján elég gyengécskének látszik...
    Amúgy megmaradt a hack n' slash megyek és gyakok jelleg? (mert az nem csípem)
    és miez a baby meg tínédzser? csak nem kisbabaként kezd a karink?????
  • Eldor
    #148
    segitség
  • Eldor
    #147
    hlp
  • Eldor
    #146
    valaki megtudná adni a béta cd key-ét? Nagyon fontos! Mert túl béna vagyok regelni! Valaki segítsen!
  • Sonic13
    #145
    ~1,6
  • grebber
    #144
    Hány GB-ot telepít fel a béta??
  • Sonic13
    #143
    persze tudom, de már elég rég óta készül és én többet vártam ettől a bétától is :)
    meg, hogy 1,6 giga és 3 óra játék után vége... =/
  • Outlander
    #142
    Ne feledd, hogy ez még csak béta és rengeteg minden változhat, nem túl ésszerű úgy véleményt mondani róla mint ha egy kész, kiadott játékról lenne szó.
    -Peace-
  • Sonic13
    #141
    nem tudom hogy vagytok vele, de én sokkal többet vártam a gametől =/
  • j0nNyKa
    #140
    1. kari nekemis ugy volt. aztan vegigtoltam 2 masikkal is, szoval 2 delutanos elmeny volt :\
  • Zsolo007
    #139
    Én direkt lassan haldtam mindent felfedeztem, ámultam, így volt 2-3 óra mire végigvittem :) és még fogom fejlesztebi a karit
  • j0nNyKa
    #138
    egyebkent annyira nagyon nem eri meg vele szenvedni, engem lelombozott, hogy kb 1 ora alatt vigan vegig lehet rajta menni. igy csak jobban faj a szivem, hogy oszig kell varni
  • Zsolo007
    #137
    Nem haragszom...az egész installálót letörölted? Mert az azért szívás....

    Látod ezért nem szabad idegesnek lenni :)
  • EmThor
    #136
    neharagudj felkaptam a vizet, ideges voltam mert lejött a 1.6gb elég sok idő volt, és ilyen hülye voltam hogy a directx-et nem rakom fel, pedig azthittem hogy jó lesz a rendes is... télleg ne haragudj!! hát majd ha lesz demo, majd akkor, többet nem szenvedek vele ;) Béke! :)
  • Zsolo007
    #135
    Nem haragszom de nem értelek :D
  • Zsolo007
    #134
    Nem akarok én sugallni semmit.

    Ez a #133 meg mi?
  • EmThor
    #133
    elnézést... én se ismeremném be h hülye vagyok, ne haragudj :D
  • EmThor
    #132
    nem vagyok hülye csak nem raktam fel, persze TE felraktad és azt akarod sugallni hogy te milyen fasza vagy, hát jó akkor legyen így :D madj max felrakom
  • Carlos
    #131
    Kösz, bro!
  • Zsolo007
    #130
    Már bocsáss meg de hülye vagy......csak fel kell rakni azt a DX9C-t ami a játékhoz van adva és egyből megoldódik a probléma, nekem is ez volt.....
  • EmThor
    #129
    detto!! directx 9em van pedig!!! a "c", szal töröltem mérgemben...
  • Zsolo007
    #128
    Rossz hír, most olvasom a readme-t: You may see an error message that says WINHTTP.DLL could not be found. This is not a Dungeon Siege II file; this is a Windows XP Service Pack 1 file, and it is required to run DSII.

    Szal csak XP és abból is SP1 minimum :(
  • Zsolo007
    #127
    Nemtudom, próbáld ki, én nem értem, miért ne menne ha rá tudod rakni a DX9C-t és a géped megfele az alapkövetelményeknek elvileg el kéne futnia szinte bármelyik Windowson (de inkább 98SE, ME, 2000/ XP) Persze nem mindíg van ez így, nem én programoztam nemtudom hogy csinálták, de alapjában véve minden windows hasonló.

    Szal a lényeg az hogy próbáld ki elvileg mennie kéne
  • Carlos
    #126
    98SE?
  • Zsolo007
    #125
    Nekem az első rész sem volt vontatott? MIre gondolsz pontosan?
  • Zsolo007
    #124
    Szerintem hangulatos és magával ragadó lett mint az első rész, illetve annál sokkal jobb. Játék közben nem a padló, vagy az ellen textúráját fogod figyelni :D Nekem elég ha a kari jól ki van dolgozva, szeretem a szép páncélokat, pajzsokat, kardokat....


    Hogy csak XPn megy e? Nemhiszem....Láttam már nem egy játékot aminek a readmejébe az volt írva hogy csak 2000/XP ehhez képest futott MEn is....
  • Carlos
    #123
    Azért a padló textúrák elég gyengék...
    Csak XP-n megy a játék?
  • DarkHorSe
    #122
    remelem ez nem lesz olyan vontatott mint az elso resz.
  • Zsolo007
    #121
    Fel kell rakmi a mellé rakott DXet, úgytűnik újabb mint a legújabb DX9C :D
  • Zsolo007
    #120
    Íme a képek, amiket ígértem: (víz is van csak nem volt kedvem elmászni odaáig, majd kelés után :) )

















    Ennyi elég is mostanra, remélem senki sem haragszik meg rám amiért nem linkelem, hanem csak így berakom, most valahogy nincs kedvem sem linkneveket kitalálni :D, sem kicsi kép rákattintok nagy lesz dolgot játszani............vizet majd délelőtt rakok be :)

    Óh és ami a legkevésbé fontos: a képek fordított idősorrendben vannak, tehát a legelső a legutóbbi időben...
    Addig is mindenki aludjon jól, és álmodjon szépeket......
  • Outlander
    #119
    Sziasztok! Valakinek volt olyan problémája hogy a béta telepítése után amikor indítaná a játékot kiírja hogy "d3dx9_24.dll nem található"? Mitől lehet ez? Letöltésnél lehetett a gond vagy eleve hiányzott a szerveren lévő zip-ből ez a fájl? Ti honnan töltöttétek le? Előre is thx a segítséget.
  • Zsolo007
    #118
    Ki kell lépni miután beállítottad. Akadni meg azért akadt mert advencedre vettem a shadereket.....5600-asom bele is halt egyből ......látszik liyen szar az FX
    visszavettem standardre és egybőúl kira lett.....

    Sötétló kérésére még lefekvés előtt csinálok pár képet :)
  • DarkHorSe
    #117
    ingame képet rakhatna fel valaki
  • Mozes
    #116
    hogyan tudtátok fentebb rakni a felbontást, én mind1 mire állítom, nem változik :(( miért szaggatott neked?
  • Zsolo007
    #115
    NAh végigtoltam, rájöttem az akadás okára, megoldottam és így király volt! Nagyon bejön, kicsit szokatlan a kattingatás (kicsit diablós), viszont ami a legjobban tettszett az a pet! Egyszerűen király, minden "szart" meg lehet vele etetni és nő tőle :) nagyon tetszik, a víz gyönyörű, meg úgy az egész, bár én nem láttam a fennen hirdetett, nagyon okos AIt ami védi a vezérét meg segítséget hív és falkákban támad......de ez reklámduma volt...ettől függetlenül is király lesz, kár hogy csak ősszel jelenik meg :(
  • haxoror
    #114
    A ZIP-hez írj 1111 -et, nekem eddig minden ilyennél elfogadta
  • grebber
    #113
    Én nem jelöltem be egyik kockát sem.
    Amugy tökmindegy hogy mit irsz be mondom.
    ZIP assze az irányitószám de nembiztos, strike-ot meg nem látok sehol a kitöltendő felületen.