5849
  • GrimReaper78
    #192
    Jajaja, a powerekkel én is szívok; és az is zavaró, hogy most már nem lehet íjat berakni második fegyvernek, hanem egy fegyver van, a többi slotba meg varázslatot lehet pakolni.

    Amúgy vagy kiQrt nehéz ez a demo, vagy én vagyok béna, de már vagy 5x gyakták le a partimat. És ami még feltűnt, hogy lényegesen gyorsabban fejlődnek a karakterek (nem tudom, ez vajon csak a demo kedvéért van-e így) az arany kevés, és brutál nagyokat sebeznek az ellenfelek, illetve a gyógyitalok mire hatnak, sokszor már levernek. Mindezek ellenére gyerebe kategória.
  • Dns5000
    #191
    a skillekel viszont nem vagyok megelegedve szeritem nagyon egyertemu, hogy mi a tapos a tobbi fele meg egyaltalan nem erdemes fejlodni
  • Dns5000
    #190
    aa 3-4 ora az egesz
  • Thanatos
    #189
    szerintem az átlag demokhoz kéepst kruvahosszú... :) én lehet ki se prögetem telejse3n me minyá itt a full és ako kezdhetem ugyis előről :P
  • Dns5000
    #188
    kar hogy ilyen rovid a demo, azert jo volt a vegere tok tapos lettem :P
  • Thanatos
    #187
    amugy énis multit várom nagyon mert nekem anyira nem juön be ez a egyedül iráyngatok 70. embert a csoda táktics gombokkal :)
  • Thanatos
    #186
    amugy nekem is bejön az új skillrendszer meg spec powerek meg haosnlok, egyedül az zavar hogy régiben a fegyverek varázslatok etc között maik be votlak készitve a fenti slotokba emlékeim szerint a számokkal lehetett váltogatni itt meg a számok a powereket aktiválják, ezt mindig beszivom :D
  • Thanatos
    #185
  • GrimReaper78
    #184
    Na, ahhoz képest, hogy már délben leszedtem a demot, csak 7 körül estem neki, most ugrottam ki egy kicsit, hogy leírjam a véleményemet. Nekem nagyon tetszik a játék! Jó pont, hogy összetettebb, mint az első rész volt, de mégsem lett túlbonyolítva. Persze engem az sem zavarna igazán, de akkor sokan fanyalognának. Grafika ha lehet még szebb lett, egyedül a zene csalódás; azért írhattak volna vmi újat. Ezen kívül még azt vettem észre, hogy a harcok mintha pörgősebbek lennének, mint azelőtt. Várom már, hogy multiban toljuk a cimborákkal.
  • Thanatos
    #183
    erre mondják hogy egyéni soc problem ;)
  • Thanatos
    #182
    1el nekünk ment warezal, itt nemtom foge
  • MacrosTheBlack
    #181
    Mondjuk kapják be, 15.én már vége a szabinak, eddig kellett volna kiadni. :)
  • MacrosTheBlack
    #180
    Nem 19.?
  • Alblink
    #179
    Thx,az jo lenne ha masoltal mukodne,hogy akar egyszerre tobben vigyuk vegig a gamet.
  • Thanatos
    #178
    jaja nekem is bejön, multy-t nemtom de 1be mi anno ip-ip-vel nyomtuk asszem, bár már nem nagyon emléxem
  • Alblink
    #177
    Kiprobaltam a demot,ami a legfobb szamomra az iszonyat jo hangulat,kellemes grafika tenyleg nincs nagy gepigenye,remelem a full sokaig fog tartani.a multi egyebkenet hogyan fog mukodni?
  • Thanatos
    #176
    nem hibás ott csak nagy a file és könyen lesz crc-s, én elszedtem újra és jó lett
  • Dns5000
    #175
    bazze nekem is hibas lett, hadwiredrol szedted? lehet hogy mar ott is hibas?
  • Thanatos
    #174
    nah azóta már énis újraraktam és tényleg egész jópofa game :)
  • abonyitomz
    #173
    Kipróbáltam a demot , hihetetlen hangulatos a játék!! A gépigénye kicsi és hihetetlen szép a grafikája! Mindenki aki tudja, szedje le! Megéri!
  • abonyitomz
    #172
    én is szedem
  • Thanatos
    #171
    nincs meg valakinek a Objects.ds2res file? nem tudom mekkora de ezt nem tudja kcisomizni magábol ez a fos és semmi ekdvem újra leszedni...
  • Thanatos
    #170
    na ez fasza leszedme 1.5 gigát hát eprsze hogy hibás a file, hogy dögölne meg az a fasz aki kitalálta azt hogy ezt egy fileba lehessen leszedni, barmok...
  • Thanatos
    #169
    én szedem, türelmetlen vok kivárni a 2 hetet :D
  • grebber
    #168
    Szép méretes de nincs helyem ahova szedjem :(
  • Gyusz
    #167
    Kijött a demó, de 1,5 GB a mérete!
  • GrimReaper78
    #166
    Majd hó közepén. 2 hét, bírd ki :P
  • grebber
    #165
    Ne demot adjanak ki hanem FULL-t.
  • GrimReaper78
    #164
    Fileplanet-en jobb oldali részen egy külön rubrikában van, ha jól emlékszem Single Player Madness címszó alatt.
  • Dns5000
    #163
    hmm a fileplanetetn nem talatam semmi infot de a 3dgamers szerint ma jon
  • GrimReaper78
    #162
    A FilePlanet jelentése szerint holnap jön az egyjátékos demo.
  • grebber
    #161
    Dungeon Siege II. ARANYLEMEZ!


    Augusztus 16.-án jön.
  • grebber
    #160
    Hát én azt kivánom legyen mind a 2 nagyon jó a Titan Quest-ben nem tetszik 2 dolog,de ezt a topicjában leirtam.
  • MacrosTheBlack
    #159
    Ha esetleg ez katasztrófa lesz is (remélem nem), már lohol a sarkában a Titan Quest, a trailer alapján az tuti nyerő lesz.
  • MacrosTheBlack
    #158
    Miért, milyennek kéne lennie egy hack'n'slashnek? A quake4-ből se lesz autóverseny.
  • MacrosTheBlack
    #157
    Akkor 18.-án már lesz crackelt is. :D
  • Carlos
    #156
    Pontjó...
    A szülinapomon... :)
  • grebber
    #155
    Hivatalosan Augusztus 19.-én jön :)
  • Héjas
    #154
    Köszi! Akkor már nem is kell annyira "sokat" várni!
  • FLeK0
    #153
    Elvileg augusztus elejen.