5849
  • Mihail
    #272
    jaja, jó meglátás
  • GrimReaper78
    #271
    Megvan az első két értékelés:

    az első

    és a másik

    Mindkettő nagyon pozitív hangvételű, bár a demo alapján mi magunk is tapasztalhattuk, hogy király lesz a játék. Ami fontosabb, hogy innentől fogva lehet tapadni az NFOrce-ra, hátha 1-2 nappal korábban is kint lesz már a játék...
  • GrimReaper78
    #270
    Neeem, erre még nem volt példa.
  • Thanatos
    #269
    vagy ha minden áron ragaszkodsz codecpackokhoz akkor probáld meg a k lite codec packot, az elég kompatibilis progik többségével
  • Thanatos
    #268
    codec pack nélkül is lehet filmet nézni, még jobban is mint velük, nc :P
  • Braveheart
    #267
    Ki hisztizik itt?
    Téma lezárva, nem megy nálam és kész, le van szarva.
  • Carlos
    #266
    Akkor ne hisztizz itt!
    Töröld le és kész.
    De a fullal se tucc majd játszani, azt ugye tudod?
  • Braveheart
    #265
    Nem, mert 1 játék, ami demo ráadásul nem éri meg hogy ne tudjak megnézni 1 filmet sem.
  • Carlos
    #264
    Amit én írtam kipróbáltad?
  • Braveheart
    #263
    De nem csak ez a baj, ha elindítom a video tesztet nem megy, mert keresi a filet ami ezt csinálja.
  • Thanatos
    #262
    nem lehet valahogy kikapcsolni a z introt emg a videokat? mert akkor nem lenne talán arra a dll-re szüksége
  • Carlos
    #261
    Bink?
    Ez egy video kodoló. Legalábbis van egy ilyen.
    Esetleg codec-ek akadnak össze.
    Ha vannak, akkor szeggyél le minden codec packot és úgy próbáld meg reinstallni.

    Ez egy nagyon távoli tipp, csak a dll nevéből asszociáltam. Egyáltalán nem biztos, hogy ez a gond.
  • Carlos
    #260
    Mármint:
  • Braveheart
    #259
    Már próbáltam... a probléma ugyanaz, itt egy kép róla:
    Hiba a DS2 demo indításakor
  • Thanatos
    #258
    google a barátod?
  • Braveheart
    #257
    Hali kéne egy kis help. Felraktam a demot, de mikor indítanám vmilyen dll hibát ír ki (binkw32.dll), és ha megpróbálom elindítani a video tesztet nem megy mert nincs meg a file ami lefuttatná. Ötlet?
  • Carlos
    #256
    Ezt most találtam:

    -When will Dungeon Siege II be released?
    -The latest we have heard is spring 2005. In other words: yes, it has been delayed again!


    -System Requirements?
    -Well, we're are 99.999% sure that Windows will be required. The 0.001% is if a meteor hits earth, causing armageddon. As for definite requirements, we will have to wait to closer to release and see.
    The latest we have heard from Gas Powered Games though, is 800MHz, 256 MB RAM and a 32MB RAM video card.
  • Mihail
    #255
    a demo karakterét lehet majd vinni a fullba vagy fölösleges?
  • Braveheart
    #254
    Milyen hosszú a demo?
  • MIRR MURR
    #253
    Valaki megtuta csinálni a demoban a másodlagos küldetéseket?
    Mer én csak kettöt tudtammeg csinálni ,na meg persze az összes fő kűldetést!
  • Braveheart
    #252
    Elkezdtem letölteni én is a demot, bár kicsit meglepődtem a méretén. Hogy lehet egy demo 1.5 gb?
    Sajna igen akadozva jön, remélem reggelre megjavul a helyzet.
  • GrimReaper78
    #251
    Nem tudom, bizonyára lehet ott még kóricálni az "ennyi volt a DS2 demo" szöveg után, de én nem tettem. És már nem is fogok, mert töröltem a demot, helyhiány miatt. Majd a fullban, hamarosan ;-)
  • Dns5000
    #250
    "Pomtosan neked akartam irni, mert a "Mellesleg amint ezt megoldod, vége a demonak, tehát a déli kapu nem fog kinyílni." mondatod nem felel meg a valosagnak."
    na ez nem felel meg a valosagnak a deli kapu zarva :(
  • Dns5000
    #249
    megint nyomtam egy kicsit nature mage-figter comboval es rajottem meg sem kozelitik a battlemage-akarmi kombot :P. Vajon milyen lehet 2 battlemage, najdnem god mode?:/
  • Dns5000
    #248
    miert kinyilik?
  • [Jakuza]
    #247
    Pomtosan neked akartam irni, mert a "Mellesleg amint ezt megoldod, vége a demonak, tehát a déli kapu nem fog kinyílni." mondatod nem felel meg a valosagnak.
  • GrimReaper78
    #246
    Ezt nem nekem akartad írni.

    @ Jozsó: nézz körül alaposan a falakon, nem egy titkos kapcsoló van.
  • Mozes
    #245
    A pöcsöm tele van már, nem értem miért vibrál nekem a képernyő játék közben....össze vissza vibrálnak a texturák :(((((
  • [Jakuza]
    #244
    Kinyilik az.
    Van benne egy teleport.
    Csak eloszor a kutra kell kattintani.
    Utana mar az ajto is kinyilik es a teleportal visszamehetsz a varosba.
  • Jozsó
    #243
    Ajtók? Egy ajtó van a végén, ott van vmi láda. Azt kinyitottam, úgy emléxem akkor teljesült az első részfeladat. A láda mögött mintha lenne vmi, de oda nem lehet bemenni. Az is elég zavaró, hogy a nyíl vhova oda mutat, ahova sem a föld alatt, sem a felszínen nem lehet eljutni.
  • GrimReaper78
    #242
    Nézz körül alaposan, vannak ott ajtók, amiken tovább kell menni, nem csak konyhaméretű az a szentély.

    Mellesleg amint ezt megoldod, vége a demonak, tehát a déli kapu nem fog kinyílni.
  • Jozsó
    #241
    Elakadtam :-(
    Azt mondja az Elven shrine-ban lesz majd egy forrás, ami meggyógyít. Az elven shrine kb. akkora mint egy lakótelepi konyha és semmilyen forrás sincs benne, így se meg nem gyógyulok, se a déli kaput nem fogják nekem soha kinyitni.




    Vki tud segíteni?

    Egyébként ezt nem értem. Délután mikor játszottam volt vagy 10 befejezetlen küldetésem. Most meg csak ez a plague... Ez vmi demó korlát?
  • Thanatos
    #240
    ott a pont,e gnem még az zavart hogy jobb lett volna ha lehetne picit még kijebb nagyitgatni, tudom graf még rondább lenne de játéktechnikailag jó lenne :)
    amugy nekem ez a azt fejlődsz amit cisnálsz stilus + skill-ek rendszer bejövős, nekem tetszik
  • Thanatos
    #239
    egyetértek bár ingame grafikával nekem nem votl bajom spec az anyira nem izgat, a menü tényleg valami 640*480as csoda lehet :D
  • Bircsike
    #238
    Köszi szépen!
  • [Jakuza]
    #237
    Menj vissza a varosba es beszelj a bortonor csajjal, hogy felegetted az ellenseges outpostokat.
    O elfog kuldeni a kozponti epuletbe, ahova eddig nem mehettel be mert rab voltal.
    Ott egy dryad leszedi a nyakadrol a karikat es beszel a rajtad elterjedt korrol, amiket a szornyek terjesztenek es az elf templomban talalhato kutrol, ami az ellenszer lehet.
  • Bircsike
    #236
    Sziasztok! Lenne egy kis problémám.Amikor a 2. teleportot megtalálom annak a környékén van egy elf outpost gate de az elf csaj nem enged be mert prisonerok nem mehetnek át vagy mi a szösz. De a nyíl szerint ott kéne átmennem. Merre menjek akkor most mert nem találtam más utat.
  • GrimReaper78
    #235
    Hát, akkor nem tudom... lehet, hogy a TFT-vel elnne vmi baja? Nem alternatív felbontást használsz?
  • GrimReaper78
    #234
    Figyeld az oldalt ;)

    Egyébiránt lentebb már leírtuk vala párszor, hogy aug. 16 a megjelenési dátum.
  • Mihail
    #233
    nforceon mikor jön ki?