5849
  • Zsolo007
    #312
    LOL te mindíg ezt mondod, értelmes építő jellegű választ szeretnék :P
  • Zsolo007
    #311
    torrent :D

    Mondtam hogy nem érdemes warezolni :P
  • Thanatos
    #310
    szeritnem mindegyik tul nagy, vagyis magasságra, szélességre meg kicsik :)
  • Gabrielle
    #309
    3.
  • Gabrielle
    #308
    Köszönöm!
    Sajna nekem is a Wandóról jön és igen: csak 1,5 CD van fent.
    tud valaki esetleg máik helyet ami free?
  • Zsolo007
    #307
    Melyik kép lenne jobb bannernek? Leszedtem a fansite kit-et abból buherálok :P


    Ennek a fehér háttere nem jön be, meg talán nagy is(szerintem)...


    Ez egész jó lenne szerintem de kicsi...


    Nekem ez jön be a legjobban, viszont a nyilakat nem bírtam eltüntetni :(
  • Thanatos
    #306
    amugy lehet hogy megérdemli de egyrész a pénz nagyrészét ugyis m$ nyeli le másrészt meg ez akkor is sok ha megéri :D
  • Thanatos
    #305
    még várok rá :DDDD
  • Zsolo007
    #304
    Melyik lesz az? te mindegyikre azt mondod, hogy nem ez lesz amit megveszel, hát melyik??? :)
  • Zsolo007
    #303
    persze biztosan megy majd multiban, de mint mondtam GPG ezt tényleg megérdemli :D
    Nagyon nagy ez a játék, ha megjelenik a supreme commander azt is megveszem :D
    Dehát míg itt megjelenik az angyon sok idő, hiszen amerikában 16-án jelenik meg (nem 18, elírtam), míg angliában csak Szeptember 30.-án!!! Szóval szerintem nálunk is csak akkor :D
  • Thanatos
    #302
    szvsz menni fog ez is multiba szal fölösleges megvenni :) bár izlések és pofonok de nekem tuti nem ez lesz az a game amit hajlandó vagyok 12k-ért megvenni ;) max majd ha lemegy az ára :)
  • GrimReaper78
    #301
    Kb. 10 hsz-t kellene visszaolvasnod, hogy választ kapj a kérdésedre.
  • Gabrielle
    #300
    Sziasztok.
    Nensokára nekem is meg lesz.
    Szerintetek lehet játszani neten olyan verzióval ami...
    Ha valak már próbálta, légyszi írjon.
  • GrimReaper78
    #299
    Na, most szokás szerint lerohadt a WD szerver. Remélem azért, mert töltik fel a többi CD-t :P
  • GrimReaper78
    #298
    Ez tényleg lol, bár a legtöbb embernek az RPG = Diablo és társai. Nincs azokkal semmi baj, csak épp' nem RPG egyik sem :D
  • Zsolo007
    #297
    Kicsit visszaolvastam az elejére a topicnak, és ez nagyon nagy:

    KisKolok 2003. júl. 17. 20:29 | Privát | Válasz | #13
    Aki nem szeret bíbelődni a skillekkel annak DS, aki szeret annak D2/NWN ;-)))

    Zsoze 2003. júl. 17. 19:17 | Privát | Válasz | #12
    Szerintem is igen jó volt az egy és miatta szerettem meg az rpg-t. szóval go go go


    Birom az ilyen embereket, DS-t Rpgnek nevezni....
    A másik meg Diablo2-t az NWN-el összahasonlítani, hát elég lol, a kettő ég és föld.....
  • Zsolo007
    #296
    Én sem vagyok eleresztve, de ennyit megengedek magamnak, nem sok játékot veszek meg eredetiben (számszerint ez lesz a második, ha nem számolom amit újságokhoz adnak)
  • GrimReaper78
    #295
    Neeem, okosan kerestem kódot :P
  • GrimReaper78
    #294
    Az biztos, hogy nagyon jó lesz, én is szívesen megvenném, csak épp' most nem vagyok úgy eleresztve anyagilag, hogy 10-12K-t áldozzak rá... sajna.
  • Zsolo007
    #293
    Fizettél érte?

    UI.: Már átlag 150k-val jön...
    UI2.: Én inkább várok 1 napot hogy lejhöjjön, mntsem fizessek érte valami ingyenélőnek...ingyenes dolgot pénzért eladni a legnagyobb fas***g a világon
  • Zsolo007
    #292
    Jah írták hogy multis patchhoz engedélyezik a crackjük használatát..

    Mondjuk engem nem izgat különösebben az, hogy nem megy multiban mert meg fogom venni :P.

    A béta alapján ezt megéri beszerezni, az 1et sokat nyomtam multiban, szal ezt beszerzem a GPG megérdemli, eszméletlen jó gém ez...
  • GrimReaper78
    #291
    Alább látod, honnan jön ;) 300K, stabilan.
  • GrimReaper78
    #290
    Ami visoznt aggasztó, hogy Wanadoo-n egyelőre csak jó másfél CD-nyi adat van fent...
  • Zsolo007
    #289
    Honnan szeded amúgy?
  • GrimReaper78
    #288
    Köszi a választ. Megnéztem közben a Reloaded NFO-ját, nem írják, hogy nuke-olt lenne (bár gondolom, akkor ezt nem szokás hangoztatni), viszont a crack egyelőre csak szinglihez jó; remélem, hamarosan érkezik a multis törés is, mert úgy az igazi ;)
  • Zsolo007
    #287
    Ne állítsd le, #285-ben leírtam :)

    Akkor nuke-olnak egy játékot ha nem működik, rossz a crack, vagy valami egyéb hiba van, ami miatt nem lehet játszani vele....

    Gyakorlatilag ez elég megbízhatatlan dolog, nemtudom, hogy kik döntik el hogy jó e vagy sem :). Mint mondtam egyeseknek fagy, mások simán játszanak vele......

    Az ilyen nuke-olásban nem szabad bízni, ha mégis rossz akkor is érdemes leszedni, mert később elég lesz egy crackfix....

    Főleg azért nem mert jelen esetben csak azt írják mindenhol hogy nuke-olt, ennek ellenére még senki sem mutatott linket "hivatalos oldalra" ahol nuke-olva lenne, szal csak egyesek szórakoznak szerintem :)

    Figyeld nforce-t ott nincs nuke-olva, sőt a valóban nuke-olt deviance verzió kint sincs...
  • GrimReaper78
    #286
    A nuke-olt verzió pontosan mit jelent? Csak mert már elkezdtem tölteni, de ha valami nem működő nyavalya, akkor leállítom.
  • Zsolo007
    #285
    Nagy vita folyik odakint állítólag nuke-olták, sok embernek fagy, másoknak simán megy....
  • Zsolo007
    #284
    Jut eszembe át kéne íratni az alcímet a moderátorokkal, birom az iléyen értelmes topicnyitókat..... Annyit írni, hogy: "ehh..." hát röhejes, rengeteg értelemről tanúskodik.....
  • Zsolo007
    #283
    Bizony újratöltött barátaink gyorsan dolgoznak, hivatalosan csak 18-án jön ki

    Nekem jön is átlag 100k-val torrentről
  • GrimReaper78
    #282
    Na, király, hogy már itt is van :D
  • Zsolo007
    #281
    Nehogymá valaki fizessen!!! Szedjétek torrentről....Aki warezért fizet az h***e...
  • Alblink
    #280
    Eljen kijott warezba,ezt a gamet muszaj vegigvinnem az 1so resz anno iszonyat jo volt.
  • st4n
    #279
    !Itt fent van!
  • j0nNyKa
    #278
    itt is van a kicsike :)
  • toMpEr
    #277
    [ GAME / RELOADED ] [ Dungeon.Siege.2-RELOADED ] [ 14m 40s ] [ Aug-11-2005 01:08:53 AM ] [ 2.0GB in 135F ]
    ez annak tunik :)
  • Thanatos
    #276
    remélem rendes is lessz és nem kell 16.-ig várni :)
  • Thanatos
    #275
    pfff :DDD
  • toMpEr
    #274
    nuke :P
  • toMpEr
    #273
    Dungeon.Siege.2-DEViANCE