5849
  • Zsolo007
    #392
    Ez nem spyware vírus volt attól teljesen tiszta a rendszerem hidd el, az is volt mindíg :). Én a winfosra gyanakodtam anno a játék mellett... :D
  • Thanatos
    #391
    3ghz, 1giga ram, 9800pro
    1280*1024 minden max
  • Thanatos
    #390
    nem eddig 3 fagyás volt amit modntam az elején utána egy se msot meg a 99 es malőr után már épp akartam kilépni amikor fagyott mégegyet..., elég érdekes :)
  • Zsolo007
    #389
    MIlyen felbontásban, beállításokkal, milyen gépen?
  • Thanatos
    #388
    jah..., szvsz ez igy elég neccesnek tünik de nem hiszem hogy nukehoz köze van egyszerüöen sikerült elbaszni mégjobban..., láttunk már ilyet nem is egyszer... :/
  • GrimReaper78
    #387
    Mert ez folyton kifagyott, mi? :P
  • Thanatos
    #386
    nekem se a demo se ez meg se reccent mgé eddig...
  • GrimReaper78
    #385
  • GrimReaper78
    #384
    Ehhe... vírust/spyware-t mikor kerestél utoljára? Lehet, hogy az fogja vissza a rendszert. Nekem: AMD XP 1800+, 2*256MB DDR@266, GF FX 5900XT, és semmi parám nem volt.

    Ja, és a Barton kitűnően húzható ;-)
  • Thanatos
    #383
    nekem is jó volt és tom mert a végén közöltew hogy vége a bétának...
    de most meg oylan bug jott elő hogy vagy 4 antural magic skill-t felnyomta 99-ra és nem tudok skillpontot adni natural magicre..., sikerült ezt a fost rendesen visszafejleszteni demo ota... :/
  • Zsolo007
    #382
    Lehet gyenge a gépem :D

    Barton 2500+ @ 2100mhz, 2x256 DDR400, Fx5600 (na igen ez a gyenge pont...)


    Azért gondoltam én programozási hibára, mert nem folyamatosan akadt, vagy ilysmi hanem teljesen függetlenül az ellenség mennyiségétől a terep milyenségétől, csak gondolt egyet és belassult, aztán meg jó lett megint pár pillanat múlva....
  • GrimReaper78
    #381
    Érdekes, nálam nem akadt egyszer sem. Ezért is kérdeztem rá, hogy milyen optimalizációra gondolsz, mivel azért nem túl nagy a gépigénye :D
  • Zsolo007
    #380
    grafikai (gépigény szempontjából) optimalizálásra....a bétában bizonyos helyek ok nélkül fogyasztottak eszméletlen redszer és Vramot, prociidőt, meg a grafi kártyát is úgy beakasztották..

    Egyszóval akadt :D (bizonyos helyeken, különösebb ok nélkül)
  • GrimReaper78
    #379
    Milyen optimalizálásra gondolsz?
  • GrimReaper78
    #378
    Na, akkor nem ám tényleg egy nuke verzióval van dolgunk? Mondjuk nálam nem szokott fagyni semmi, csak a mélyhűtőben. Remélem, nem lesz para, de majd csak holnap fogom megtudni, vagy max. éjjel.
  • Zsolo007
    #377
    LOL, ez komoly? :D :D :D :D

    Csak hogy tudd az a piece of shit amit demó néven adtak ki valójában a májusi public béta volt :D, annyi különbséggel, hogy singleben lehet nyomni és nem multi szerver krea módszerrel, de abszolút ugyanaz :D

    mondjuk nekem béta abszolút bugmentesen és szépen futott.....(egy kis optimalizálás kell csak ennek, remélem azt megtették a teljesben)
  • Thanatos
    #376
    az nem baj csak haver akar lanon nyomni ds2-t ma este és csak ez a gép van itthon +ba amin lanozni lehet :P
  • Thanatos
    #375
    nah hát ezt is kurva jól bugmentesitették ám..., a demo össz visz egyszer fagyott többet nem ez msot 10 perc alatt 3adszor ráadásul még a tutorial részen...
  • Zsolo007
    #374
    Jókérdés :D, én nem nagyon bíznék benne, illetve ha el is fut hááát elég ronda lesz :P
  • Thanatos
    #373
    1ghz-es intel el, és gef2 gts-el vajon elfut a game? :D
  • Zsolo007
    #372
    ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉSSSSSSSSSSSSsss vége!
    7 óra 21 perc és 18 másodperc alatt megvan!
    Majd valamikor estefelé neki is esek a gémnek :)
  • Thanatos
    #371
    én emg majd ha 3k alatt lesz :)
    amugy git-el még igyis megoldható csak az macera :D
  • Zsolo007
    #370
    Mondom én hogy ebből eredetizés lessz... :D

    Megjelenik szept30-án beszerzem :P
  • Thanatos
    #369
    multi tényleg nem megy...
    csak lan valami saját lobby szerű ahol van cd key ellenörzés és gamespy..., cdkey gondolom ott is van...
  • Lyan Kyj
    #368
    doxon és wanadoo már fent van a krekkelt, igen...
  • Mustang2005
    #367
    Már crackelt verzió is van???
  • Zsolo007
    #366
    Akinek lentvan rakjon má be pár képet :)

    (mondjuk tom hogy néz ki bétából, csa azért hogy pörögjön a topic :D)
  • Zsolo007
    #365
  • Zsolo007
    #364
    Tudom :)
  • grebber
    #363
    Nincs regelés max ha meghivnak.

    Zsolo007: Szép lenne ha csak ott lenne fennt.Csak mondtam egy példát hol van fennt.
  • Carlos
    #362
    Ez télleg csak hozzáálláson múlik, nem nyitok vitát!
  • Dns5000
    #361
    The current user account limit (50,000) has been reached. Inactive accounts are pruned all the time, please check back again later
    fuck :/
  • Zsolo007
    #360
    Nemcsak bithumenen van fent, én spec nem onnan szedem hanem torrentbytesról, oda órákkal korábban felkerült....csak sokan leechelik így átlag 100k csak :(
  • Dns5000
    #359
    es oda hogy lehet regisztralni?
  • grebber
    #358
    Bithumen.
  • Dns5000
    #357
    bazze de honnan??????????????????????????
    en torrenteparadiserol onnan csak 50kval jon
  • Zsolo007
    #356
    Loller, tipikus türelmetlen hozzáállás, honnan a jófenéből veszed hogy torrentről nem jön le ma.... én spec 4 órája szedem és még 4 óra és lentvan....inkább várok mint fizessek egy ingyenélőnek... :D
  • [HUN]FaTaL
    #355
    ha kikerül bithumenre onnan általában fullal lehet tölteni (már akinek van regje)
  • Carlos
    #354
    Én nem torrentezem, mert 4CD szerintem nem jönne le még ma.
    Nekem megér 200 Ft-ot, hogy még ma játszhassam vele.
  • Dns5000
    #353
    nekem csak 50-60k val jon :/ honnan szeditek a torrenete filet?