5849
  • Zsolo007
    #632
    kezdetek olyannyira elszomorítani hogy megveszem a gémet amint megjelenik :P
  • fucko
    #631
    A gitt-el meg csak lobbyban se jelenik meg a többi szemely, azert se emlitettem meg. :(
  • fucko
    #630
    Sajnos nem sikerult, ha jol sejtem a crackkel van vmi problema, ugyanis 423-as hozzaszollasban felvetett lehetőséggel is csak max. lobbyban latjuk egymast server mar nem jelenik meg, illetve egy kis hasznos progival is ( Battlelan) ugyanez az eredmeny. Remelem vki meg tud cafolni es vmi jo megoldassal szolgalni.
  • GrimReaper78
    #629
    Még nem.

    GIT-et próbálta valaki?
  • j0nNyKa
    #628
    #423ban leirt VPN modszerrel sikerult mar valakinek neten jatszania ?
  • Curtis
    #627
    Találtam infót a smartE védelemről, hátha érdekel valakit

    "A 1:1 backup will seem to be working, until the program reaches a point determined by the software publisher. Then the application or game will halt and present the user with an invitation to purchase a legal, fully functional version of the software. For example.: Dungeon Siege: LoA (Microsoft)"

    Azért kíváncsi lennék arra a szövegre, valaki elkezdhetné crack nélkül.
  • j0nNyKa
    #626
    Majd akkor mondd, ha lattad a szamarat tamadni. Geciaranyos :D
  • EmThor
    #625
    gém full olyan mintha minden rajongói levelet elolvastak volna és minden jó cuccot beleraktak volna, jó nagy diabloid beütéssel, mondom ezt az 1. act-ban a wolf pet beszerzés után ;)
  • Sephi
    #624
    Szia!
  • jihad
    #623
    Ha jó a game, simán. Dióban is lvl 90-ig. :)
  • Thanatos
    #622
    :) multiba akár mgé végig is vinném többször, singlebe má nem vok róla meggyőződve... :P
  • jihad
    #621
    Az jó. Ez hiányzott az 1. részből.
  • Thanatos
    #620
    dio2 módra...
  • jihad
    #619
    Ezt már diablo módra újra lehet játszani a végigtolt karakterrel, vagy még mindig új game = új karakter?
  • Thanatos
    #618
    erre válasz valaki? logika szerint nem befolyásolják egymást a petek uyge de hát ez csak egy game szal? :P
  • FRenkie
    #617
    Mert az a gond, hogyha a kliens csatlakozik a szevrerhez, akkor a netkapcsolata meg lebomlik.
  • FRenkie
    #616
    nekem sem, léci segítsetek nekünk!
  • fucko
    #615
    Hello!
    Sikerult mar vkinek multiba tolni vele? Ha igen milyen modszerrel, mert a 427#-ben leirtak szerint probalkoztunk es nem mukodott sajna:(
  • Thanatos
    #614
    engem akkor is idegesit :)
  • Thanatos
    #613
    lehet de engem idegesit akkor is hogy kismillio emberel kell foglalkoznom..., nekem az dieális tulképp az nwn-ben emgismert 1kar +max1 henchman...
  • GrimReaper78
    #612
    Na, azért nem olyan nagy ez a parti a maga max. 6 fős korlátjával...
  • GrimReaper78
    #611
    Valóban jobb, és én is rákattantam :P Már azon gondolkozok, hogy az esti sörözés helyett is tolni kéne... Pedig az marha nagy szó nálam :DDD
  • EmThor
    #610
    függő vagyok, isten ez a gém, sokkal jobb mint első rész volt :D
  • Dant0r
    #609
    Nekem tetszik hogy néha dumálgatnak velem, vagy a másik harcosom csapja a szelet az íjásznak =D úgyhogy nálam marad a nagyparti.
  • FRenkie
    #608
    Sziasztok!

    a 427es hozzászólásban említett windózos kapcsolattal müxik valakinek a multiplayer? Miután felkapcsolódik hozzám a másik gép,a ztán mi a teendő? Vagy van valami más egyszerűbb megoldás?
  • Thanatos
    #607
    más: valaki probáltam mrá ugy végignyomni hogy nem 50 emberel megyeget? mert én nem nagyon csipem a 20millio embert tehát ha nem muszály én megprobálkoznék 2-3 emberel max :D
  • Thanatos
    #606
    ez engem is érdekelne hogy érdemes e első pet-be egyből belenyomni az spec uniqe páncélokat meg egyebeket vagy nem :P
  • Thanatos
    #605
    még szerencse hogy a perpill fentlévő crackek a sima reloaded-es crackek és égvilágon semmi közük multihoz :PPP bár nézelődni tényleg érdemes hogy hátha lesz valami majd pár hónap mulva :P
  • GrimReaper78
    #604
    Akkor petekkel kapcsolatban egy kérdés: ha az ember lecseréli az egyiket egy másikra (újat vesz helyette), akkor az az előd fejlettségi szintjén lesz, vagy bébi szinten?
  • Eisenhower
    #603
    vagy esetleg itt
  • GrimReaper78
    #602
    Aki esetleg nem tudná, multis crackkel kapcsolatban itt érdemes nézelődni.
  • GrimReaper78
    #601
    Na, ez így azért elég sarkos, hogy semmi értelmük. A védettségi szintet (armor) megnövelő chant pl. jó. Vagy az is, amelyik folyamatosan feltölti a power-eket. Csak tudni kell a megfelelő időben használni őket.
  • Dant0r
    #600
    Meg tudná mondani nekem valaki, hogy az itt lévő liftet (amelyiken állok) hogyan lehet működésbe hozni?
  • Thanatos
    #599
    de ez nem battlefield és nem fog menni msot mondom..., bf kicsit más, de nem inkább nagyon más...
    inkább vedd alapul diablo2-t battlenet-en, nicns key nincs multi, ennyi...
  • Beton Fej
    #598
    Ezt nálam nVidiánál csinálta.
  • Arthas
    #597
    Attól még ,hogy nem eredeti a játék ,lehet ,hogy felenged... pl battlefield2 dedkált szervereken ,ha jól váltogatod a kulcsot...
    Elötte jó pár hónapos ati driverem volt fent. tök sötét képernyő volt a menünél ,azért kellett letöltenem a legujjabbat. Amúgy még csak 1 órát játszottam vele.
  • Thanatos
    #596
    és elötte mással is nyomtad vagy csak ezzel porábltad mgé ezt a gamet? jah és meddig jutottál ugy hogy nem fagyott? nekem egyszer fagyott a vizesésnél még elején most meg amikor bementem great hallba és kerestem a kovácsnak a receptet amit változatlanul nem találok :/
  • Thanatos
    #595
    ugy hogy hiába más a ekyetek attól mgé nem fog felengedni ha nem eredeti...
  • Arthas
    #594
    A legujjabb drivet használom, ma töltöttem le.
    Nekem nem fagyott még le...
  • Arthas
    #593
    Hogy-hogy nem mennék vele semmire?