5849
  • Thanatos
    #672
    jah épp azért mert ms game nem kéne iyleneket csinálnia, többi fejelsztőtöl már megszokhattuk az tény :)
  • Laczy
    #671
    Hehe sikerült,legalábbis egyenlőre műxik sime reboot után.
  • j0nNyKa
    #670
    good luck :P
  • Laczy
    #669
    Most hogy mondod, megpróbálom, utánna reinstall(ha nem megy).És... majd írok.
  • Laczy
    #668
    :)
  • j0nNyKa
    #667
    microsoft jatekrol beszelunk, probaltal mar egy szimpla rebootot ?
  • Laczy
    #666
    Helló!
    Nekem volna 1 nagy problémám kb 5 perce a a játék folyamtosan kifagy, illetve most már nem is indul el fatal errrort meg egy csomó mindent ír ki. Nem értem mi a probléma. Vki ha tud segíteni írjon plz.
  • j0nNyKa
    #665
    En ott tudtam ugyan a jo sorrendet, de direkt rontottam, hisz az elso 6-8 rontasnal nekedjon egy boss monster, aki akar meg jo cuccot is dobhat. Aztan ha mar tobbszor nem jon, johet a jo sorrend :P

    Mas: Ez a ??? lvl 100 monstert pontosan hogy is muxik ? Olyasmit olvastam, hogyha rare item sokaig marad valahol a foldon, azt benyulja, es utana 2 masik rare itemmel egyutt ki lehet belole verni, namost en kipbrobaltam, de nem jott, a jatek soran viszont 3x is belefutottam, akkor most ezt hogy is van ?
  • j0nNyKa
    #664
    A varazslata vegig ugyanaz marad, kap nemtom melyik fejledtsegen powert, illetve spec skillt, ha maxon van. En a 2250es combat mage petet vittem, o 10% mana stealt adott mindenkinek, a powerje meg valami zsakfos hullabol-elettoltos akarmi volt. Ugy tuntik, a szimpla ice elemental gecieros, nem kell ide a draga pet.
  • Carlos
    #663
    Nálad nem biztos!
  • Braveheart
    #662
    Na leszedem én is a fullt, remélem fog menni, nem úgy mint a demo.
  • GrimReaper78
    #661
    *SPOILER*

    Igen, freeze aurája van és 150%-os mana regenerációt is ad :D


    Apropo, a többi pet milyen bónuszokkal bír? És varázslatot hogyan tanulnak meg? Maguktól, vagy azt is etetni kell velük? Csak mert a jégelementál semmilyen varázslatot nem vág :(
  • GrimReaper78
    #660
    Nem, a kriptásra gondol szerintem, az az egyik mellékküldi, "Family Heirloom" a neve. Én megcsináltam, de elfelejetettem a sorrendet. Amúgy is csak harmadikra sikerült, mert nem jól okoskodtam. Mindenesetre a megbízó elmond egy mondókát is, az segít valamennyire.
  • Beton Fej
    #659
    Erre ált. megoldás a legújabb vid.kártya driver.
  • tsilli
    #658
    Hali!

    Kérnék segítséget....
    Tegnap nyomtam a gaméval hosszan, ma meg mikor elindítanám alul a pontok töltenek, majd megáll, se kép se hang, csak a kurzor, még kilépni sem tudok.


    THX. Zsola
  • j0nNyKa
    #657
    Nature mage is lohet ugy, mint egy lovegtorony, ugyanis 40es szinten fel szint lepese alatt 24re fejlodott a combatom, csak kicsit lovoldozni kellett vele. Utana mar nala is lehetett ugye fejleszteni a cast speedet, ami azer healingnel is ugyanolyan fontos, mint az icevarazslatoknal.
  • j0nNyKa
    #656
    Hat vegere nekem 600k aranyam volt, es kb 100-150 k-bol maxra lehet fejleszteni a petet, sot az is eleg, ha egyszeruen semmit nem adsz el, hanem mindent odaadsz neki. Amugymeg iceelementalnak van freez auraja ? Mer akkor azt folosleges lecserelni
  • Dynamic
    #655
    Milyen szobor rejtvény?Amikor a tükröket kell fordítgatni?
  • PSY28
    #654
    romee23 amikor ki kell vilagitani a szobrok kozott a talajt ?
  • PSY28
    #653
    Muhaha Valdi is dead ;) Nemtom lesz-e erom vegignyomni egeszen elitig. Net kellene, ds1 is ugy volt a jo. Combat mage ugy lo mint valami lovegtorony, csak jon 1 foenema es lefekszik pihenni. Harcos megy lekapalja szep lassan aztan mindenkit felkelt es megy tovabb a csapat :)
  • GrimReaper78
    #652
    Sikerült elindítani azt a liftet? Csak mert nekem nem, pedig mindent alaposan átnéztem.
  • GrimReaper78
    #651
    Na, kipróbáltam a pet dolgot; ahogy sejtettük is, ha újat veszünk, az bébi szintről kezd el fejlődni. Ugyanazn a szinten lesz, mint a parti, de előlről kell kezdeni az etetgetését. Szóval nálam marad a jégelementál, ameddig még hasznát veszem...
  • romee23
    #650
    Tduja valaki mi a megoldás a sivatagos pályán a szobor rejtvényre? Mi a megfelelő sorrend?
  • Bladez
    #649
    háh lol:D
  • j0nNyKa
    #648
    akkor elinditod localban es jaccod ugy es mindenki jol jar
  • Thanatos
    #647
    nc...
  • Bladez
    #646
    Kell valami törés mer csak multiban akarom végignyomni:D
  • j0nNyKa
    #645
    ahaigenaha. :D
  • Thanatos
    #644
    hát jah lehet, amugy nemc sak várni tudunk, jelentkezzen aki itt profi programozásban meg crack gyártásban!!! :D
  • j0nNyKa
    #643
    hat ja, mi max varni tudunk, meg remelni :P bar elkepzelheto, hogy mire kijon 1 net-peccs, raun a tobbseg, foleg akinek van-lesz lehetosege kiprobalni lanon
  • Thanatos
    #642
    nwn-hez nem kell semmi extra crack csak simán kitiltani auth szerver itt viszont az nem megy mert akkor nem jutsz be game keresőbe se szerintem...
    amugy ez sajnos nem jelenti azt hogy lehet egyszerüen anyit jelent hogy nem fognak berágni ha valaki hazsnálja emiatt a crakcjük, tod crackeréknél ilyesmi fontos :P, de ez se több se kevesebb ettől mgé akármi is lehet :/
  • j0nNyKa
    #641
    joh igazad van, de gondolom ez azt jelenti, hogy valami modja van a multi peccsnek, el tudok kepzelni pl. 1 nwn-szeru authellenorzes-kilovos modszert, vagy ilyesmit
  • Dant0r
    #640
    attól még BOSZORKÁÁÁÁNY!!!
  • Thanatos
    #639
    microsoft eddig gamek terén eddig csak minőséget adott ki..., semmi köze az oprencerükhez... :)
  • Thanatos
    #638
    nem azt emlitik hogy lesz hanem csak azt hogy ha valaki multi cracket akar csinálni megadják az engedélyt hogy hazsnálják az ő crackjüket alapnak..., az hogy lesz vagy nem az már nem az ő dolguk..., ne értsük már ennyire félre a dolgokat ;)
  • Dant0r
    #637
    Az egy dolog hogy megéri... de ne pont a mircosoftot támogassuk már ;)
  • j0nNyKa
    #636
    Hat akkor varakozni kell sajnos, egyebkent az nfoban emlitik, hogy lesz, kerdes, hogy mikor. Addig marad a single+lan.
  • Marcus_
    #635
    Nyekem még csk most csorog;)
  • Zsolo007
    #634
    Igazából nemcsak a multi miatt...ez egy olyan gém ami azt hiszem megéri a pénzét...
  • GrimReaper78
    #633
    Lesz itt működő multis törés hamarosan, nem kell aggódni. Addig is végigviszem egymagam :P