5849
  • Bladez
    #792
    hmm nálam is ez van hogy foglalt nick ötlet rá:?:)
  • Istencsászár
    #791
    talán mer nem eredeti:D:D::D
  • EmThor
    #790
    de bemegyek online gémbe kiírja h cd kulcs már használatban van , akkor meg wtf?
  • Zsolo007
    #789
    Jah tetris, nem fogadja el a nevet lanban
  • j0nNyKa
    #788
    igen mindenkinek ez a nick-paraja van. tetris: nem tudsz errol valamit ?
  • Bladez
    #787
    ti most törtel probáljátok:?
  • Dant0r
    #786
    Érdekes... DS2-ben akármilyen nevet írok be LANon, azt írja hogy már foglalt... :(
  • Bladez
    #785
    ne várjatok még én is akarok:D
  • Dant0r
    #784
    Aham. és ott hogy dumálunk? :)
  • Zsolo007
    #783
    Csináltam egy networköt, gyertek minél többen :P csináljunk egy tesztet

    a neve: DS2 HUN Party
    kód: ds2hun

    Gyertek! várunk 5 percet! 21:36-ig :P
  • Guillotine
    #782
    Felesleges vissza menned a cuccaidért néhány aranyért a teleport mellett vissza summonálhatod az összes cuccosodat.
  • j0nNyKa
    #781
    hm thx thx, valaki jon kiprobalni ?
  • tetris13
    #780
    Sikerult interneten osszejonnunk 3an jatszani.
    http://files.hamachi.cc/HamachiSetup-0.9.9.9-en.exe
    Ezt mindenki rakja fel, valaki hostol hamachiban, a tobbiek racsatlakoznak.
    Aki a dungeon sieget hostolja az ne legyen router mogott, illetve mindenki minden tuzfalat kapcsoljon ki, aki router mogott van az 1-20000ig a portokat forwardolja a gepere. Kb ennyi.

    Jo jatekot \:)
  • j0nNyKa
    #779
    eleg jo, vannak olyan skilljei, amik embereknek nem lehetnek, de azert 1 emberrel nem er fel
  • jihad
    #778
    Ez a pet amiről itt szó van, jó valamire? Tud vmi speckót, vagy miért jobb mint felvenni egy x+1. tagot?
  • j0nNyKa
    #777
    izlesek es pofonok :P
  • jihad
    #776
    Nálam csak tank volt a harcos, feltartani a komolyabb sereget amíg lelövöldözöm magic bombbal (vagy fire bomb? mittoménmár), nem foglalkoztam a skilljeivel. :)
  • j0nNyKa
    #775
    itt egyaltalan nincs ilyen, 2 fegyvernek csilliard elonye van a 2kezessel szemben

    -sebzesben kb ugyanott vagy
    -sokkal gyorsabb
    -ertelemszeruen tobb bonuszt kapsz a 2 fegyvertol, mint az egytol
  • jihad
    #774
    D&D-ben pl. jobb a 2 kezes kard mint a 2 bicska, mert akkorát odakúr hogy utána nem kell másodikat ütni. :) Itt nemtom van-e ilyen, az 1-ben combat mage voltam.
  • j0nNyKa
    #773
    van fire elemental. abba egyebkent belekotnek, hogy a harcos lassu, a 2fegyveres harcos mindennel gyorsabban ut, es 30% koruli health steallel eleg kemeny dio..
  • Zsolo007
    #772
    Tényleg tüzes pet van?
  • PSY28
    #771
    Harcos altalaban kergeti a szornyeket mig a tobbiek lelovoldozik mindet :)
  • PSY28
    #770
    Egypar valasz : Veteranon 10k az otodik hely megvasarlasa, csak ha vegigtoltad normalon akkor lehetsz veteran. Egeszet elorol kezded (chantok megmaradnak csak sokkal erosebbek) es a szornyek is erosebbek. Szentem nehezebb is a skilleket allandoan hasznalom nem csak foellensegekre. Harcos nekem csak megy elol es felfogja az uteseket, inkabb a wizard es a nyilas ol. Harcos lassan ut nagyon. Wiz kb 2x olyan gyorsan ut es az elektromos cucc meg at is huz a tobbi szornyre. Harcos kb foellenseg irtasra valo mert a tobbi altalaban kidol valami komoly sebzestol. Szerencsetlen monsterek alandoan frozen vagy stunned allapotban pihennek, csak ha nagy a tomeg akkor ernek el a csavokig. Uj pet nincs ahogy eszrevettem csak a szintjuk magasabb. Eddig a nyilas tunt mindenre hasznalhatonak. Skillje sebez kb 2k-t es mindent elvisz ami elottevan, es elvemarad altalaban. Magusok eleg soxor pihennek :) Reagensek meg ilyen cuccokat enchantable cuccokba lehet belerakni, soha nem hasznaltam meg, tul keves slot van 1 cuccban. Ami jolenne az meg foglal 4-6 helyet, vagyis altalaban mindet.
  • jihad
    #769
    Az kár, az 1-ben sokat használtam, nem is kellett nature mage. Minél kisebb csapatot szoktam vinni, ne kelljen sokfele osztani az expet. Harcolni meg inkább trükkösen szoktam, úgy nem hiányzik a létszám mintha csak előrezavarnék mindenkit. :)
  • j0nNyKa
    #768
    44es szintig biztos nincs. es combat healinggel sem talalkoztam eddig
  • Gabrielle
    #767
    Please kérlek válaszoljatok!

    A petem épp fejlődne, de egy kérdőjel van a fejlődésénél, és azt írja hogy változatos. ?????
    Mit kell csinálni?
  • jihad
    #766
    Nemtom itt megvan-e még a combat mage mana regen varázslata, mert azzal kb. tökmindegy volt mi mennyi manat eszik. :)
  • jihad
    #765
    Viszont ott csak multiban tudtál továbbmenni a karaktereddel, az meg suxx.
  • jihad
    #764
    A combat mage nem tud gyógyítani? Úgy emlékszerm az 1. részben volt vmi olyan spellje.
  • Sheltem
    #763
    Azt tudom, hogy az első részben egészen 90. szintig voltak új varázslatok(amihez kellett is az adott szint) ezért nagyon remélem, hogy ittis olyan sok lesz.
  • j0nNyKa
    #762
    vegulis. :P

    nemtom 40es szinten valahogy ugy tunik hogy a 2fegyveres harcos erosebb mindennel, a combat mage kb ugyanazt sebzi, mint a nature, csak 3x annyi manaert.. :\

    egyebkent meg mindig azon rohogok, hogy veteranon lothar combat mage, deru meg nature :D
  • Sheltem
    #761
    Combat magem sebez a legtöbbet...300 körül 22es szinten. Azonkívül kíváncsi vagyok milyen spelljei lesznek ;)
  • j0nNyKa
    #760
    combat mage minek ?
  • Sheltem
    #759
    Kár, hogy pont 4 karakter lehet normalon. Kell mindenképpen egy harcos, combat mage, gyógyító naturalos, és egy íjász. Ugye és így nem marad hely a Petnek. Persze lehet íjász nélkül is, de szerintem hiba. Másik 3 ból meg egyikse nélkülözhető.
  • j0nNyKa
    #758
    erre nem tudok valaszt adni, veteranon csak szerdan kezdem el
  • Sheltem
    #757
    Mármint az újat úgy értem, hogy másfajta?
  • Sheltem
    #756
    Értem és veteranon új petek lesznek? Csakmert a mostanit kib*sztam és raktam helyére egy íjászt :)
  • j0nNyKa
    #755
    40es szinttol kezdhetsz veteranon, es majd ott novelheted

    es veteranon megy at az egesz csapat
  • Thanatos
    #754
    a szamárnak több a helye mint a többi petnek nem? ráaádsul két lapja is van asszem, elgalábbis demoban még ugy volt emlékeim szerint, javits ki ha tévedek
  • Zsolo007
    #753
    Tényleg kezdte már újra valaki? Csak a főkari marad meg, vagy az egész csapatot megkapjuk?