5849
  • Gabesz amdx2
    #832
    1 giga memcsim van és fx5900 asus deszka meg egy 1000Mhz-es amd proci!

    most akaok újjítani az ilyen trágya a gép!
  • Zsolo007
    #831
    Hivatalosan AMERIKÁBAN 16-án, Európában Szeptember 30....
  • j0nNyKa
    #830
    memoriabol nalam 500at megkajal, szoval gigaram nem art, egyebkent kevesebbel is total jol elfut, illetve masbol is eleg neki 1 kozepkategoria
  • Gabesz amdx2
    #829
    amúgy milyen gép kell neki?
  • j0nNyKa
    #828
    hivatalosan nem csak 2 nap mulva adjak ki ?
  • Bladez
    #827
    ő jó lenne csak nekem tört van azzal meg még nem sikerült elindítani:P
  • Gabesz amdx2
    #826
    Mi nyomtuk az eggyel de az király volt!
  • Gabesz amdx2
    #825
    és jó a multi?
  • Bladez
    #824
    igen má a multin gondolkozunk:)
  • Gabesz amdx2
    #823
    kérdés nem akarok vissza olvasni mert nincs időm!

    kiadták a játékot?
  • PSY28
    #822
    Erre valaki talalja ki az orvossagot reggelre :)
  • Bladez
    #821
    Valaki rájött má mér nem megy lanba:?:D
  • PSY28
    #820
    kiprobaltam lvl 48 fighter 2 kezes fegyoval Q lassan ut de jol sebez. 1 kezes fegyoval gyors de nem sebez (kb 80-at, kritikus elerheti akar a 300-at is juj)
  • j0nNyKa
    #819
    azok a 3. act kezdetetol lesznek erdekesek, valami quest is lesz rajuk
  • tsilli
    #818
    #730 és #794-es problémámara magam jöttem hát rá.
    Tegnap kifagyott, ma meg el sem indult.
    Hiba: a savegame könyvtárban rejlik....
    2 karim volt. Ha kitörlöm a könyvtárból őket, indul a game, ha az 1-est beteszem indul a game, de ha a 2-est is, lefagy, meghát magába a kettest fel sem ismeri a singleben...

    Na erre adjatok vizet........
  • Lyan Kyj
    #817
    Vannak olyan barlangok, mint pl a Cave of Phoenix.....bevilágít a sárga fény, növények is vannak stb...azok mire jók? Egy Elf romnál a föld alatt van egy őrült mágus egy börtönben, azt hogy tom kiszabadítani? Vmilyen especkó fegyver kell hozzá. Tudja vki?
  • j0nNyKa
    #816
    az milyen harcos ? nalam 12es szintu faster casttal nem lott ugy a combat mage mint a harcosom 2 fegyverrel
  • j0nNyKa
    #815
    egyiket sem, volt mar ijaszpetem, volt mar nature petem, volt mar combat petem, egyik sem volt erosebb, mint az emberek, harcosnal meg annyira biztos vagyok benne, hogy nem lenne jobb a pet, hogy ki se probaltam
  • PSY28
    #814
    Csapatomban a combat mage sebez szentem a legjobban. 200-600 dmg es ugy lo mint valami lovegtorony. Mig a harcos ut 1-et addig az majdnem 3-at lo.
  • PSY28
    #813
    Ijaszt lecserelni eleg nagy hiba :) A legdragabb pet valami nekro de igen gagyi. A masodik spec pet is fighter, de nem probaltam ki.
  • Sheltem
    #812
    Te melyiket cserélnéd le jonnyka? Harcos, Combat mage, Nature mage, Íjász.
    Gondolom a Combat mage, de miért? :)
  • j0nNyKa
    #811
    ijasznal jobb ? ez az amit nem tudok elkepzelni :P
  • Dant0r
    #810
    Nyah skacok, nekem holnap 5-kor kelni kell, úgyhogy én mára hagyom ezt a várakozást, azért ha összejön jó játékot nektek:)
  • Sheltem
    #809
    Hát akkor lehet lecserélem a 3. városban az íjászomat a legjobb petre... Annál gondolom erősebb lesz.
  • PSY28
    #808
    Ja. Amit veszel petet ugyanannyiadik szintu : lvl48 pl mint te veteranon, semmi masban nem kulombozik a normalos pettol. Ha jol tudom 2 spec pet van. 1 a werewolf masik meg valami a sivatagos mappon.
  • j0nNyKa
    #807
    marmint leveluek.. a kort ugyanugy fel kell naluk tapolnod kajaval
  • Bladez
    #806
    tetris légy itt:D
  • Sheltem
    #805
    Mármint korúak nem ?
  • PSY28
    #804
    Ugyanazok a petek vannak, csak magasabb szintuek.
  • PSY28
    #803
    Nemteljesen ertem milett, mert eddig engedte hogy lanos jatekot csinaljak de a hasznalj nicname jon be. Ha lelovom a netet unable to connect, DE HOVA A ****ba akar csatlakozni? Nekemtom milett!
  • Sheltem
    #802
    PSY28 talán te tudsz válaszolni a kérdésemre. Veteranon ha majd újrakezdem újfajta petek is lesznek ? Vagy a régiek csak nagyobbak?
  • j0nNyKa
    #801
    nem tudom hogy baj lehet-e a router, vagy sem, elmeletileg megcsinaltam a portforwardot, de a nicket megse fogadja el
  • Bladez
    #800
    bocs de em értek belőle semmit please érthetőbben nálunk a nick foglalt van:P
  • j0nNyKa
    #799
    elvileg ki lett pakolva a routerbol az 1-20000 port
  • PSY28
    #798
    2 video utan csatlakozni akar valahova ami nem jon fel csak tudom melyik gombal lehet engedelyezni, lenyomom es bejon a menu. Nalatok biztos nincs tuzfal blokk ?
  • Bladez
    #797
    na valaki rájött mér nem mehgy ezzel a hmaichi vagy milyen progival foglalt nicket jelez:É
  • EmThor
    #796
    áh thx végre a válaszért :D
  • Dant0r
    #795
    Hm. Vmi codec-változás nem történt? Mert ott 2 videónak kéne lejátszódnia, aztán ha codec szar amiatt fagyhat. De vidkari drivercsere is megoldhatja a problémát.
  • tsilli
    #794
    Hát nem sok választ kaptam a #730-as problémámra.
    Még a nyamvadt videoconfig sem indul el...


    Mi a faxom lett a gaméval?
  • Dant0r
    #793
    de amúgyis mi most a Tetris13-féle lan-emuláló dologgal próbáljuk ahová nem kő cd-kulcs. de nem megy így sem :)