5849
  • Curtis
    #872
    Hi,

    Még egy kérdés: Hol van a Kithraya Hive? Valami skorpiót kéne elintézni, de nem találom. Kösz!
  • Lyan Kyj
    #871
    Csak akkor jelenik meg a szörny és a kard, ha felveszed a küldetést, asszem..addig csak egy üres oltár meg egy üres barlang fogad....
  • Carlos
    #870
    És nem kötelező kinyirni, de én megöltem.
    Amúgy a tűzlabdát nem szerette nagyon...
  • Lyan Kyj
    #869
    Igen, nincs is ott, amíg nem beszélsz Taar barátnőjével a Great Hallnál, a jobb oldali sátorban...ő mondja, h létezik egy legenda egy hatalmas, szörnyű, nagy fogú szörnyről meg egy mágikus tőrről..a poén az benne, h a félelmetes szörny egy picike kis mitugrász lény, akinek csomó élete van...
  • Curtis
    #868
    Ez nem óriásgyík, hanem egy kicsi és kék köd van körülötte :)
  • GrimReaper78
    #867
    Hümm, érdekes, nekem nem volt se óriásgyík, se speckó tőr a rituális táborban (már amennyire az utóbbira emlékszem).
  • Curtis
    #866
    Köszi!
  • j0nNyKa
    #865
    na, kiprobaltuk, megy neten, remelem holnap osszejon valami ertelmes party, es tudunk jatszani 1et
  • Lyan Kyj
    #864
    Van a jungle legészakibb részén egy rituális tábor...ott van egy speckó tőr, azt kell lenyúlni....csak azzal lehet ütni...addig a másik karivál gyógyíts, ha tud...
  • Carlos
    #863
    Visszavehetnél magadból!
  • Carlos
    #862
    Köszönöm, bro!
  • Curtis
    #861
    Hi,

    Bementem valami csontokkal borított barlangba és szembe jött egy Garganturax (valami gyíkféle). Majdnem 4000 HP-je volt és nem tudtam megsebezni. Hogy kell lenyomni? Thx.
  • Lyan Kyj
    #860
    Eastern G. Jungle
  • Gabesz amdx2
    #859
    hát beteg vagy...menj aludni fazsláma: nem zs hanem sz.te mindent fordítva írsz?
  • Thanatos
    #858
    inkább mongyuk azt hogy az a fazsláma aki értlemetlen kérdést tesz fel, pl te, de hagylak inkább látom magas ezt neked felfogni, jo8...
  • Thanatos
    #857
    összes varázslkatot megnézted? lehet nem vettél emg oylat amit ők hazsnáltak? vagy lehet tényleg skilpontokat pl specifikusan a tüzmágiához igazgatták
  • Gabesz amdx2
    #856
    mmi az az nc?
  • Gabesz amdx2
    #855
    olvass viszz azt megtudod mert itt nem válasolnak egyes f@szlámák
  • Thanatos
    #854
    nc....
  • Carlos
    #853
    Egy kérdés!
    Én vagyok nyomi, vagy télleg elcsesztem valamit. A Combat Mage-em, 20 körül csak 150-200 körül sebez.
    Itt lent azt írtátok, hogy 300 körül is lehet. Ez egy tűzmágus lesz, a első kettőn 8-8 poont van, és a manakapacitáson kilenc asszem.

    NAGYON FONTOS KÉRDÉS!
    Melyik portálon kell lemenni ahhoz a kovácshoz, akinek a barlangban kell visszaszerezni a cuccait? (amit korán kap meg a játékos)
  • Gabesz amdx2
    #852
    na jóvan ne huzzá fel Tééé,látom normálisan nem lehet kérdezni semmit tőled.Na mindegy azé kösz a választ!
  • fucko
    #851
    Tetris13: Pls, ird le h a progi segitsegevel pontosan hogyan is ertetek el h servert lattatok es tudtatok is ra csatlakozni, köszi.
  • Thanatos
    #850
    nem kell 300at viszaolvasni hanem kb 5-t és kb 2es iq-val rájön az ember hogy mi a ehylzet..., de ugytünik ez tulhaladja a képességeid te szegény elfoglalt.. :/
  • Bladez
    #849
    de emberek mi a server:?P
  • Gabesz amdx2
    #848
    háát.:)

    de most mit akdsz ki ezen...Én csak nem akarok visszaolvasni 300 hozászólást...így megtudtam egyből.De ha meg nem írom ide hogy nem akarok visszaolvasni,hanem csak azt hogy kiadták-e?akkor egyől lehurogják az embert!
    hát köszönöm szépen!
  • Thanatos
    #847
    ha nem votl reboot azért pont a nickek-be kötött bele ez a csoda? jesszus..., ezt sose fogom emgérteni hogy siekrült összehozni :DDDD
  • Thanatos
    #846
    aham, és forumba irni van időd? nc...
  • j0nNyKa
    #845
    istenem nyomjad mar a rebootot, ugyanarra a szerverre visszadob.
  • Bladez
    #844
    ok mingyá cska felrakom newra
    de mi a server meg a code:?
  • j0nNyKa
    #843
    most rebootoltam, es most mentem fel, es beengedett, miert ertetlenkedsz ?
  • Bladez
    #842
    de ez biztos hogy reboot:?
  • j0nNyKa
    #841
    rebootolj, es megjavul
    aztan gyere hamachira, kiprobaljuk

    amd : ofkorsz nem, poen volt.
  • Gabesz amdx2
    #840
    ok,de ne puszilkodjál itten!

    vagy meleg vagy?
  • Bladez
    #839
    mer nálunk nick alredy volt:P amit nem értek:D
  • Bladez
    #838
    tetris nektek megy a game:? multiban:?
  • j0nNyKa
    #837
    na sracok, beke
  • tetris13
    #836
    Telepites utan kell egy reboot a gepnek.
  • Gabesz amdx2
    #835
    mert esetleg meg akarom szerezni ezt a játékot és majd ha klesz egy fél órám, akkor majd játszok!
  • Thanatos
    #834
    ha nincs időd játszani se lessz időd nem? akkor meg minek kérded?
  • j0nNyKa
    #833
    uristen szept 20 ? kemeny