5849
  • Zsolo007
    #912
    Naszóval az a helyzet, hogy nem megy a multi továbbra sem, bent a lan lobby-ban látjuke egymást, kreálok szervert, tűzfal nincs, mikor rányomom a start gombra semmi sem történik, csak bejön egy feket képernyő, a többieknek meg azt írja, hogy waiting for host....ha valaki tud megoldást...
  • PSY28
    #911
    Amanluban vagy hol a csaj aki megjavitja a hidat (veteranon) combat mage, ha meg kell valakinek olyan.
  • Zsolo007
    #910
    MIé nem jön senki???? Mindenki dolgozik? :(((
  • Zsolo007
    #909
    Thantossal elkezdtünk multizni...
  • Zsolo007
    #908
    MIndenki single-t nyom senki sem akar velem multizni?

    Aki akarna multizni vegyen fel MSNen: zsolo007 kukac freemail.hu
  • Zsolo007
    #907
    MSNetek van? Ott meg lehetne beszélni a multi részleteit!
  • GrimReaper78
    #906
    Királyság, én is visszamegyek akkor! Hol is van ez pontosan? :P
  • Zsolo007
    #905
    nah jösztök multizni??

    Gyertek hamachira!!!

    #891-ben tudnivalók
  • Dant0r
    #904
    Amúgy a #600-ban kérdeztem hogy azt a rohadt liftet hogy lehet működésbe hozni. Nos, jelentem, rájöttem!!! =D
    A gomb, amit meg kell nyomni, a lépcsőn található :)
  • GrimReaper78
    #903
    Egy kérdés azoknak, akik multiban is tolták már: más a kampány, mint egyjátékos módban?

    A héten egyik nap én is benne lennék egy kis multizásban, első szinttől.
  • GrimReaper78
    #902
    Hümm, akkor biztosan szintfüggő lesz... érdekes.

  • Dant0r
    #901
    Lehet hogy szintfüggő? Mert én sem kaptam meg azt a küldetést anno, kérdeztem is itt a fórumon hogy melyik az a secondary quest.. most 32-n visszamenve megadta:)
  • GrimReaper78
    #900
    Az az érdekes, hogy amikor beszélni próbálok azzal a csajjal ott a Great Hall melletti kis kunyhóban, mindig csak azt írjak i, hogy vigyázzak magamra a dzsungelben, noha ott a feje felett a felkiáltójel; a megbízást mégsem kapom meg. Na mindegy, akkor ez egy bug.
  • GrimReaper78
    #899
    Egyjátékos módban a TP-t egyenlő mértékben osztja szét a partitagok között; tehát ha kevesebben vagytok, gyorsabb a fejlődés, gondolom.
  • Zsolo007
    #898
    Hát az érdekes, elvileg akkor fejlődik ha üt...
  • PSY28
    #897
    Ez a szerver most megy ???
    Lan-ra kattintva latjatok?? mert en nem :(
  • j0nNyKa
    #896
  • Dant0r
    #895
    Ez csak multiban van így? Mert singlében a harcosom akkor is szintet lép ha csak "van"
  • Zsolo007
    #894
    Ha nem hát nem, írjátok meg hogy ikortól érnétek rá...
  • Zsolo007
    #893
    Itt nincs hagyományos értelemben vett XP

    Minél több ellent ütsz egy karival annál jobban fejlődik, az ütésért kapsz XPt...

    Tehát minél többen vagytok annál több felé oszlik az "XP", mivel többen ütik/lövik a szörnyeket...
  • Bravoman
    #892
    Egyjátékos üzemmódban a tapasztalatokat hogy osztja szét a gép? Ha többen vagyunk, akkor mindenki megkapja (a teljeset) vagy szétosztja?

    Igazából arra vagyok kiváncsi, hogy van-e értelme egy karakterrel menni, gyorsabban fejlődik-e így, mint cspatban?
  • Zsolo007
    #891
    Jösztök multizni?
    Hamchi név: DS2 HUN Party
    kód: ds2hun
  • Carlos
    #890
    Ezeket nézegesd meg a rendszeredben:
    Kevéske táp (sok cucc a gépben, kicsi tápon)
    Elszaródott memória (saját tapasztalat)
    Túlmelegedés
    Driverek
  • Wanted
    #889
    Hi!
    Ha valakinek megvan a 2.cd rld-ds2b.r03 file-ja, megköszönném, ha feltenné valahova.
  • DonnieBrasco
    #888
    Végre beüzemeltem. Hááát...:( elég primkó kis hent egyelőre, de még nem ítélkezem :) sajnos nem sok újat láttam az első részhez képest eddig.

    DB
  • Mayday
    #887
    Koszonom a velemenyeiteket!
  • Mayday
    #886
    De, csak nem DS2-t ;)
  • Uberlama
    #885
    Szevasztok volna egy kérdésem, a játék megy szépen, jo minden , de bizonyos idő után (értsd max 10-15 perc) rebootol a gép játék közben >.< fogalmam nincs miért lehet nem nagyon volt ilyen problémám még semmi játékkal és ez msot nem kicsit idegesít. 2ghz proci, 1g ram, sok hely a vinyon stb, szoval nem tudom mi lehet az oka. Volt vkinek hasonló gondja és hogyan oldotta meg ha volt ?
    Olyat ne irjatok hogy nyálazzak át kb 900 postot mert az kicsit azért kellemetlen lenne, az elég ha kb post számot tudtok hol merült fel.
    köszi
  • j0nNyKa
    #884
    egyebkent erdekes, hogy multiban hawerral az egyet vegigvittuk vagy 3-3-3x (mind3 kampanyt), nem tudom, hogy ezt kepes lennek-e 3x vegigtolni... singleben mar 2.jara sincs kedvem elkezdeni, majd lanon meg vegigtoljuk 1x.. aztan meglatjuk.. pedig ez tenyleg izgalmasabb, mint az 1
  • j0nNyKa
    #883
    azabaj ma este itt alszik a baratno nevu eloleny, es nem igazan lenne jo jatszani :P
  • Dant0r
    #882
    Úgy mondanám, hogy nem-unalmas hent:)
    Jó küldik vannak, ésszerű jutalmakkal (nem csak a vakszerencsére van bízva, mint mondjuk a d2-ben, hogy tudsz-e ölni), a fejlődés rendszere is pöpecül van megoldva, és tök jól néz ki az egész mozgás közben ahogy gyilkolászol:)
    Nekem az 1 nem tetszett az egyhangúsága miatt (mondjuk ezután tuti végigviszem, hogy a történettel tisztában legyek), de ez fényévekkel jobb.
    Szerintem. :)
  • Braveheart
    #881
    Nekem jobban tetszik mint az 1, de nagyobb gép kell hozzá sajnos. (meglepő módon)
    A grafika sztem nagyon szép, de tény, hogy nem egy Baldur's Gate szerepjáték szempontjából. Azért kicsit komolyabb szvsz mint az első rész.
  • Mayday
    #880
    Valaki meseljen mar, milyen lett a game?
    Javult valamit a jatek, vagy ugyanolyan egyhangu, unalmas hent, mint az elso resz, csak jobb grafikaval?
  • Dant0r
    #879
    Hm ma este egy jóóó kis lvl1-től party? Ha 4-en összejönnénk az pazar lenne:)
    És akkor mindenki mehetne külön kaszttal. na?
  • j0nNyKa
    #878
    igen, ugyanis akarmilyen portforwardot is csinalsz, router mogul nem lehet hostolni.. ez van.. ha nincs routere a hostnak, egybol megy
  • fucko
    #877
    Hali!
    Nalatok egybol ment siman? Lobbyban mi latjuk egymast, de ha hostol vmelyikunk nem latni a servert, nalatok nem volt ilyen problema?
  • Zsolo007
    #876
    Aug 19? Én nem látom sehol sem ezt a dátumot....Honnan veszed?
    Én szeptember 30ról tudok...

    Olyan 10től ráérnétek egy multira? Megint csinálnék szervert és végre ki is próbálhatnánk :P
  • jihad
    #875
    Hivatalos megjelenés: aug. 19. Nálunk.
  • tetris13
    #874
    Par hozzaszolassal odebb leirtam pontosan, lapozz picit lentebb. Ha meg mindig nem tiszta akkor leirom reszletesebben.
  • Lyan Kyj
    #873
    Asszem az majd útbaesik....én is sokáig kerestem....egy barlangban lesz, de próbálj meg mindent felfedezni a barlangokban, mert egy elágazás egyik ágán kell továbbmenni, a másikon ott lesz ő...szal el ne kerüld...