5849
  • PSY28
    #952
    Snake f es g betuvel lehet beallitani hogy azt csinaljak amit te nyomsz vagy tamadjanak amit meglatnak. Eros szorny nincs csak te lehetsz gyenge :)
  • PSY28
    #951
    mindenki felrakta a krekkelt exe-t ?? vagy akinek megy az nem ?
  • Bladez
    #950
    őő nálam jó tehát valamit félreértettek:D
  • Zsolo007
    #949
    tévedsz....nekem tűzfal nélkül, modem kihúzva is fekete képernyő....

    De abban igazad van hogy a problémánk azonos lehet, a kérdés az hogy mi is az..
  • Dant0r
    #948
    Zsolo007, Bladez: sztem ugyanaz a problémátok, próbáljatok alttabolni amikor jön a setétség, mert sztem a tűzfal kérdi meg hogy kiengedje-e a cuccot.
  • Zsolo007
    #947
    Kérdés az hogy most milyen géped van?
  • Zsolo007
    #946
    Dettó!
  • Bandeeka
    #945
    Az a poén hogy a single tökéletesen megy
  • Zsolo007
    #944
    Neked is sötét képernyő semmi töltés? Akkor már ketten vagyunk :)
  • Bladez
    #943
    Háh egyesek:D:DNekem még két év mire new gép van:D
  • Bandeeka
    #942
    Nektek megy a multi? Ha hostolok sötétség fogad
    Tegnap tettem fel a winfost
    Vki vmi ötlet?
  • Zsolo007
    #941
    Nem mondod? Már egy ideje tudom hogy valami nagyon nem jó...de a rendszert újra nem rakome gy gémért....amúgy is jövőhéten kapok új gépet :D
  • Bladez
    #940
    Zsoles valami nem jó nálad haverrel most probáltuk is routere van és így is jü:P
  • SNAKE01
    #939
    Hi!!!!!!Valaki nem tudja miért van az hogyha kicsit izmosabb ellenfelek jönnek akkor pillanat alatt kinyírnak a geci-ek!!!!!hogyha kikerülném őket a másik emberem meg akármit csinálok a hülye oda rohan azt készen is van!!!!!!valaki valamit??
  • Braveheart
    #938
    Supported Video Cards
    ATI Radeon® series (7000 or better)
    Radeon 7000/VE series (requires 2.0 GHz equivalent or higher processor required)
    • 7200, 7500
    • 8500, All-In-Wonder 8500
    • 9000, 9200, 9500, 9600, 9700, 9800
    • X300, X600, X800
    Nvidia® Quadro™ series
    • Quadro, Quadro2, Quadro4
    Nvidia® Geforce series
    • GeForce 256
    • GeForce2
    • GeForce3, 3 Ti
    • GeForce4, 4Ti, MX 420, 440
    • GeForce FX 5200, 5600, 5700, 5800, 5900, 5950
    • GeForce 6600, 6800
    S3
    • Delta Chrome
    Intel® Extreme Graphics (requires 2.0 GHz equivalent or higher processor required)
    • 82845, 82865, 82915
  • Zsolo007
    #937
    Hát én ferladtam, hostolásnál fekete képernyő...
    Joinolásnál meg még annyi se csak ottmarad a lobbyban.....ez egy nagy fos, maradok singlenél..
  • foxxi
    #936
    Hehe :D VIckes...csak ugy érdeklődöm hogy egyáltalán megfoge moccanni ill. mennyire is tenné...
  • Mike
    #935
    Carlos, pls, írj már pár sort a játékról az 1-es fényében
    HTX
  • Carlos
    #934
    Ilyen karakterosztály nincs is...
  • foxxi
    #933
    Radeon 7500ös karival megy?
  • PSY28
    #932
    Wanted a file felment
  • Thanatos
    #931
    minek tiitlogatsz le midnen szir szart, nem kell semmitse letiltani nem? :D
  • Braveheart
    #930
    Hol vannak a városok? Már vagy 1 egész napja játszom, de csak a kezdő dryad városban voltam. Nincs vhol egy jó térkép?
  • Zsolo007
    #929
    Nemigaz a tököm tele van a gémmel, újraraktam letiltottam minden szir-szart mégis baszik elindulni a multi...arra gyanakszom, hogy a videót nem indítja be, de nem értem miért nem hiszen singleben simán lejátssza....
  • PSY28
    #928
    Ja meg a skillek , ha jol melexem az nemvolt az 1-ben.
  • PSY28
    #927
    Mike haaat tulsokban nem fejlodott szentem, talan spellbol is kevesebb van, viszont jobbak a cuccok, sok mellekkuldetesvan, nem csak mesz es hent (najo csak mesz es hent) de, soxor kell az egesz mappon visszamenni. Nehol meg gondolkozni is kell kulonfele kapcsolokat jo sorrendben nyomogatni n stuff.
  • Orgi
    #926
    Act I vége felé járnék a hidránál és nemtom leölni:) Lvl22-esek a karijaim, gondolom az elég hozzá. Van vmi trükkje a dolognak? Az egyik fej mindig gyógyít, de ha azt akarom leverni a másik 2 kinyír.
  • PSY28
    #925
    kb 15 perc mulva fent lesz a http://psy28.uw.hu/rld-ds2b.r03 a file
  • Harrey
    #924
    Sziasztok! Haverral neten próbáljuk kenni, azzal a hamachival, és nálunk is az a gáz, hogy ahogy kreál egyikönk eltűnik a lobbiból de nem jelenik meg a játék. Igaz, mindketten router mögött vagyunk, viszont mindkettőnknél aktivizálva van a dmz a saját gépeinkre, így gyakorlatilag mindenhol aktívak avgyunk. Lehet hogy így is ez a baj? (minden más játék megy simán neten)
  • Mike
    #923
    üdv!

    vki aki játszott már az 1-vel is, foglalja össze röviden mik a különbségek, miben fejlődött a játék, mert screenshotok alapjána graf nem igazán
  • GrimReaper78
    #922
    Okés, eddig minden titkos szoba megvolt, a ka pcsolókat is egész hamar kiszúrom, de ezt a bizonyos liftet nem tudtam aktiválni... a fene gondolta, hogy a lépcsőn van a kapcsolója :D
  • Carlos
    #921
    Sasolj a kis kék pöttyökre, mert azok álltalában rejtett kapcsolól a titkos szobákhoz. Ott szoktak lenni jó cuccok.
    Bár nem mindig. Random persze.
  • GrimReaper78
    #920
    Hmm, jó tudni, ezt eddig nem vettem észre... bár a tájolót én nem is nagyon használom, csak a főküldik irányát figyelem rajta.
  • Carlos
    #919
    Én mindig szétnézek ha látok kék pöttyöt a kis térképen.
    Álltalában azok rejtik a jóságokat!
  • GrimReaper78
    #918
    Nekem sajna már csak az .iso-k vannak meg, a .rar-ok nem.

    Próbáld meg DC-n vagy torrenten.
  • Zsolo007
    #917
    © tetris13 tegnap 21:00 | Privát | Válasz | #780
    Sikerult interneten osszejonnunk 3an jatszani.
    http://files.hamachi.cc/HamachiSetup-0.9.9.9-en.exe
    Ezt mindenki rakja fel, valaki hostol hamachiban, a tobbiek racsatlakoznak.
    Aki a dungeon sieget hostolja az ne legyen router mogott, illetve mindenki minden tuzfalat kapcsoljon ki, aki router mogott van az 1-20000ig a portokat forwardolja a gepere. Kb ennyi.

    Jo jatekot \:)
  • Wanted
    #916
    Senki sem tud segíteni a rld-ds2b.r03 file-al kapcsolatban?
  • Aschil
    #915
    Hogyan és hol lehet multizni?
  • Zsolo007
    #914
    Igen? akkor valaki akinek rendesen megy kreáljn má' szervert mert nálam gáz van..
  • Bladez
    #913
    háh érdekes nekünk tegnap ment:)