5849
  • HRaVeN1
    #992
    Amúgy nem lehet vhonnan letölteni a játék zenéjét? :)
  • Dns5000
    #991
    milyen kepessegei vannak a felnott petnek?
  • D4v3
    #990
    ezegy remek cucc, 29es lvl-el... :)
    Továbbra sem tudja senki, hogy a spell ablak miért üres a fullos petnél?
    Egyébként azt találtam ki, hogy felveszek 1 szamarat is, nekiadom a szükséges cuccaimat (set itemek meg a sok enchant cucc) és elküldöm, és ilyenkor ha felveszem újra, akkor nála lesz minden cuccom?
  • GrimReaper78
    #989
    oops....
  • GrimReaper78
    #988
    Dire wolf, nem?
  • HRaVeN1
    #987
    dire wolf
  • Zsolo007
    #986
    Hypersnap..
  • Zsolo007
    #985
    MIlyen peted van? Nem ismerem fel...
  • PSY28
    #984
    nekem is volt ilyen sapim :) lvl 52-re a boltban igen sok jo cucc van, bar ott nekem 800k-m volt de 300-at el is vertem eleg gyorsan, mind lvl 52-re. Kilepek belepek es ugyanazokat a cuccokat megint meglehet venni. nyilpuska 83-143 dmg +30 agility. Valamiert nem tudok normail printscreent nyomni, mert az inventory fele hianyzik a keprol.Ti mivel csinaljatok a kepeket ?
  • HRaVeN1
    #983
    act2 vége fele vagyok. csak egy pár mellékküldetést nem találtam meg :(
  • SNAKE01
    #982
    régóta nyomod sokáig jutottál??
  • SNAKE01
    #981
    honnan van annyi aranyad??



  • HRaVeN1
    #980
    hehe :)
  • Zsolo007
    #979
    Új sisak POWA :)

    #970: Engem nemérdekel a kétkezesség, én a hagyományos kard-pajzs elrendezés híve vagyok, én így szeretem....a harcosomnál nem a sebzés a fontos (bár lényeges) hanem az armor meg a hp pont azért mert én tanknak használom....mellette van 1 nyilas, 1 nature mage, meg a fagyi pet, szal nálam, nem a sebzés számít, ha egyszer menni fog multiban 2kezessel fogom tolni....

    #974: Ez azért van mert én nagyon sokáig nem adtam el semmilyen cuccot! Tulajdonképp Act1 azzal telt el hogy etettem a petet :) ami nem kellett a kariknak megette a pet :), pénznek amúgy sem voltam szűkében, szal igenis jó az a pénz amim van 2 portál között összejön 20-30ezer....(mostmár mindent eladok ami nem kell, a pet felnőtt)

    UI.: Már 24-es vok :)
  • SNAKE01
    #978
    Melyikőtök nyomja az Elf-ekkel???
  • PSY28
    #977
    Azt nemvagom hogy a harcosnak magusnak kb 210 nel van az elsodleges kepessege, mig a nyilasnak 350 meg 2 szint es 400 lesz. Elegge egyenlotlenek a cucc elosztasok.
  • PSY28
    #976

    Ez a randomizalas netovabbja:)
  • PSY28
    #975
    Akiknek megy multiban azok is felraktak a krekkelt exet ???
  • Dant0r
    #974
    és maradt... TIZENNYOLC aranyad?! OMG nekem itt már 50k-t súrolta :)
  • Dns5000
    #973
    Az a rohely hogy a ketkezes fegyverek eppen csak icipicivel sebeznek tobbet egy egykezesnek igy semmi ertelmuk nincs tok feleslegesen vannak a jatekban. Az egykezes fegyveres skillek meg adnak meg 100% sebzest szoval egyaltalan nem alternativa a ketkezesseg, ezt elegge elbasztak
  • D4v3
    #972
    Nem tudja valaki, hogy a fullon lévő jég és tűzelementálomnak miért van a SPELL ablak üresen? Esetleg be lehet taníttatni velük valamit?
  • D4v3
    #971
    Csak az enchantable cuccokba lehet beletenni
  • Dns5000
    #970
    Jo ez a pajzs de igy fele annyit sebzel mint sebezhetnel sott ha nem nyomod fel a ketkezes fegyver hasznalatot akko harmad annyit. A cm meg ugyis leszedi rorral a szornyeket mert sokkal tobbet sebez szoval hiaba nagyon a pancelzatod.
  • Zsolo007
    #969
    Nah pár kép az lvl22-es harcosomról, és az új felszereléséről..
    fohos1
    fohos2
    pajzs
    kard
  • tsilli
    #968
    Na még egy dolog...
    Vannak ezek a reagensek ugyebár....
    Ezeket milyen cuccba és hogy tom betenni(tudom a muffnál...)

    Thx
  • fucko
    #967
    Hali! köszi szepen a segitseget mindenkitol, foleg tetristol, megy rendesen.
  • Carlos
    #966
    Igen.
  • tsilli
    #965
    Hali All!

    Elakadtam, helpöt kérnék....

    Rokhart Rift's site az uccso küldetésem, a sárga nyíl mutat egy helyre, de akár merre is megyek nem tudom hova mutat. Elven Shrine ajtót sem tom kilőni, de nem is erre mutat.
    Kérdés, a nyíl mindig a primary qest-et mutatja?
  • Sámán
    #964
    Sztorik, helyszínek, videó bejátszások szépek! :)
  • Sámán
    #963
    Nekem nem jött be...
    Szerintem tök béna a karik/nézet irányítása -amúgy jó kis játék lenne!
  • BladeW
    #962
    set item
  • Carlos
    #961
    Akkor mégegyszer!

    Lelani kér egy kis emléket (Memory) Aman'lu-ból! Azt hol találom, mert naggyából átkutattam a falut, de nem volt neki semmi.
  • BladeW
    #960
  • Bladez
    #959
    ááá ez mekkora multiban 3an játszunk de atom jó
    aki akar még szerint3em egy ember jöhet:D
    tehát jelentkezni:D
  • BladeW
    #958
    őőő ez most nem jott ossze...
  • BladeW
    #957
    Sziasztok! Sikerult kigyujtenem az elso set-emet. Kezdo kariknak idealis valasztas:)

  • SNAKE01
    #956
    köszi!!hát az igaz hogy még eléggé az elején járok úgyhogy nem vagyok valami nagyon erős!!!!!
  • user123
    #955
    hehehe Tetris :D:D:D:D:D


    Kollega tessek belehuzni. Nem akarok addig feloled hallani amig 50 es nem leszel :DDDDDD
  • Carlos
    #954
    Egy kérdésem lenne!
    Lelani kér egy kis emléket (Memory) Aman'lu-ból! Azt hol találom, mert naggyából átkutattam a falut, de nem volt neki semmi.

    Aki az Act 1 főszörnyénél akadt el:
    A középső fejet kell kinyirni először, mert az heal-eli a többit. Utánna már mindegy a sorrend!
  • user123
    #953
    Az aki krealja a szervert, annak nem szabad router mogott lenni. Mi 2 napja toljuk "virtualis lanon" es tokeletesen mukodik.