5849
  • PSY28
    #1034
    Hogy lehet a hullakal beszelni ?? mit kell beirni ?
  • Dns5000
    #1033
    szerintem meg az ice elemental szugsegtelen :P
    CM 300-400at sebez egyenes menten mindenkin, igaz egyorsan el tud ajulni de a NM gyorsan talpra allitja es irthat tovabb :P
  • Carlos
    #1032
    Én eladtam eddig mindet, ami nem küldihez kell.
  • D4v3
    #1031
    Nah asszem belefutottam egy jó kis bugba. Éppen a sok szellemet szabadítom fel, mikor elérek Snowbrookba, elég hamar rá is találtam (mindig a chant aktiválók közelében vannak) odamegyek hozzá, elmondja a szövegét és eltűnik. DE a questek közül nem lett kihúzva (ugyanakkor megkaptam az egyik varázspálca darabot..) Most akkor mivan?
    Egyébként érdemes gyűjtögetni a reagenteket? Lassan tele vagyok csak ilyenekkel.
  • sylic
    #1030
    Hali. Én combat magel tolom nagyon faja. Eddig volt ranger kiséröm de kirugtam, jelenleg natural mage és két pet, ice ele, és dire wolf követ. De most értem act2 be lehet kiprobalom az új peteket. Pedig mind a 2 pet utolsó szintjének a felén túl van :)

    + azon gondolkodom érdemes e más classból pár skillre rááldozni.
  • PSY28
    #1029
    lol a harcosom mar lvl 6 nature mage pedig csak townportalt sutott el eddig es feltamasztast :))))))
  • PSY28
    #1028
    DummyBoy az elejen meg is mondjak hogy nemjo osztott kasztot inditani, mert egyikben sem lesz durva , mind2-ben csak atlagos. Inkabb vegyel fel 1 combat es 1 nature maget. Nincs kevesebb xp tobb emberrel sem !!
  • Carlos
    #1027
    Thx.
  • the elder
    #1026
    Hali!
    Egy kis segítséget kérnék.
    A szellemekkel hogy lehet beszélni?
    Aman'lu-ban már megcsináltam a mage néni küldetését, de nem tudok továbbra sem beszélni a szellemekkel.
    Előre is köszi a válaszokat.
  • PSY28
    #1025
    mag1mag2
    Kb igy nez ki
  • DummyBoy
    #1024
    Mindig kifelejtek valamit ... Miért szükségtelen a Combat mage?
  • DummyBoy
    #1023
    Na nállam most megvan a Mage (Combat + Natural) ... ez vagyok én ...
    Van íjjász nyuszi + félóriás Tank ... ezek mellé gondolkodom, de ez a pet dolog tetszik nagyon ...

    Holnap reggelre eldöntöm, hazamegyek melóból, bár valszeg fagyipet lesz :)

    Nehezebb lesz a játék, az lehet, de ha nem tetszik majd elkezdem megint :)
  • Zsolo007
    #1022
    Hát natural mage mindenképp kellene, szerintem :) a combat mage szükségetlen... :D

    De ez a te dolgod.

    Kérdésedre válaszolva: Igen mage-k mellé éredemes fagyi petet berakni.(bár tény hogy nemtudom, hogy a többi petnek milyen tulajdonságai vannak...)
  • Carlos
    #1021
    Nálam Act 2 elején:

    1, Combat Mage (Fire) ez én vagyok
    2, Icy (Ice Elemental fully upgraded pet)
    3, Ijjász izé
    4, tank half-giant kétkezes harcos
  • DummyBoy
    #1020
    Érdemes akkor a Battlemage mellé berakni egy fagyi pet-et?

    Mint mondtam, nagyon az elején vagyok még, de pont most gondolkodtam hogy 4 fősre növelem a brigádot, csak nem tudom mi lenne jobb ... a fagyipet vagy a dryad faluból a natural mage csajszi ...
  • Zsolo007
    #1019
    A fagyi petem képességei felnőttként?
    -Hmm, ugye a fagyi lövés :) kellemes 120-150-es szebzés :)
    -van ugye az aktiválhtaó képesség ami nem más mint 3 (vagy négy) méteres körben minden ellent megfagyaszt és kellemes módon sebzi is őket 15 mp-ig....
    -Ezeken kívül pedig még kapott egy aurát, ami kellemes mértékben növeli a mana regenerálódást, valamint fagyi sebzést ad ;)
    -és egy képesség kocka (asszem a második) üres maradt...

    Jó kis pet, nem bántam meg..

    A mage témához kapcsolódva:
    Nekem fagyi natural mage-em van, 25 asszem a lövésenkénti mana, cserébe 100+ -okat sebez (de nem vok benne biztos, holnap reggel rakok majd be képeket), és a manám csak akkor tud elfogyni, ha gyógyítgatni kell a csapatot, de ez ritkán fordul elő :)
  • DummyBoy
    #1018
    Sajna nekem nem sok időm van játszogatni, nem is nagyon haladok, de én is Battlemage-ra gyúrok, de nekem most párban van, natural 6, combat 8 szinten ...

    Majd ha jön a szabadnap, akkor majd csak sikerül elé komolyabban lecsüccsenni :)
  • Carlos
    #1017
    Nem ugyanaz, nem lehet!
    Olyan nagy para elölről kezdeni?
    Vagy nálad a játékok strigulára mennek?
  • Carlos
    #1016
    Nettle Cluster ???
  • Mihail
    #1015
    válaszolna vki a #998-ra?
  • DummyBoy
    #1014
    Gyűjteni kell alá egy kis száraz avart aztán mehet bele a szikra :)

    A megoldásra azért kiváncsi vagyok :)
  • Carlos
    #1013
    Áramos mage-el?
  • Carlos
    #1012
    Érdekelne a combat mage-ed statja (sebzés, skillek, etc.)
    Be tudnád linkelni?
  • DummyBoy
    #1011
    Weak to Fire ... :)

    Gyúccsad fő :)
  • Carlos
    #1010
    Teljesen jó.
    Ez mijen állat?
    Látom benyaltál valami rontást tőle...
  • Carlos
    #1009
    Ja, Te elektromosságra gyúrsz.
    Az lehet.
    Én tűzmágus vagyok az olyan 20-22 mana/shot.
  • PSY28
    #1006
    Ehhehehe harcossal alapszornyon skillel 10267 dmg :)))
  • PSY28
    #1005
    combatmage sima Greater jolt 51 manna.
  • Carlos
    #1004
    Csak logikusan:

    Semmi enchant, vagy ilyesmi. Ez így esett.
  • Carlos
    #1003
    Mit lő?
  • PSY28
    #1002
    Combat magem 20% mannaregennel ugy ellovi az osszes mannajat hogy alig gyozok inni vele eleg szivas
  • Carlos
    #1001
    Gőzöm sincs.
    Viszont van egy olyan ijj, ami tetszene Neked, ha ezt kiszúrtad!
    Mindjárt belinkelem.
  • PSY28
    #1000
    Legrsszabb hogy veteranon a terkep megmarad es neha nemtudom merre nemvoltam!
  • PSY28
    #999
    Jihad ha visszanezed nekem van olyan gyurum ami 3 kepessege dex-et ad. Peteknek meg azert nincs valmilyen ablakban cucc mert az epp azokat tudja. Egyiknek nincs spellje a masiknak mas nincs a 2250-esnek 2 ablak ures asszem (nem biztos).
  • Mihail
    #998
    a demo save gamejének u. azok a filejai mint a teljes játéknak akkor miért nem látja azt a karimat? nem lehet vhogy a demó mentését importálni?
  • jihad
    #997
    Miért van külön a +1 és +6 int?
  • Carlos
    #996
    Ezmeg az én 24-es combat mágusom.
    Elég gyenge pálcája van, de eddig még nem találtam jobbat (cserébe eddig még sose fogytam ki a manából).
  • Carlos
    #995
    LOL.
  • EmThor
    #994
    ki is fejtenéd?
  • Arthas
    #993
    Nemtudom ki írta nekem multkor ,hogy törött játékkal nem lehet mutliplayerezni, de az most téredeljen le elöttem és imátkozzon hozzám,mert a jelek szerint képes vagyok a lehetetlenre.....