5849
  • Lyan Kyj
    #1074
    Az elsőt én sem tom, de:
    2. 9 körös
    3. Ez később mindenképp az utadba lesz, egy dungeonben, de én ezeket a nyersanyagos küldiket úgy csináltam meg, h megvettem őket a enchant eladótól, akinek zöld gyémánt a jele:P Nem mindig volt nála minden, de többször megnéztem, és vmikor igen:)
  • Carlos
    #1073
    Akkor nekem is lenne egy-két kérdésem!

    1: Lelani Aman'Lu-ból kér valami emléket, mit és hol találom meg?
    2: A kocsma alatt az arénában hány körig megy a viadal (5?) (3-nál járok)
    3: Mi az az Onyx Fragment? (az összes többi kelléket megtaláltam a csajnak)
  • Carlos
    #1072
    Majd később (22-24-es szinten) menny vissza.
    Lesz még egy ilyen, ahol hasonló van 28-as moncákkal. Az a sivatagban lesz.
    Szóval, ha eléred a szörnyek szintjét, menny vissza és easy rider lesz!
  • j0nNyKa
    #1071
    igen igazad van, egyebkent nem spell, hanem power :P

    most nem vagyok otthon, de valaki megnezhetne, hogy felberel 1 karit magas szinten, akire nincs szuksege, es csak 1 skillpontra ratesz mindent pontot (mivel szerintem 20 a max), aztan persze a karit le lehet passzolni az innbe. enis kivancsi vagyok, hogy van-e max, es ha van, mennyi.(bar gyanus, hogy van, kulonben ha csak psyhical ill. magic resistre teszunk, kozel halhatatlan karink lehet :P)
  • Arthas15
    #1070
    van egy ien barland h a shalder cave vagy hasonlo ahol talalkoztam egy kovaccsal, akinek meg kell szerezni a cuccait. ott mar mindenhol voltam es egy vmit meg is talaltam de elakadtam mer van egy ajto amit egy ien naon eros szar oriz, de ahoz oda van irva h treasure guardian. akkor az csak +jo cucc, vagy ott kell tovabbmenni??
  • Bladez
    #1069
    Hmm nem nagyon tom de szerintem rakd fel az SP2-t hátha segít.:)
  • KA Dozer1990
    #1068
    Szeva mindenkinek! Az lenne a gondom, hogy amikor elindítom a játékot, elmegy a harmadik pontig, onnnan visszamegy egyet, utána betőlt még vmennyit, és kifagy (csak Ctrl+Alt+Del-lel lehet visszahozni)! Ha vki tudja, hogy ez miért van, please help me!!!!! Ja a kártyám egy HIS ExcalibuR 9550XT Game Edition 256MB 128Mbit (legújabb driverekkel, SP1-es XP-vel), nem hiszem, hogy ezzel lenne probléma! Szóval ha vki tudna segíteni, annak hálás lennék! Kössz előre is!
  • PSY28
    #1067
    Ja en meg cska tegnap jottem ra hogy nem kell szetosztani a potionokat a csavok kozott mivel isznak masik inventoryjabol is. Eddig mindig szepen eloszottam, aztan 1 nagy harc utan rajottem hogy az egyiknel mar joideje nincs semmi megis vedel :)
  • PSY28
    #1066
    Ez meg a kedvencem :)
  • Zsolo007
    #1065
    Nemrossz...
  • PSY28
    #1064
    Ezen meg mi a lvl77 azt nemtudom, ugyanis van 1 jobb a nyakaban, tobb/ jobb kepessegekkel...
  • PSY28
    #1063
    Ja es hogy miert is jo a cm ?

    20mp alatt a sebzesbol amit okoz ujratoltodik es lohetem be ujra :)
  • PSY28
    #1062
    Ez egesz jo nyil, csak most tudtam hasznalni :)
  • Cardo
    #1061
    nekem az a gondom hogy alapból nem idulbe a gamem... mert a 3. pontál lmi szar elöjön és errort jelez de haveromal multkor vlhogy meg csináltuk vlmi ati driwerel de mostmár az se megy.. szoval ha vlki tud kérem segitsen
  • Carlos
    #1060
    Act 2-nél majd.
    Addig nincs gond. Onnantól jól jön a tank szerintem.
  • Arthas15
    #1059
    halee mindenki!
    masolt jatekkal lehet neten jatszani?
    A fokarim CM és van mellette egy NM +egy nyilas scorpion queen.de ez egy gyenge csapat es fel akarok venni egy tank os karit a dryad nal de nem talalok, azta feloriast meg el kuldtem es nem tom h hol van..
    VKI HELP!
  • Zsolo007
    #1058
    Ugye az egész felfogás kérdése, ki milyen karikat használ és milyen elrendezésebn...
    Nálam a harcosomnál a hp és az armor a legfontosabb, mert tanknak használom...
    A Natural Mage-em szépen lefagyizza az ellent, a petemmel egyetemben :), a nyilas meg kivégez mindenkit. Nálam tulajdonképp a nyilas az igazi gyilkos, bár tény hogy a többi sem elhanyagolható...
  • Carlos
    #1057
    Nem spell-t kérdezett, hanem skill-t!
    Engem is érdekelne!
  • Zsolo007
    #1056
    CM= Combat Mage? NM= Natural Mage?
  • j0nNyKa
    #1055
    teljesen egyetertek, raadasul ahogy eszrevettem, manaval is jobban birja a nature. 1 aprosagot erdemes azert megcsinalni, felvinni a combat magic-jet 24re, es 5-10 pontot rakni a cast speedre, sokat szamit... szerintem
  • Zsolo007
    #1054
    Szerintem azért szükségtelen a combat mage, mert a natural mage többet tud...
    A natural mage ugye tud sebezeni (jóesetben fagyi spelleket használ az ember ami plusz pozitívum), ezenkívül tud gyógyítani, valamint tulajdonságokat tunkolni, és idézni is. Ezenkívül különleges képességei között van a sebezhetetlenné tétel, és több terülti megfagyasztó szpell, aura is....

    A combat mageről sajnos nincs túl sok infóm, az 1ből tudok csak kiindulni:
    Ott ugye megvoltak a nagyon erős harci spelljei, de gyógyítani nem tudott, saját csapattárst tunkolni ugyancsak nem, inkább az ellen képességeit lehetettvele lenyomni, valamint amit idézett elég erős volt....

    Szerintem tulajdonságait tekintve ha nem a főkarid mage akkor a natural mage jobb support kari....

    #1033: Légyszi beszélj magyarul és ne rövidíts mert fingom sincs hogy mi az a CM meg NM, szal légyszi magyarázd meg, thx.
  • j0nNyKa
    #1053
    dobos lofasz, mert bar elvileg gyorsabb mint az ij (skill miatt), de alapbol csak normal attackok, egyebkent meg szornyek kozt is pattog, az se rossz, de inkabb ij shockwave-vel.
  • j0nNyKa
    #1052
    nem lehet
  • j0nNyKa
    #1051
    Lattam, hogy sokan picsognak, hogy nincs aranyuk. Kozolnem, hogy a mercenary vegere lvl 44en volt 700k-m. Sztem mintha az eleg lenne barmire.

    Macros:
    1. Fire kevesebb mana, lighting durcabb
    2. Van, lvl 3
    3. nincs
    4. summon lofasz, felejtos
  • Gabrielle
    #1050
    Jó reggelt!

    Én az erdőlakó lánnyal kezdtem.
    Azon belűl is íjjásszal.

    Szerintem elég jól lehet haladni vele, csak vigyázni kell ne kerűjön közel hozzá senki.

    Szerintem mindenki a kedvenc stílusának megfelelő karival kezdjen.
    De miután fel lehet szedni egy csomó NPC-t ezért ha rosszúl is választanál, azok kisegítenek.
  • MacrosTheBlack
    #1049
    Nincs kevesebb xp tobb emberrel sem
    De, oszlik a résztvevők közt.
  • Hunter of Deer
    #1048
    Hy! Csak azt szeretném kérdezni hogy milyen karakterrel érdemes elkezdeni a játékot????
    Amivel azért van is esély!!
    THX!
  • MacrosTheBlack
    #1047
    Combat mage-el vagyok, és lenne pár kérdésem.
    1. Fire vagy lightning slspú spellekre érdemes rámozdulni? (Skilleket eszerint kell azután fejleszteni.)
    2. Skilleknél van maximum (mint pl. a dio2-ben 20), vagy akár 100 pont is lehet rajtuk?
    3. A necro spellekben van finger of death féle instant killes?
    4. A summonokat tápoló skillekre érdemes pakolni, vagy inkább a fire / light spelleket tuningolókat nyomjam?
  • the elder
    #1046
    El kell menni Aman'lu-ba a mágusnőhöz és meg kell csinálni a küldetést, amit ad. A lila hegyesfülűeknél kell kinyírni az aurásakat, amelyeket körbevesz úgy 5-6 másik. Minden kis barlangba be kell menni és megölni őket. Annál a résznél, amikor a hiénás fickó a barlang előtt hadonászik és átmegy a hídon, ott be kell menni a barlangba és ott is megölni őket. Ekkor jelez a napló, hogy ideje visszamenni a banyához, aki hálából megtanít a Chant of Dead varázslatra. Ezek úgy működnek, hogy beállsz egy olyan kupolás oltár alá, nyomsz egy J-t, kiválasztod a varázslatot és rányomsz a napló alján megjelenő gombra (recive chant v vmi ilyesmi).
    Ennyi.
  • Bladez
    #1045
    de ez a multi hárman mennyire jó de csak act 5nél vagyunk:D
  • Bladez
    #1044
    engem igen
  • the elder
    #1043
    Na, rájöttem, hogy kell beszélni a szellemekkel
    Érdekel valakit?
  • Hmuda
    #1042
    Kk, kösz. :-)
  • steweee
    #1041
    itt nem lehet úgy váltani a fegyverek között mint az első részben? ott olyan egyszerű volt, 4 slot 4 féle dolog(1 melee,1 ranged, 2x varázs)itt meg csak a kard vagy a nyil van alapvetőlet a kezébe, pedig olyan jó volt a nyillal nyomulni tömegesen, teletűzdelni távolról aztán ha mégis közelért akkor kard

    de ha lehet csak én nem jöttem rá légyszi írja le vki hogyan kell
  • Dant0r
    #1040
    Act 2. Majd észre fogod venni ha rontott fás területre érsz, mert olyan szörnyek (is) támadnak majd:)
  • DummyBoy
    #1039
    Valahova kellett a nature mage level 6, meg valami varázs miatt is asszem ... meg ugye a heal miatt növekszik, de pontot eddig még főleg a Combat része kapott :) Asszem ezen a szálon folytatom akkor :)
  • Hmuda
    #1038
    Hm. Találtam az elf prospector térképe alapján egy kulcsot, viszont a feladvány nem sokat jelent nekem. A romokat könnyű volt megtalálni, mert sokat ólálkodtam arrafelé, de fogalmam sincs, hogy merre keressek megrontott fákat, amihez a kulcs illene. Ötlet?

    (Az ActII-t még nem kezdtem el felderíteni, ha ott van, akkor csak annyit mondjatok.)
  • Dant0r
    #1037
    Használ valaki Ranged karaktert dobáló cuccokkal? Vagy csak íj mindenki?
  • Sheltem
    #1036
    Mutassatok már képeket magas szintü ritka fegyverekről,armorokról. Elnézegetném :)
  • PSY28
    #1035
    valamint a cm-nek van skillje ami nalam kb 800-1400-at sebez es eleg baromi gyorsan ujratoltodik, nagy csataban szinte folyamatosan tudom loni. Ami eleg kellemesen sebez. Nyilas a masik iggen hasznaos kari. Nagy tomegbe skillt belo mindenkin sebez kb 2-3k-t es mindenki paralizalodik 15mp-re. Lassan jobb mint a harcosom, csak az armorja ratyi egyenlore.