5849
  • Dant0r
    #1114
    Öhm... a ládádba látom ott a maszk és a dagger mellett "a" cipőt.. majd vmikor nem lehetne tradelni? ^^
  • j0nNyKa
    #1113
    tenyleg, valaki gyujtotte mar ki ezt a mysterious setet ? vagy tud valaki errol barmit ?
  • j0nNyKa
    #1112
    Nah mutiba par cucc:

    mysterious set item
    assasin set item
    icemage staff
    nature amu
    ranger armor[/URL]
    [URL=http://kepeim.dox.hu/ds/cucc_6.jpg]fighter ring/URL]
    [URL=http://kepeim.dox.hu/ds/cucc_7.jpg]combat armor
  • j0nNyKa
    #1111
    nem, en a powerre gondoltam, tehat hulyeseget irtam, a skillekre a valaszt nem tudom
  • GrimReaper78
    #1110
    Ez biztos így van? Nálam mintha már lett volna olyan, hogy nyomogattam a "H"-t, aztán levertek mindenkit, csak egy maradt talpon. Elfutottam, megnyitom az inventory-t, erre a csókának nem volt gyógyitala, gondoltam, ezért nem gyógyult.
  • MacrosTheBlack
    #1109
    Ha újrakezdem a játékot meglévő karival, az elején mindig ellopják a cuccomat (dryad tábor)? Lvl 0 cuccoknál még nem gáz, de valami komolynál már igen. Minden játéknál a 0-ról kezdeni a gyűjtögetést nem nyerő.
  • GrimReaper78
    #1108
    Vagy ha van nála vmi lever, akkor azt fegyver helyére berakni, és úgy ráklikkelni a meghibásodott liftre? Mint ahogy anno az őrtornyokat kellett felgyújtani.
  • D4v3
    #1107
    Mindehogy próbáltam :(((
  • GrimReaper78
    #1106
    Próbáltad úgy, hogy Finala az irányított karakter?
  • MacrosTheBlack
    #1105
    lvl 3? Előbb linkelt vki lvl 15-ös skill képet, nem lvl 30 lenne?
  • D4v3
    #1104
    Ezzel a cucc cserélgetős dologgal én is megszenvedek. A játékbabát, amit kaptál oda lehet adni a Fall-nál lévő csajnak, aki majd ad vmi cuccot érte. Aztán talán Amanluban lehet kapni speckó vizet, amit el lehet vinni a sivatagi embernek, aki ad helyette húst, amit meg a kocsmában levő faszinak lehet odaadni, aki meg egy szobrot ad, amit majd a Snowbrook-i katonának lehet odaadni. Ő pedig egy karóra tűzött fejet fog odaadni. Na itt tartok én :)
    Másnál nem jött elő az a bug(?), hogy Finala-t felvéve nem lehet lemenni a csak általa megjavítható leverrel? Nekem egyszerűen nem megy.. :(
  • GrimReaper78
    #1103
    Nem tudom, én jobban szeretem, ha nem a játék terelget engem, hanem fordítva: én terelgetem a saját karakterem útját, úgy, ahogy nekem jól esik.
  • Carlos
    #1102
    Naja...
    Ebben egyetértek.
    Csak azért mégis...Ez minden csak nem felhasználóbarát!
  • GrimReaper78
    #1101
    Szerintem a játék annyiban fog "segíteni", hogy ha felveszed azt a bizonyos valamit, akkor kapsz egy kis üzi a naplódba, hogy ez talán jó lenne annak az arcnak.

    Nem értek egyet abban, hogy bugos lenne a küldetésrendszer; tessék gondolkozni, arra való a fejed!
  • GrimReaper78
    #1100
    Gyűjts 4 db nettle cluster-t, és add oda őket Lumillának, a bűbájosnak...

    Vazze, angol szótár?!! Szükséged lesz rá, ha játszani akarsz, és nem 2 percenként vmi alapvetőt kérdezni.
  • GrimReaper78
    #1099
    Aman'lu-ban beszélgess el a kocsmárossal; amúgy az aréna a pult mögötti helyiségből nyílik, a pincében van, de valószínűleg csak akkor mehetsz le, ha dumáltál a csapossal.
  • SNAKE01
    #1098
    Hi!!Ez mit jelent???:
    Lumilla's Salve:
    Collect Four Nettle Clusters and give them to enchantress Lumilla!!!
  • j0nNyKa
    #1097
    igen vannak partymember fuggo questek, de azokat alapbol a partymemberek kapjak, tehat ennel a csajnak-mitkell-vinninel tuti nem ez a szitu
  • PSY28
    #1096
    Holvan ez az arena ?? en nem talalkoztam vele :(
  • Carlos
    #1095
    Ja, énis a virágnál vagyok, de semmi. Egy másik tag meg valami vizet tartogat, hogy nekemaggya, ha:
    "ha hozol nekem valamit, akkor a tiéd. Magam sem tudom mit keresek"
    Hát szo***jon már le! Asse tuggya mit akar, de találjam meg. Aztán menjek oda minden percben, ha találok valami gazt a jungelben segget nyalni.

    Nem stimmel valami ezzel a játékkal.
    Vagy bugos, vagy a crack szaraxik, de baromira nem értem ezeket a dolgokat benne.

    Ez viszont elég lámer megoldás lenne! (party member függő quest)
  • GrimReaper78
    #1094
    Valamilyen nagy madár tolla kell a csajnak, akkor adja oda a virágot. Nem tudom, hogy milyen madár, mert csak ma hajnalban értem Aman'lu-ba, szóval most fogom folytatni :D
  • GrimReaper78
    #1093
    Nem lehet csak úgy váltogatni a fegyverek között, sajna... Varázslatok/powerek között viszont igen, tartsd nyomva a bal egérgombot a varázslat/power ikonján, mire előjön egy legördülő menü, és értelemszerűen ott tudsz változtanti.
  • Dant0r
    #1092
    Hát az egy ilyen cserélgetős küldetés... én már 3-4 kört mentem... szóval az 5. bejegyzés nekem hogy vigyek Aman'lu emléket.
    Tudom hogy mit kéne megszereznem. Amanluban van egy ház, ott egy speckó amanlu virág. De a nő nem adja ide, mert kéne neki mittoménmicsoda. Na, és oylat nem tudok szerezni, és fogalmam sincs hol lehet :)
    Abban bízok hogy a mai nappal (asszem) kijött hivatalosan, és hátha megoldják és dokumentálják ezt nekünk mások:)

    D4v3: ezexerint a zöld felkiáltójelek szintfüggő küldiket adnak. Bár lehet hogy nem a szintedtől függ, hanem valami mástól.. (mondjuk hogy Deru a partydban legyen, mert vele dumált folyamatosan mikor megkaptam a küldit)
  • tetris13
    #1091
    Jah es 40es szintu 2db boss meg kb 7-8 add jon a 10ik korben.
  • tetris13
    #1090
    Az arenaban 10 kor van, a 10ik a champion. Utana tudsz uj petet venni.
  • Carlos
    #1089
    Nem főszál, hanem mellékküldetés!
  • Carlos
    #1088
    Ja az!
    Az nálam is ezt nyomatja.
    Aman'lu-ban is van egy, a kocsmában. Ne bízzak a félóriásokban.
    Közben ott figyel a feje felett a felkiálltójel.
    Ezekszerint ez vagy bug, vagy szintfüggő quest. Bár elég nagy fasság szerintem.
  • Carlos
    #1087
    Megköszönném, bro!
    Esetleg az Aman'lu-s emlékről is tudsz valamit. Asszem az első oldal 3-4 mellékküldetésében a csaj kér valamit ami emlékzteti. Na az hol van?
  • Arthas15
    #1086
    kosz s egitseget mindenki, de akkor most az a lenyeg h amig kb oan szintu nem leszek minta szorny adddig nemtok tovabbjutni? mer asszem ez a foszal most a tortenetben.
  • D4v3
    #1085
    Nekem ennél a csajnál, csak 1 felkiáltójel van és ha beszélek vele, mondja, hogy vigyázzak a sok erős szörnytől...
  • Braveheart
    #1084
    ez tetszett :)
    az nem nyíl, de még csak nem is íj
  • Dant0r
    #1083
    Hehe, én is sokat kérdezősködtem itt efelől, és sajna senki sem segített...
    Nos, az első városban adják ezt a küldetést.
    Azon a szigeten, ahol Taar-t felvetted, a pet-shopos szigetre vezető átjáró melletti házban adják. Ha kell, adok shotot.
  • Carlos
    #1082
  • D4v3
    #1081
    Ez micsoda? Amanluban van ilyen??
  • Carlos
    #1080
    JAJJ!
    És mégegy!
    Act 1, melléküldetéseiben a második lapon a negyediket ki adja, mert az nekem is üres maradt, valmelyik spirit?
  • Carlos
    #1079
    Thx.
    #1076?
  • D4v3
    #1078
    Az egy 2helyet foglaló kődarab. Előbb-utóbb fogsz találni (talán snowbrookban) a földön eldodbva egyet.
  • Carlos
    #1077
    Ott vettem énis az első kettőt, aztán megtaláltam őket az erdőben is.
    Csak nemtom, hogy hogy néz ki az onyx izé.
  • Carlos
    #1076
    9 körös?
    És a kilencedik körben hányas szintű monca jön?
    Mert a 3-ikon 28-as jött (26-os vagyok most)
  • D4v3
    #1075
    Arra kell továbbmenni, hogy meg tudd csinálni a questet, de csak 20. szint körül tudok őket sebezni normálisan.