13279
  • Blasta
    #73
    Hú azokból elég iq fighterek jutottak erre a fórumra, szal asszem visszaveszek...:-DDDDDDD
  • tomsolo
    #72
    ők szívhatnak amennyit akarnak :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Blasta
    #71
    Mivan?
    Ezt komolyan mondod?
    Az alkohol is tönkre kéne hogy basszon mindenkit aki mértékkel fogyasztja?
    Márpedig én nem fogyasztok több füvet mint alkoholt, ezalatt pedig értsd azt a 2-3 jointot hetente a haverokkal közösen!!!!!!
  • batman
    #70
    Egyetértek, de...mint azt írtam is, túlkapások mindenhol vannak. Másrészt pedig a topic címe nem indokolja a kemény drogok témába keverését szerintem. Harmadrészt nem vagyok tanult a témában, csak vannak ilyen ismerőseim, és csak azt írtam, amit láttam.
    A mértéktelenség az élet minden területén problémákat okoz...
  • Punker
    #69
    Vigyázzatok mert még a nőiegyenjoguság védelmezői is nekünk esnek. :)
  • Blasta
    #68
    Neeeeee!
    Ott nem kellenek, mert csak elkúrnak mindent!
    Esetleg a főnökök használhatják őket meló után az asztal alatt, de mást már télleg nem engedek! :-DDDDD
  • bdf
    #67
    Szerintem a fü elöbb-utóbb mindenkit tönkreb@sz.
    Nem igaz, hogy TE immunis vagy rá...
  • Punker
    #66
    Én viszont egy ilyen bekattant pillanatban egyszer majdnem megöltem egy haverom akit 3 éves koromóta ismerek. Mondjuk még most is azt mondom hogy amit kapott megérdemelt. Kezdésképpen ökörködés közben sz*tbaszta az amúgy is szétment térdem, akkor még nem szóltam semmit mert hát ugye nem direkt volt, beinjekcióztattam a térdem hogy ne kelljen hazamennem a buliból + elkezdtem inni a fájdalom ellen (ez volt a hiba) és kipecóztam egy jégtömbbel a kertbe. Aztán csak azt látom hogy repül ki 1 papucs telibe kap 1 sörösüveget és a szilánkok jönnek az arcom felé az a barom meg röhög bent. máig nem tudja hogy hogy jutottam be egylábon a kertből de lendületböl elhajlítottam a nyakán a jó kis SZTK mankó aluminium nyelét ha akkor másszögben találom el a nyakat most a sittről írogatnék szal ennyit az alkoholról.
  • tomsolo
    #65
    meg a munkahelyen :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Blasta
    #64
    köfi! :-)
  • Blasta
    #63
    Jó, a nőket a bevásárlóközpontokban, az autókban és az ágyban lehet használni! :-DDDDDD
  • Blasta
    #62
    Ez szép volt dzsí! :-)
  • bdf
    #61
    Tiszta szívböl kívánom, hogy ne is tapasztald meg!
  • tomsolo
    #60
    hm.........haltak meg már sokan nők miatt is. És akkor se vót tiszta tudat állapot..........de a csajokat ne tiltsuk be jó!!!!!!!! (vagy leaglább ne mindenhol :DDDDDDDDDDDDDDDDDD)
  • Blasta
    #59
    Lehet!
    Én még ezt nem tapasztaltam...
  • Kandurex
    #58
    Oké rágtam magam a dolgon.

    Igen, igaz amit írsz tanult barátom, csak hogy nem mentél el a téma szélsőséges részére, azaz amikor már nincs tiszta tudatállapot, amikor már kemény drogokhoz nyúlnak az emberek. Velük mi van? Söpörjük őket is? Mint a drog súlyosabb, de egyben elnézhető és nemlétező részt? Amikor család mennek tönkre? Gyermekek kerülnek az utcára? Néztél már a szemébe egy 6 éves kislánynak, akit a totál bedrogozott édesapja vert agyba főbe? Tedd meg! És hidd el azok miatt a szemek miatt bármit megtennél!
  • bdf
    #57
    Az alkoholtól hülye leszel, az ok, de ha egy full ideg ember beszív, az max. lenyugszik, de nem borul el az agya.

    2 Blasta:
    Hosszú éves rendszeres használat esetén szerintem butít és depit okoz!
  • Punker
    #56
    :))
  • Blasta
    #55
    Igen, a közöny illetve a mások felett állás hite nem tetszik nekem sem. Ezt tapasztalom másokon és nem jön be.
  • Blasta
    #54
    Na erről van szó!
    Én mondjuk az alkoholtól se leszek agresszívabb a kelleténél, szal nekem ilyen gondom nincs egyik uccal se...
    JÖHET MINDEN! :-dDDDDDD
  • Punker
    #53
    + szerintem a Parlamentben a gombot random nyomogató fejek nagy része mégmindig nem tudja mi a különbség egy füves és egy heroinista között.
  • batman
    #52
    talán nem is annyira depresszió, mint közöny a megszokott körülményekkel szemben
  • bdf
    #51
    Igaz! Aaki nem igényel segítséget, arra nem lehet ráeröszakolni a "jóindulatú" segítséget!
  • Blasta
    #50
    Ezt sajnos én nem tudom, hogy depresszív-e.
    Ki van zárva, hogy valaha is annyit fogyasszak, hogy depressziós legyek tőle! Amúgy sem vagyok fogékony erre...
    Szerintem azoknak okoz depressziót, akik fogékonyak rá amúgy is....
    Én jól érzem magam tőle, és ez a lényeg. És teljesen tisztán tudom élvezni! Nem ülök kocsiba, ha használom, nem randalírozom közben, nem ütök/verek meg senkit, hanem visszafogottan gondolkozom a világ dolgain és persze RÖHÖGÖK ezeken a dolgokon a heverjaimmal! :-D
  • Punker
    #49
    ja-ja valami olyasmit, bár ez embertől függ. Ez olyan mint hogy az alkohol is mást vált ki mindenkiből, én pl. tudom hogy ha ideges vagyok vagy felb*szták az agyam akkor jobb ha nem iszok mert agresszív leszek, és ezt be is tartom.
  • batman
    #48
    jól tudod, szerintem is depressziót okoz.
  • Kandurex
    #47
    hmmm.
  • batman
    #46
    Szerintem meg csak reklámfogás...ami elég szarul végződött. Inkább a működő nyugat-európai modelleket kéne megvizsgálni, és nem feltalálni a spanyol viaszt. Alaptézis, ami már nem tilos, az kevésbé érdekes...főleg az annyira féltett (időnként joggal) tizenéves korosztály számára.
  • bdf
    #45
    Persze, hogy másra nem veszélyes, de rendszeres, "normális" mennyiség fogyasztása esetén is (sajnos) irtja az agysejteket...
    Ja, és depressziót okoz. Vagy rosszul tudom?
  • batman
    #44
    Azért azt ne felejtsd el, hogy ezek nem segítségért kiáltó elkeseredett emberek...azért csinálják, mert egyrészt a társaságukon belül összetartó erő, mert élvezik a valamelyest megváltozott, de az alkohollal ellentétben tiszta(!) tudatállapotot. Más kérdés, hogy én magam nem alkalmazom, mert nincs szükségem ilyen tapasztalatokra, és nincs bajom a "konformitás-szintemmel". Én inkább általában az egyszerűbb elfogadni, mint minden ellen harcolni elvelt vallom, és sokkal kényelmesebb. A lényeg!!!! Ne akarj segíteni rajtuk, mert nem igénylik...és ezt komolyan is gondolom.
  • Punker
    #43
    Igen csakhogy pont a politikusok akik a döntéseket hozzák, nem így viszunyulnak a dolgokhoz hanem ideológiai kérdést csinálnak egy társadalmi kérdésből.
  • Blasta
    #42
    De ha ez igaz is, magán kívül senki másra nem veszélyes!
    És ehhez rengeteget kell fogyasztani, ami ismét csak elég kizáró tényező...
  • bdf
    #41
    Egyetértek Veled, de a fütöl is meghülyül az ember egy idö után...
  • Kandurex
    #40
    Sztem talán érdemes róla beszélni. Pontosan, felhoztad az ember egyik alapvető tulajdonságát, azaz amivel nem bír azt eltakarja, szőnyeg alá söpri. Pedig nem kellenne. Igen is beszéljünk róla, bár kétségtelen tény, hogy túl sok mindent nem tudunk (akarunk?) fordítani az ügyön...de talán, talán, előbb - utóbb kitalálunk valamit amivel tehetünk is ezekért az emberekért és volt már rá példa (számtalan), hogy egy Inernetes közösség, fórumozók elindítottak valamit ami sikerrel járt és változtatott olyan emberek sorsán akiken a politika v. az átlag ember nem tudott vagy nem akart segíteni.
  • Blasta
    #39
    Igen, ebben mind-mind igazad van!
    A füvesek MAXIMÁLIS tünetei ált. ezek.
    Ellentétben egy bebaszott alkoholistától, aki üti-veri-öli a nejét/gyerekét/szüleit, majd másnap értetlenül néz maga elé, hogy miért is tett ilyet...
    Nem beszélve az alkohol önromboló hatásáról.

    Nem értik meg az emberek, hogy a FŰ attól lett drog, mert oda sorolták, holott ha nem soroják oda, SOKKAL kevésbé veszélyes mint az alkohol, és ha már az elején nem ütötték volna rá a DROG pecsétet, akkor nem is lenne szó arról, hogy általa közelebb kerülnek az emberek a keményebb drogokhoz...
  • batman
    #38
    Pontosíts! A fű nem okoz fizikai függőséget "csak" pszichikait. Jómagam nem szívok, de nem előítéletből, csak kipróbálás után nem jött be, de ismerek "füveseket". Kétségtelen, hogy járhat némi antiszocializáló hatással, de mindössze ennyiről van szó általában. Túlkapások meg mindenhol vannak. Amit én "tünetként" látok, az a mérhetetlenné fokozódó cinizmus, a mindennapi élet egyre több területét érintő passzív rezisztencia, és időnként aktív elutasítása az addig természetesnek vett konform dolgoknak. Semmi komoly. Nem érdemes ezen vitázni. Én még soha olyan esetről nem hallottam, hogy egy vita alatt valaki meggyőzte a másik felet, hogy nincs igaza, és az el is fogadta...szal hajrá emberek.
  • Kandurex
    #37
    ha átkerül, akó' én kegyetlen leszek.,..és kikelek magamból az tuti (ergó: egyremásra fogom nyitni az általánosba az ilyen tipusú topic-kokat)
  • Kandurex
    #36
    Neeee, csak ezt neeee, mindenért nem lehet a politikát hibáztatni! Ha holnap elvágódok a lépcsőn, teszem azt azért, mert éppen a porraloltót figyeltem a falon (aminek elhelyezése törvényileg szabályozott) akkor már a jelenlegi-volt kormány a felelős? Esetleg pereljem is be majd őket? Nem. Ez tipikusan ahogy mondtad társadalmi és szociológiai probléma amit a politikusok, mint törvényhozók megpróbálnak valahogy szabályozni és irányítani. Ez így erős példa volt belátom. De hát na!
  • Blasta
    #35
    Igen, sajnos pár embertársunknak ezek az EMBEREK nem számítanak embernek, mert bebörtönözné/kinyírná azt aki elszív egy füves cigit!
    Sajnos ez a helyzet, én hányok ettől a dologtól, de nem tudunk mit csinálni vele!
    Hiába tépjük a szánkat, a szemellenzőjüket nem tudják levenni. Felesleges vvelük erről vitázni!
    Már megtanultam a "szabad a drog..." topikban a pol-ban! Ez van.
  • Punker
    #34
    Tovább megyek a jelenlegi helyzetért nagyban a politikusok is felelősök mert rákényszerítik a használokat hogy illegálisan olyan helyekről szerezzékbe a cuccot ahol akaratlanul is összetalálkozhatnak a kemény drogokkal.