13279
  • ThePartyFace
    #206
    Abszolut megertem, hogy ebben Te nem talalsz semmi izgalmasat.
    Szvsz mindenkinek van egy perverzioja(), amit mas nem nagyon ert.
  • Hype
    #205
    Jó a topik, minnyá kezdem elolvasni a beírásokat :)
  • Kandurex
    #204
    Hát én nem értem, hogy ebbe mi volt a jó meg érdekes.
  • ThePartyFace
    #203
    Ehhe:)
    Tegnap voltam WB-ban, 3 sör utan elindultunk gyurni egy cigit. Ulunk a duna partjan egy betontombon, mar egesz jol haladunk, amikor arra gurul egy rendorauto. Abszulut semmi para, meg se alltak. Na mindegy.
    Elfujtuk, visszamentunk tombolni. A dnb olyan szinten felporgetett, mintha minimum spuriztam volna:o
    Fel ketto korul hazaertunk, torpiek mentek aludni...en pedig csinaltam meg egy cigit. Utana reggel 5 oraig Umeket hallgatam es winamp vizualizaciokat neztem.
    Miutan ezt befejeztem, befekudtem az agyba es bakapcsoltam a nikelódeont. Pont a hódító hódok mentek. Valami iszonyat fless sztoryja volt, persze nem nagyon vagtam, de mindegy is...
    Ugy elaludtam, mint aki jol vegezte dolgat :D
  • Blasta
    #202
    Igaz is!
    Sorry a témát befejeztem!
    INDULHATNAK A FÜVES SZTORIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)))
  • tomsolo
    #201
    blasta kapitány vs. taranov szocpolgár
    meccset láthassák a kedves forumozók :DDDDDDD

    ne nyissak nektek egy külön topicot a gumiba? :D
    mert itt vagy 200 üzenete a beszívott storykat kéne mesélni... ahogy ezt a foruminditó már vagy 5-ször jelezte...
  • [Walaki]D`Lair
    #200
    LOL!!!! ez a mondat kész röhej :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • [Walaki]D`Lair
    #199
    Akkorse a fű ártott neki, hanem a fa...
  • Punker
    #198
    Ez x sör után is megtörténhetett volna.
  • Blasta
    #197
    Mert volt olyan hülye, hogy beszívva vezessen!
    Bepiázva se lehet vezetni, ezeket én mind-mind mellőzöm!
    Mégvalami?

    Jahogy az, hogy más emberek munkáját leszarod és többezres kárt okozva nekik INGYEN használod a programjukat, akkor az máris NEMOLYANNAGYBŰN, mint néha elszívni egy jointot?

    Te mit csinálnál, ha -majd ha dolgozni fogsz- kizsákmányolnának? Netán az általad fáradságos és többhavi munkával elkészített terméket többszázezren ellopnák? Arra is azt mondanád, hogy MAX ANYAGI KÁRTOKOZOTT, SEMMI GOND??????????

    Olyan naív vagy picim!
  • Taranov
    #196
    A warez cd maximum anyagi kárt okoz
  • Taranov
    #195
    Elmondom. Van egy B. Viktor nevű volt osztálytársam, aki gyakran füvezett (de csak fű!) és az út szélén, autóvezetés közben szívott egyszer, ment tovább, és elhomályosodott előtte minden, (nem lett különösebben rosszul!) szédült, és neki egy fának.
    A jó kocsija összetört, az a kisebb baj, de jól összetörte magát, eltörött az egyik lába, a válla, és az egyik keze.
  • Blasta
    #194
    Tehát árt valakinek mégis az a warez cd, hisz nem ingyen csinálják! Bűnöző vagy, akárcsak én!
    Csak te naív is!

    A fű meg (leírom mégegyszer) NEKEM -és a többi haveromnak- EDDIG NEM ÁRTOTT! Nem szoktam rá, nem történt velem semmi rossz ha füveztem, max rettentő jókat beszélgettem a haverjaimmal és marhajókat röhögtünk!

    De ha te elmeséled, hogy miért is árt a fűelszívása, akkor az is elképzelhető, hogy elismerem!
  • Blasta
    #193
    Nemszoktam rá semmire a cigarettán kívül!
    És nem is fogok!

    Magamtól max abbahagyom, ha más fontosabb dolgok is lesznek az életemben, lásd család...
  • Taranov
    #192
    szép, szép, de látod, van ellenpélda.
    Én is tudok még, de most nem akarok senkit a példákkal traktálni.
  • Taranov
    #191
    hehh, eredetiben csak audi CD-jeim vannak, vagy nagyon kedvenc játékaim, egyébként mindent FTP-warezről töltök le, mert ha minden többszázezres macromedia progit megvenném, bele is hülyülnék.
    A warez CD nem árt senkinek, max. a szoftverfejlesztőknek, de azért azt elismerheted, hogy a fű az árt, attól függetlenül, hogy szarod le vagy nem szarod le.
  • tomsolo
    #190
    most má asszem müxik:
    (ha nem, abba hagyom)
    paksi endre jókedvű
  • Kandurex
    #189
    Tanácsomat ha megfogadod: Szokj le róla.

    (bár szerintem magadtól is lefogsz)
  • Blasta
    #188
    ...és soha nem gondolkoztam azon, hogy a komolyabb, szintetikus kábítószereket kipróbáljam....
  • Blasta
    #187
    Már csak azért is kérdem, mert én kiegyensúlyozott életet élek, 3 éve van barátnőm, állásom, a családommal élek még, velük is jó a viszonyom! Egészséges vagyok, nem vagyok elhízva, szeretem az extreme sportokat! Biztos kell legyen valahol valami bibi, mert már több mint 5 éve szívok füvet, havi rendszerességgel....
  • Blasta
    #186
    Azért következtetsz erre, mert ennyi telik tőled!
    A következtetésed sajnos téves!
    A jógyerek jelzőt arra értettem, hogy jókisfiú módjára elitélsz minden olyan dolgot, amire a nagyok azt mondják, hogy az ROSSZ!

    De biztos nincs otthon egy darab warez cd-d sem, mindent eredetiben vásárolsz meg, hisz te egy olyan jókisfiú vagy, aki betartja a törvényt...


    De azt még mindig nem mesélted el, hogyan is tesszük mi tönkre magunkat?!
  • ThePartyFace
    #185
    Azt kell megertsd, hogy ez egy elvezeti cikk... Maximum a szemelyiseg torzulasat okozhatja
    Van aki ezt bevallalja es van aki nem. Ez van. Nem nagy szam.
  • Taranov
    #184
    Ebből arra következtetek, hogy szerinted az a menő, aki megszegi a törvényeket és füvezik, és az aki törvénytisztelő, illetve nem füvezik az nagyon ciki, hogy így szarik a fűtől.
    Nyugi, nem szarok tőle, csak nem akarom magamat tönkretenni magamat.
  • ThePartyFace
    #183
    Hat az egy kulon tortenet... Utana ket evig ambin voltam:/ Nagy mazlim volt!
    :DDDDD
  • Blasta
    #182
    És hogy lehetsz még életben?????????
    Én nem értem! :-DDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Blasta
    #181
    Ja jóvan.....

    Légy továbbra is ilyen jó kisgyerek! Na húztam.
  • ThePartyFace
    #180
    Jo ez a topic:)
    Reg olvastam ennyi okossagot egyszerre.
    Engem pl. a fu igenytelenne es naplopova tesz. Pl: nem furdok, nem csinalok semmit ket napig, ha folyamatosan fujok...mondjuk taborokban
  • Taranov
    #179
    De ha nem "anyagozott" volna, nem lett volna ez. És mivel Magyarországon tilos a kábszer, ezért elég rosszra számíthat.
  • Blasta
    #178
    Segítek!
    Velem is elő szokott fordulni:
    Leesik a vércukorszint! Akinek alacsony, annak nem javallott durván beszívnia, mert a THC-től nagyobb az esély, hogy leesik és ájulás/rosszullét léphet fel!
    Ennyi! Biztos lehetsz benne, hogy nem az anyagtól volt úgy bekészülve...
  • Taranov
    #177
    Ott füvezett a padon a lakótelepen, és azért szálltam ki a kocsiból, mert ott volt egy éjjel-nappali, és mikor jöttem az élelmiszerekkel, már rosszul volt.
  • Blasta
    #176
    Igen, ebben igazad lehet....
  • Blasta
    #175
    És füvezett?
    Ott nyomta elötted? Vagy annyit még kinyögött, hogy bevan füvezve??????????
  • Kandurex
    #174
    Sztem neki inkább a megfogalmazással vannak gondjai, egyébiránt még talán egyet is értek vele. Na nem mindenben.
  • Blasta
    #173
    Nem akarod elmesélni azt esetleg, hogyan is tesszük magunkat tönkre a fűvel?
  • Taranov
    #172
    Előbb mondtam el, hogy láttam füvezőt, összeesett az utcán és én hívtam hozzá a mentőt.
    Teljesen rossz állapotban volt, nekem motyogott, de csak annyit értettem belőle, hogy hagyjam békén, meg trágárságokat beszélt, meg hogy ne telefonáljak senkinek, meg ilyesmi.
    Lehet, hogy füvezés miatt jogi baj éri, de akkor sem tehettem meg, hogy nem hívok mentőt.
  • Blasta
    #171
    De én nem győzködöm őket, csak azt mondom, hogy senkinek nincs joga megszabni, hogy tegyem tönkre magam (ha nekik ez a megfogalmazás jobban tetszik).

    De csak azt hallom Mr. Nagyonsokattudokavilágról-tól, hogy "EZ EGY NAGYON NAGYON ROSSZ DOLOG".

    Egy füvezőt nem látott még életében, és bazzeg itt okoskodik. Én nem meggyőzni akarom, csak állítsa le magát. Majd ha tisztában van a tényekkel, akkor okoskodhat...
  • Blasta
    #170
    Fúúú apám, az aztán kibaszott kemény látvány lenne!

    (Pffff)
  • Taranov
    #169
    Igen, kemény lakótelepi játszótéren nézd, fogsz látni. Hálát adok a sorsnak, hogy nem kell olyan helyen laknom.
  • Davidus
    #168
    Én lakótelepen lakok:)
  • Coine, The A&O
    #167
    Akkor csak szerencsés vagyok, hogy nem látok annyit belőle.