13279
  • Blasta
    #263
    Oké, én meg tudlak érteni!
    Te legalább értelmesen meg tudod magyarázni a véleményed!
    A létjogosultság kérdéséhez kizárólag annyit tennék hozzá, hogy mivel ez a földből nő ki, inkább van létjogosultséga mint egy rakás más dolognak a földön, amiről azt tartjuk, hogy jó! Nem beszélve a szinti drogokról....
    Na azoknak télleg nincs létjogosultsága szerintem sem.
  • Gery1980
    #262
    Miért, reggel szívni király:D
    Ma én is úgy indultam el reggel otthonról, hogy eldurrantottam egy cigit:)
  • Lteebee
    #261
    A kommunista jelző használata előtt kicsit olvasgasson mindenki!

    A füvezést nem kell megérteni, nem kell érezni és legfőképpen nem kell megtapasztalni, de jó volna, ha mostmár tényleg bírna tárgyilagosan nyilatkozni a média.

    A sok óriási csúsztatás miatt mennek a mamzik síppal, tojással meg sodrófával megzavarni más emberek szórakozását.

    Mindenesetre nagyjából tudjátok, mi lett törölve ebből a topicból, remélem nem lesz itt többet hasonló hangnem.
  • Gery1980
    #259
    Jó persze 14 évesen én is tök örültem neki, hogy "de jóó volt, szívtunk és tök nagyokat röhögtünk", de valószinüleg ha most 23 évesen szívnám el életem első cigijét, akkor is hasonló "bohóckodós" állapotba kerülnék.
    Nekem egy folyamat volt, hogy idáig eljussak, az évek során alakult ki.Mindig más volt a cél, és talán elmondhatom, hogy mára már teljesen letisztult a dolog.
    De az első 1-2 évben főleg az élvezet hajszolása és a buli volt a cél.Mondjuk akkor ritkábban is szívtam, max 1-2 joint havonta.
    Mopstmár viszont az önmegismerés, és a taljes kikapcsolódás az amire vágyom, hogy megérkezzek oda, ahol kitágult tudatállapottal szemlélhetem a körülöttünk lévő világ történéseit.
  • Kandurex
    #258
    Ez a gyűjtő neve ha tetszik, ha nem.
  • Kandurex
    #257
    Hát ja, ha figyelembe vesszük az alkoholnak is ilyen korhatáros a buli-ja. 12-14 nagy tivornya fetrengés, nagy röhögések, verekedések. 18-22 mérsékeltebb, inkább már amolyan bulizós spicre ivás +csajok. 22++ Itt már csak maga az alkohol élvezete marad, a minőség a kedélyes beszélgetések, nyugodt kiegyensúlyozotabb viták.

    Hogy csak relax miatt nyúlni a droghoz? Hát nem is tudom, inkább választok magamnak egy olyan nőt akivel eltudom képzelni az életemet + 1 édes gyerek és marad ez a bizonyos, nyugodt vörös bor iszogatás esténként a régi haverokkal, nagy arcokkal..szvsz a joint és a fűnek sztem egyszerűen nics létjogosultsága...SZVSZ!
  • Blasta
    #255
    Jó, akkor helyesbítek, hogy NEKEM ebben a korban még ezt jelentette a fű!
    Meg én hozzád képest későn kezdtem el fogyasztani eme csodaszert :-DDDD
  • Gery1980
    #254
    Mondjuk ezzel a 18-20 éves korhatárral azért nem értek egyet.
    Az, hogy milyen állapotba kerülsz a szer hatásától nem kortól függ, hanem személyiségtől, attól, hogy milyen gyakran szívsz, mióta szívsz, milyen a beállitottságod....stb..
  • Gery1980
    #253
    Igen, ez így igaz:D
  • Blasta
    #252
    De ez nem erről szól egy bizonyos kor felett!
    18-20 évesen még az ember azért szív, hogy gecinagyokat röhögjön a haverokkal, a padlón feküdve...
    Én már nem ezért! Ez nem alkohol feeling! Nem az a buli feeling. Ettől nem leszel vagányabb, nem leszel bátrabb, nem lesz nagyobb mellényed.

    a varázsszó: RELAX

    Leülsz, berakod a kedvenc muzsikád, benyomsz egy ultrajó winamp plugin-t és közben beszélgetsz a haverokkal. Órák hosszat nyugodtan ücsörögve, beszélgetve.

    Én ilyen durvulásról neked nem tudok mesélni. Már kinőttem abból...
  • Blasta
    #251
    ...ettől én még jól fogok aludni! Nem kell túldramatizálni...
    Mint ahogy el vagytok tévedve abban is, hogy milyen érzés ez! Ezt is túldramatizáljátok!
    Nem látok ott nem levő dolgokat, nem hiszem azt, hogy szárnyaim vannak és tudok repülni, nem képzelem magam bármilyen állatnak etc...

    Egyszerűen egy-egy témára nagyon kitágult elmével lehet ilyenkor figyelni. És ez azt eredményezi, hogy olyan dolgokat is észreveszel, amiken alapállapotban átsiklasz!

    Ennyi az egész. Egy kitágult tudatállapotba lépsz kb 1,5 óráig.
  • Kandurex
    #250
    "DEKURVÁRABESZÍVTUNK ÉS UTÁNA MEKKORÁKAT RÖHÖGTÜNK GECA "

    egy ilyet azért majd el akarok olvasni
  • Blasta
    #249
    Ahogy érzed!
    Én odaírtam, hogy "nem olyan durva", jelezvén, hogy ez nem az a DEKURVÁRABESZÍVTUNK ÉS UTÁNA MEKKORÁKAT RÖHÖGTÜNK GECA élménybeszámoló lesz!

    Nem akarod érezni, megértem! Kimarad az életedből!
  • Kandurex
    #248
    Nem akarom érezni, és nem fogom érezni. :(
    Ha pedig ez jó sztori, akkor nincs benne semmi jó.
    áááá...hanyagolom inkább ezt a topic-ot :(
  • Blasta
    #247
    Persze, hogy nem érted! Ezt át kell élni, nem lehet elmagyarázni! Ez van...
  • Kandurex
    #246
    Ese értem, magáva ragdta az animatrix....hát, énnemstom nem jönnek be a füves sztorik :((
  • Gery1980
    #245
    Igen, ez így igaz:D
  • Blasta
    #244
    Ja és a kötelező füves sztori(ka): (nem olyan durva)

    Bazzeg, tegnap nagyon jó cuccot hoztak! Gerynél voltunk és beraktuk az Animatrix-ot!
    Eddig láttam kb 2-szer! De most -full készen- olyan szinten magával ragadott, olyan marhajó részeket vettem észre, amiket eddig még nem!
    Sokkal jobb volt így nézni, mert az agyam 100%-osan rákoncentrállt a filmre! Nem beszélve a zenéjéről!

    Annyira rendben van a soundtrack albun, hogy át is másoltam! Most is az megy! Kurvajó volt!!!! :-D
  • Blasta
    #243
    Őőőőőő........nem!
    Aki elitéli, az elitéli! Megértem! Nem eröltetem senkire! Nekem jó, semmi bajom tőle, ennyi!
    Csak akkor más se ítéljen el engem ezért! Pláne olyan, akinek semmi köze az én életemhez! Érted?

    Másrészt meg a fű lelki békére, megnyugvásra, relaxációra sarkall, tehát nem kell "lenn" lenni ahhoz, hogy spanglizz!

    Mégegyszer: NEM TARTOM KÖTELEZŐNEK! Csak aki elitéli, az magyarázza meg (és ne ilyen primitív MER AZ ROSSZ ÉS KÉSZ módon) miért nem! Vannak itt olyanok, akik normálisan el tudták mesélni, mi a gond ezzel, és meg is értettem....

    Ennyi!
  • bdf
    #239
    Mire ezt a szintet nálunk elérik, kinö a szakállam is...
    Ezt csak egy demokratikus országban lehet megcsinálni...
  • Sir Quno Jedi
    #238
    Tévedések elkerülése végett: ugyan ÉN nem drogozom, nem iszom, nem dohányzom és tartózkodok minden szenvedélybetegségtől, mégsem állítom hogy ne rendelkeznék káros szenvedélyekkel, DE mindössze max. az ártalmatlan fajtából !
  • Sir Quno Jedi
    #237
    Részemről én az összes masszív alkoholistát és keménydrogost gyorsított eljárásban ítélném halálra ! És hogy miért is ?!! Én alkoholista családban nőttem fel (mindkét ágon !) és csak az olyan nagypofájú drog/alkohol védő, aki nem élte át azt amit jómagam és a sorstársaim ! Persze, ha igaz, hogy ez örökletes, meg a rossz példa, stb., akkor magam is alkoholista leszek, de remélem ha egyszer tényleg erre az útra lépek gyorsan megdöglök, vagy időben fejbelő egy jótét lélek !!!

    Bocs ha drasztikus voltam, de ha valaki nem tud és nem is akar (!) megváltozni, azt NYUGODTAN le lehet húzni a társadalom latrináján ! Ez a szerény, ámde sarkos véleményem !!!
  • Sir Quno Jedi
    #236
    Miért ?!! Szerinted más már nem is áll a droggal szemben ?!!
  • Lacc
    #234
    Ahogy itt végigolvastam a topicot arra jutottam, hogy ha ez az egész tovább megy, akkor Blasta kolléga szerint már egyenesen kötelezővé kellene tenni a drogot.

    Tőlem ne várjatok ilyen drogos sztorikat mert egyenlőre nem volt részem semmi ilyenben, és nagyon remélem hogy nem is lesz. Szerencsére eddig még sosem voltam annyira lent, hogy ilyesmire vetemedtem volna.

  • magus
    #233
    Hát úgy félig végigolvastam a topicot... Én eddig nem soxor probaltam, de nem is fogom egy ideig. igaz, rakattani nem lehet, es az ugye mar eleg nyilvanvalo hogy nem fog raallni a kemenyebb drogokra rogton mindenki, de igy az alkohollal osszevetve, azert hatasban teljesen mas. az alkohol butit, agresszivva tesz, eltorli a gatlasokat, mig fu a hangulatoddal "játszik". en azt vettem eszre amilyen hangulatban szivsz, olyanokat fogsz flashelni. ha szar kedved van, akkor lehetsz depresszios, ha jo kedved van akkor porogsz. a depresszio meg eleg gyakori...
  • Taranov
    #232
    :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Taranov
    #231
    én nem mondtam, hogy legális, de még nem lettem tőle se jókedvű se bódult :)))
  • Kandurex
    #230
    :)
  • Hustler_hu
    #229
    nekem V.Biktor nevu osztalytarsam volt , aki gyakran warezolt (de csak warez!) es amikor vezetett elhomalyosodott elotte minden ;)
  • Hustler_hu
    #228
    nah egy anteefuves warezolo :) LOL vegulis teeenyleg nem illegalis mi ? azert hivjak wareznak LOL
  • ThePartyFace
    #219
    Szerintem nyissunk egy Hájperes, Méjdéjes, diszkodrogos topicot is... kivancsi lennek, hogy oda milyen hozzaszolasok erkeznenek.
  • Taranov
    #215
    :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Taranov
    #214
    Hát tudom én, de ő nem ivott alkoholt soha
  • Taranov
    #213
    lol, teljesen nevetséges vagy.
    hehh, ennyire komolyan nem lehetsz hülye, ne mondd komolyan.
    Te ki bírsz olyat mondani, hogy Bill Gates fáradságos munkáját leszarva több ezres (!!!) kárt okozva neki :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    Hát hülye vagy.
  • Hype
    #212
    Én értettem fasza sztori
    (Umek rulezzzz:)))
  • ThePartyFace
    #211
    Lehet, hogy kicsit kodos, de maradjunk annyiban, hogy nem feltetlenul Neked kell ertened
  • Kandurex
    #210
    #203
  • ThePartyFace
    #209
    Pontosabban? Melyiket?
  • Kandurex
    #208
    Nemtom, én még nem hallottam soha jó füves sztorit, gondoltam itt majd meglep valaki ilyesmivel. Már csak a hozzá állásomon kell igazítanom egy kicsit, hogy tudjak is rajta majd röhögni. Bár mintha vérgyenge lenne a felhozatal, ThepartyFace magánjellegű (vagyis csak az Ő számára érthető) hozzászólását nem értettem.
  • Hype
    #207
    Asszittem jó kis füves sztorikat olvashatok de ez pont az ellenkezője. Nem kell a vita! aarrrghh