13279
  • Xboxman
    #345
    Hol lehet venni füvet?
    Szívesen kipróbálnám már
  • PResident Evil
    #344
    télleg mesélek neked icq-n...
  • [Walaki]D`Lair
    #343
    "szüreeeet" :DDDD
  • PResident Evil
    #342
    látom blasta mester nyomja a frankót ;)))))
  • Blasta
    #341
    Nemcsak amcsiban, nyugodt lehetsz :-DDDDD
  • szando
    #340
    Amcsiban csinálják ezt, csak ők műanyag flakonból csinálnak ugyanilyen pipát... levegővel keveredve rohadtul tud ütni - ugyanúgy mint a cigi...

    KÉRDÉS: aki ért a vízipipákhoz mondja már meg nekem hogy füvet hogyan kell belőle szívni (egy török egyméteres vízipipa ez), szénnel (ahogy az ízesített dohányt) vagy simán ráteszed-meggyújtod?
  • Blasta
    #339
    Mármint Te???
    A suliban mi??????
    Fizikadoga lesz vagy elektrotechnika???? :-)))))
  • Tikal #338
    de remélem tudjátok hogy ez a legjobb eszköz a betépésre:

  • Gladiator
    #337
    ln nemtom. holnap olyat tépek. tök király társasággal, és van fél gém, csak magamra. halálos lesz.
  • szando
    #336
    ömmm, hagy okosodjak
    minek a beceneve a tulipán? ha tekered akkor olyan soknak nem lehet de azért találgatni nem merek mer még lámábbnak néznétek
  • DarkHorSe
    #335
    :)
  • tomsolo
    #334
    BékaTeker - Egy Különleges Sztori
  • Manta
    #333
    Akkor rossz embertől vetted :D
  • DarkHorSe
    #332
    kb 1 éve szívtam utoljára és jó sokáig nem is fogok mert szart se ér
  • rohadtgec
    #331
    SZIPPANTÁÁÁÁÁÁÁÁÁS[/green]
  • Taranov
    #330
    ma reggel szívtam utoljára és 10 perc múlva fogok újra
  • Galy
    #329
    miért érdekel ez téged?

  • Gladiator
    #328
    hát, nemigazán sikerült felébresztenem a topikot. akkor mégegyszer:

    mikor szívtál utoljára, mikor fogsz legközelebb?
  • Gladiator
    #327
    mesélj
    de fűvel kapcsolatosat, ne alkohollal
  • Gladiator
    #325
    vigyázz vele! haveromék kórházba kerültek miatta!
  • K.András
    #324
    most tekerek egy tulipánt...
  • Gladiator
    #323
    na, senki sem nyom? mikor toltatokutoljára? mikor fogtok legközelebb? máraki...
  • Tikal #322
    Ezt eddig én miért nem láttam? Muhahaha

    Keep smokin!
  • [HUN]PAStheLoD
    #321
    hát nem gyenge :)))
  • PResident Evil
    #320
    egy lehúzós Joe-t ??? esetleg ?? :D
  • ÁjjLe BoBBi
    #319
    made srácok !! toljatok el egy blázt és nyugodjatok meg ! :))
  • Galy
    #318
    Én hol voltam, amikor így pörgött ez a topik???
  • Mentol
    #317
    Esetleg nézzetek át a Politikás fórumba. Ott is van egy hasonló topic, és az kicsit jobban pörög.
  • szando
    #316
    RULLA!!! :DDDDDDDDDDDDDD
  • fm
    #315
    már senkise szív..
  • Gladiator
    #314
    jaj nekem, ez kettő lett
  • Gladiator
    #313
    a quake az csak egy példa volt.
  • Gladiator
    #312
    a quake az csak egy példa volt.
  • ThePartyFace
    #311
    Nem rosz:)
  • Kandurex
    #310
    De, hogy ne legyen 1oldalú a dolog, leírok egyet a saját történeteim közül. Vagyis: Az alkohol és én. :))

    Szal, tavaly nyáron történt az ominózus estet. Ki menetünk a Tisza partra, Gergelyiugornyára pár nap züllésre, bulizásra, csajozásra. Hozzátartozik a story-hoz, hogy majd minden évben kimegyünk 1 hét lazulásra, de a mostani…hát mit mondjak különösen jól sikeredett. Szal, délutánra kiértünk a faházhoz és megkezdtük az alapozást ami szép lassan, úgy negyedtízre átalakult züllésé :). 11 óra tájban döntés: gyerünk a partra csajozni. Persze útközbe találtunk 1 jóképű kis kocsmát ahova rövid tanakodás után betértünk (rövid tanakodás: egyszerűen különösebb megbeszélés nélkül bekanyarodtunk :)) Ahogy leültünk rögtön mindenkiből kitört az értelem és szakmai csevegésre terelődött a beszélgetés, ami csak fokozódott a matematikai háromszög számítások, kizárólag a sörös üvegekkel történő levezetésbe. Nekünk tetszet a buli, (a kocsmárosnak nem annyira:))… a 5dik eltört üveg után kitessékeltek minket mondván: máshol bizonyítsuk a térgörbület elméleteket :) Innentől csak mások beszámolóira tudok hivatkozni, ugyanis nálam, hogy úgy mondjam bekövetkezet a S.L.H. (Spontán Létezési Hiba). Az első diszkóba berontva, jó alkoholisták módjára rögtön az képzeltük, hogy az összes csaj miértünk van oda. Szal, telt - múlt az idő és olyan 1 óra tájban láttak engem két nőstény társaságában táncolni (a két nő összsúlya megközelítőleg a beszámolók szerint valami negyed tonna körül mozgott) és hát ez a két malaciga engem közre fogott és szörnyű segg riszáló rákeverő mozdulatokkal illetek. Elbeszélések szerint én itt felordítottam „NEM BÍROM EZT A MÁZSÁS FESZÜLTSÉGET!!!” és kirontottam a diszkóból :))). Később láttak egy kis beülős parti büfé asztalai alatt kúszva, ahol a leesett telefonomat keresgéltem. Közben ilyesmiket dünnyögve: hol vagy, büngyürke….merre bujkálsz te piszok…hát már nem szerettel…nem kapsz villamos csemegét holnap… meglásd te kis te…..:)))
    A többiek már visszaérkezve vártak a faháznál valamikor hajnali 4 óra tájékán amikor én is beestem. A gond csak az volt, hogy a kiskaput nem tudtam sehogyan se kinyitni (isten tudja, hogy nem találtam meg a kilincset) szal, csak hallják a haverok, hogy kint üvöltözök a telefonomba….”DE ÉRTSE MEG, HOGY EZ VÉSZHELYZET!!!! NEM TUDOK BEJUTNI!!! ÉS ÁLMOS VAGYOK!!!!”….szal mit kiderült felhívtam a 112 segélyhívó számot és ottan akartam segítséget kérni a házba való bejutásra :)))
    Még ide jönne egy kis szösszenet, másnap amikor felkeltem, oda léptem a haverhoz kérdezvén: „Te minek kér PUK2-s kódot a telefonom????” mondanom se kell mekkora orbitális röhögés volt :))
  • Kandurex
    #309
    Hát hogyan álljak? Nem tobzódunk a jó füves story-kba. Pedig istenuccse most nem az van, hogy menyire utálom a füvet.
  • Kandurex
    #308
    Fogalmam nincs, hogy hogyan jön ide a quake. pölö nem is quake-zek. Szal ese tiszta :)))
  • Gladiator
    #307
    engem meg kurvára nem izgatnak a Quake 3-as storik. hogy, már csak 4 életem volt, 5 szupererős faszi a nyomomban lohot, sehol semmi töltény, majd hirtelen jött egy haver, és leszedte mindet. lehet, hogy te verejtékben úszól, amíg a végér nem érsz a storinak, de engem kurávra nem érdekel, mert utálom a Q-t. te meg a füvet.
  • Gladiator
    #306
    hát, ha így állsz hozzá.
  • Kandurex
    #305
    Hát elnéztem erre a bigacsiga-ra. Már az első percbe jót vigyorogtam (nyitó képernyő: "A kender, és ami mögötte van") és dörzsölgettem a kezem, "na most majd egy jót röhögök".

    1. Story:

    4en eldurrantanak egy zöldet, majd elmennek a mcdonalds, bekajáznak, jönnek a rendőrök, full para, ideg baja, lelépnek megkönnyebbülés. Nem értettem mi ebbe a mulatságos (mondjuk a story író sem)

    2. Story

    2 srác, nincs füvük, egész éjszaka idegbaj, majd 3e,- zsetonért szereznek az utcán valakitől, elpippantják , irány haza, az egyik srác, amikor kutya ugatást hall nagyon megijed, ahogy Ő fogalmaz: halálfélelme volt, nagyon nem tetszet neki…. Na itt már kezdtem gyanakodni: hát mi van? Nekem ennyire nem jönnek be ezek a story-ik vagy mi?

    3. Story

    A koleszba 2 srác meggyúrnak egy spanglit. Az egyik elmegy CS-zni a másik, meg az ágyon haldoklik (a sztori szerint, túl erősre gyúrta a zöldet). Közbe írja a gyerek, hogy kurva rosszul volt stb. stb. Majd egy félóra múlva rendbejött és elmentek disco-ba, ott is pippantott és hazament. Aham, hát, hogyne, izgalmas story volt ez is :(

    Eddig olvasgattam, ezek után beleuntam.