53
beszarás, mik vannak mostanában
  • zsoli03
    #53
    Sziasztok! az a kérdésem, hogy érintőképernyős telefonokra milyen játékokat lehet letölteni, és honnan?
  • idamaria
    #52
    hm, nem nagyon frissült a fórum, de azért feltenném a kérdést, hogy engem a sony ericsson w595 érdekelne, tudna róla valaki valamit mondani?
  • Samuel9
    #51
    Nekem egy LG SHINE-om van. A netről letöltöttem hozzá sok játékot. A játékok egy részét normálisan felteszi, és működik is. Egy másik, nagyobb részét felteszi, de nem indul el, vagy pedig fel sem teszi. A kiterjesztés ugyan az, mindegyik javás volt. Nem tudjátok, hogy mit lehetne vele csinálni, hogy mindegyik játék normálisan működjön?
  • krisztianp16
    #50
    Hi,ide sem írtak vastanábanXD
  • ZTM
    #49
    kösz már rájöttem há komcsi rarként töltöttem na mind 1 már jó a telón is játszok velük szal semmi gond nincs már.
  • Rainbow15
    #48
    Ne csomagold ki! Ha nem .jar az a tömörített fájl, akkor ezt a sok fájlt winrar-al csomagold be úgy, hogy .jar legyen, de szerintem alapból jar.
  • ZTM
    #47
    Sziasztok.
    Töltöttem le játékot netről de sajna nemtom a telóra tenni:S
    Infra bluetoot kilőve csak adatkábellel tok rátenni bármit is.
    De azt hogy csíjam elméletileg 1db .jar fájlnak kéne lennie kicsomagolás után de semmi csak ilyen sok fájlt csomagol ki:S
    rámásoltam a telóra de nem műkszik:S
    Mit csíjak lécci segítsetek.:

    Köszi.
  • FL Zoli
    #46
    hello mindenki
    "whack the weasel" játékot vagy vmi klónt szeretnék mobilra tudtok vmit ajánlani köszi
    a GetJar os whack the tigert próbáltam de nem jött be
  • buldózer0
    #45
    hali valaki nem tudja h h kell letölteni a www.zedge.net oldalon elöre is kösz
  • Rexor
    #44
    Spider-Man 3 sem rossz mobilra!
  • EvilRicky
    #43
    Hella mindenki!

    A kérdésem nem a gém témához tartozik,de nem vágja vki,hogy hogy lehet egy SonyEricsson Z520i -t webcamként (bluetoothon keresztül!!!) használni? Vmi progi kellen,de csak Nokiást találtam.

    Ha vki tudna nekem segíteni, az dobjon már 1 mailt a [email protected] -ra.
    Előre is THX!
    Üdv. EvilRicky
  • cyberry
    #42
    Azt szeretném megkérdeni hogy hogyan lehet az eredeti szutyok játékokat kitörölni a mobilomról? Sagem myV55-söm van és a két debil lilarágógumisugrálóspichacsusklónosugrándozósmászkálós meg a fölülnézetesüberszétlövőslézerlövőségrengős maszatot HOGY TÖRÖLJEM KI A MEMÓRIÁBÓL HOGY LEGYEN HELYEM??? Nagyon köszi!
  • Zadeus
    #41
    26 Db java game :P
  • ibrik
    #40
    midlet.org
    www.zedge.net

    De te is kreatívabb lehetnél... pl. az internetes keresők használatában.
  • Beni521
    #39
    K700i-m van és kőne olyan oldal ahol ingyé le lehet szedni hozzá jó játékokat
  • ibrik
    #38
    Az egyik mobilos oldal szerint infrával és Bluetooth-al nem lehet Java-s dolgokat a D500-ra feltölteni (bár azon kívül bármit).
    Hát passz, hogy tényleg ez-e a helyzet...

    Nekem Motorola-m van és SP2-es XP-n, a windowsban a küldés listában bennevan a Bluetooth eszköz célként (az SP1-es XP-nél ez nem így van).
    Nálam egyszerűen úgy működik a dolog, hogy a mobilon bluetooth fogadást Bekapcsolom, a gépre letöltött játék JAR-ján jobbkattintás - Küldés - cél: Bluetooth-eszköz. A mobilon fogadom a fájlt és az áttöltés után már használható is. (ugyanilyen egyszerű más java-s programok és fájlok - képek, zenék, videók - átvitele is).
    Egyedül a mobilom "átszabásához" szükséges az adatkábel (by motomodding) - pl. internetről beszerzett témák feltelepítésekor. Így nem kell a wap-on idétlenkedni miatta sok-sok pénzért...

    Ha esetleg ez így a Samsung-odon nem működne, akkor tényleg igazat mondtak azon az oldalon és így - talán... - marad az adatkábeles megoldás. De ezt én nem tudhatom, mert sosem volt Samsung-om.
    Amúgy a Samsung oldalán találsz letölthető segédprogikat.
  • gyuri00
    #37
    D500 ra hogy tudok játékot feltenni bluethotta?
  • ThugEdge
    #36
    nagyon köszönöm,azt hittem leleszek ugatva:)
  • ibrik
    #35
    Vagy van még a zedge oldal is rengeteg ingyenes cuccal.
    A te mobilod alapján csoportosítva: Nokia 6111 free downloads
  • ibrik
    #34
    Nokia-k esetében a legegyszerűbb, ha beszerzed az Oxygen Phone Manager-t (ami több mindenre is jó...), letöltöd/megszerzed a kívánt játékot - pl. a #32-ben említett oldalról vagy a Midlet.org-ról -, és az Oxygen segítségével feltöltöd a telóra a játék JAR és JAD fájlját.
    Ennyi...

    Megjegyzés: A Nokia-khoz adni szokták alapban a Nokia PC Suite-ot. Azzal is lehet játékot feltölteni a mobilra, de annak van egy kis szépséghibája (régebben 6100-ám volt, így tapasztalatból tudom), hogy a játékokat is sima Java alkalmazásnak tekinti, így a játékokat nem a Játékok mappába rakja, hanem a Java-alkalmazások mappájába.
  • ThugEdge
    #33
    hali
    ebben a témában rohadt kezdő vagyok,vmi szakember nem írna vmit,hogy hogy kő neki indulni?
    ami van nokia 6111
    thx
  • Kaszi46
    #32
    gamek,progik
  • M@TriX
    #31
    van mobilfórum, ez a topig sztem törölhető...
  • RaveAir
    #30
    Esetleg valaki mondhatna egy új oldalt, ahonnan lehetne javás játékokat leszedni. Természetesen ingyé'.
  • 12346
    #29
    :D
  • Nem3sis
    #28
    gratula. menj vissza oda ahonnan jöttél..
  • sutikee
    #27
    kill
  • Inquisitor
    #26
    Jó kis kenu, de miként jön a émához? :)
    Mellesleg csak JPG/JPEG, GIF és PNG képet tudsz csak belinkelni ...
  • Takigabi
    #25
    thx
  • djcom
    #24
    http://www.alvilag.hu/colorize/

    itt nem kell fizetni
  • OYYO
    #23
  • OYYO
    #22
  • OYYO
    #21


  • OYYO
    #20
  • OYYO
    #19


  • Takigabi
    #18
    a Splinter cell jó sony ericssonra is?
  • And5
    #17
    nkm megvan a szplinti és nem fizettem érte :)
  • Gladiator
    #16
    rámész a wapra. ott kikeresed a játékokat, letölthető játékok menüpont, vagy mire rányomsz, ott lesz egy csomó midnen. rányomsz arra amelyik kell. lesz egy leírás, és annak a végén van a letölt menüpont. rányomsz. ekezdi letölteni. ennyi. én azér nem jöttem rá, mert lusta voltam elolvasni az ismertetőt, ezért nem lapoztam az oldal aljára.
  • polgárjenő
    #15
    hogy kell? mert én kizárt dolog mer,nem tudom....
    help plíz:)
  • Gladiator
    #12
    köszi, megnézem őket