26
Kérdésem lenne hogy van -e olyan itt mint hogy a TV-ből szokott reklámokat felvenni videora
  • Jrex
    #26
    Immár itt érhető el ha tetszett:)pepsi
  • Jrex
    #25
    Zizzenjetek rám minden nap:P15mphírnév
  • blackgamer
    #24
    melyikre gondolsz?
  • Roll
    #23
    Én már a topik címén kiakadtam. Hogy lehet a reklámokat szeretni???
    Engem kifejezetten idegesít, hogy 20 perc filmet 15perc reklám követ.
    Ezért van, az, hogy tőlem a kereskedelmi csatornák éhen is halhatnának.
  • akyyy
    #22
    azt hogy csinálták meg???
  • blackgamer
    #21
    az Mol Evo reklámját keresem amiben az autóban ülünk és gyorsítottan látjuk Budapest utcáit

    másik, a Pannon-nak az a reklámja ahol "megállítják az időt" egy takaros utca és minden lemerevedik de a kamera mozog közben

    ha valakinek megvan pls szóljon, köszi
  • TommyC
    #20
    Nem tudná nekem vki megmondani az új (2005-ös:)) adidas intelligens cipős reklámzenéjének előadójának a nevét?vagy a számot?...
    Az a reklám mikor a csávesz álmodik és rohangészik... ThX.

    egyébként a reklámot itt
    meg!
  • Játékos
    #19
    Hát nem vagytok nagyon aktívak !! Mindenki csak a hülye akciófilmeket nézi ?
  • Játékos
    #18
    Nem tudjátok , hogy hol lehet megtalálni a Dreher sörreklámot /amiben három fickó karatézik egy gúlában felrakott sörkupacért/ ? Szerintem óriási a reklám , jó a zene és az ötlet . Nagyon szeretném valahogy megszerezni ! Előre is köszi .

    Egyébként nagyon pengék szerintem a sörreklámok , Heinekken főleg . De jó volt annak idején a Soproni Ászok is . Nagyon csíptem az IKEA reklámot , azt fel is vettem /kutyus fel a lépcsőn , be a házba , pánik :)) / . Az "orrodatistisztíccsa" reklám /valami légtisztító tabletta , vagy rágó ??/ annyira extrém volt , hogy ettől volt különleges és szórakoztató . Ezt is megszerezném , de szerintem már nem létezik .
  • neménvoltam
    #17
    egyetlenegy reklámot szeretek: az új MasterCard-os, a BL-meccsek szünetében szokott lenni, amikor az ürge a hotelban, meg az öltönye meg a szurkolótábor :D
  • Mike
    #16
    én pl. előfordúl

    szeretem a jó reklámokat

    pl. megvan vkinek a nemizs bezsélek furcsánn

    tibi reklám?
  • Bandew
    #15
    Én CSAK az HBO reklámjait szeretem. :D
  • bdf
    #14
    Lehet, hogy 30 év múlva meg azt fogod mondani, hogy:
    "Szigorúan csak MAGYAR oldies reklám rajongó vagyok.
    2000-2010 rulez.
    ???
  • Jano
    #13
    Az új Mountain Dew reklámon először mosolyogtam. Aztán, miután másodjára láttam, már gyengének hatott.
  • Cat #12
    én az MTV héber nyelvű tampon/joghurt/mobiltelefon reklámjaitól akadok ki mindig
  • Buddy
    #10
    minden reklám rohadjon meg, úgyis azt veszek, amit ÉN akarok
  • Adi
    #8
    Én sprektumot szoktam meg National Geographicot nézzek reggel :)
  • I.C.ram
    #7
    Nézzetek National Geographicot vagy discoveryt. ott mindig lengyel reklámok mennek. :D Tök jó a ZOTT marhaság lengyerűl a yogobellás. :)
  • a.carkey
    #6
    Én is!
    Ha reklám jön, már menekülök is. (Természetesen a hazai csatornák "választékára" gondoltam ...)
  • [HUN]PAStheLoD
    #4
    cipőt a cipőboltból...
  • Cat #3
    szerintem mostani vodafone reklámok nagyon szuperek
    "csucson vagyok" (tvshopos haslefogyoval a csávo) vagy a "csucsidő az kell" két maffiozoja, vagy a harmadik, a taxis, az öreglánnyal "egyik szim itt, másik szim ott, azt se tudom hogy kell mondani"

    legjobbak
  • Dynamic
    #2
    Szigorúan csak MAGYAR oldies reklám rajongó vagyok.
    '80-as évek rulez.
  • maxtor
    #1
    Más is szokott reklámokat felvenni?
    Mert akkor cserélgethetnénk a kazetákat