426
A legenda nem halhat meg :)
  • Aramir
    #346
    Próbáld meg 8-10X-es sebeséggel kiírni, én azt tapasztalom psx-nél, hogy a 4X-en megírt lemezekkel csak küzködik a gép, ha már egy kicsit lehasználtabb a feje.
    Az autostartos lemezeket Diskjugglerrer másold át, mert pl a Neroval nem lesz jó.
  • eminemtheking
    #345
    hát igen elég baj hogy nem divat a dc ezért nincsennek is hozzá cuccok.
    amúgy emulátorral nem nyomja valaki? csak nem tudom beállítani egy usb-s gamepadra az irányítást pedig azzal jobb lenne 1 fokkal mint billentyűzettel.
    de akkor neked eredetibe vannak meg a játékok és el is adod?
  • rnd
    #344
    Ne reméld, hogy találsz olyat. Talán ps1/ps2/gamecube/xbox @ usb van. Az x360, wii és ps3 szintén megy. Dreamcast háááát...
    A játékokra pedig továbbra is az eredetit javaslom, az 100% hogy megy. Kivéve ha nagyon karcos/koszos, arra megintcsak van megoldás. Nem tudom melyik játékok érdekelnek, de ezer forint környékén szinte minden van.
  • eminemtheking
    #343
    egyszerűen elromlottak mint mondtam egy 8 éves cd-nél sztem ez nem is meglepő.. ja amit írok nem megy pedg ugyanolyan az írt cd formátuma mint egy régebbi írtnak szóval e tekintetben mennie kéne... de akkor olyan dreamcast to pc adaptert nem tud senki? mivel nem mennek dc-n a régi jó játékok így emulátorral nyomom őket de egy olyan yostickkal állatabb lenne mint billentyűzettel vagy egy kis egyszerű gamepaddal :S
  • rnd
    #342
    Ha régen ment, állt fél évet a polcon és most nem megy akkor nem az a baja...
  • Anubys
    #341
    Hátööööizé... nem warezolunk, meg minden, de biztos, hogy autobootosak? Ppróbáltad Utopia Boot CD-vel? Csak mert nekem a kb. ugyanolyan idős TDK lemezeimet gyönyörűen olvasta nemrég.
  • rnd
    #340
    És mit számít hogy mióta használt? A másolt lemezeid 100%, hogy nem mennek (te írtad), az eredetire azért sokkal nagyobb az esély (ha nagyon karcos ocsóér tudod polírozni).
  • eminemtheking
    #339
    nemtudja valaki*
  • eminemtheking
    #338
    xD nem magázódni akartam csak nemtudok írni
  • eminemtheking
    #337
    na igen de honnan tudjam mióta használt? most ha ugyanazt használnám kb 2 hónapig aztán 1 év múlva nem lenne jó akkor sokat értem vele de ha én kiírnám magamnak akkor annak élettartama tuti nagyonn mint egy használtnak:S
    amúgy egy ilyet nem tudja hol tudnék venni magyarországon?
    http://www.tmove.net/index.php/component/page,shop.product_details/category_id,57/flypage,shop.flypage/product_id,309/option,com_virtuemart/Itemid,30/vmcchk,1/
  • rnd
    #336
    Fillérekért van használt játék. Vegyél azt.
  • eminemtheking
    #335
    Hello!
    Az a problémám hogy a dreamcast(ünk) régi, már volt szervízbe is de működik legalábbis van pár játék még ami működik, persze az eredetivel egyből megy szóval nem a dreamcastel van a baj hanem a másolt hamis játékokkal..azok közül nemsokat indít el ami érthető hiszen van olyan közte ami kb 8 éve (ha nem több) megvan most épp ezért próbáltam kiírni játékot de nemműködik pedig már sokféleképpen próbáltam de konkrétan a bajom: kiírtam legelőször bootdreamsel egy játékot 40x-esen aztán olvastam hogy ez kurva sok neki..oké ugyanúgy megcsináltam csak 4x-esen..de a dreamcast ugyanúgy reagál mind2-re vagyis berakom és ilyen f1 hangokat ad ki kb:D a dreamcast üdvözlő képernyő után nem jön be semmi pörög nagyon a lemez de nemtölti be és a lassú 4x-el is ez van meg hangos is eléggé! (ami működik azzal halkabb és lassabban pörög)!
    még discjugglerrel is próbáltam még ennyi sikerrrel se azt fel se ismerte, rengeteget olvastam erről de mindig az van hogy van akinek bejön van akinek nem ez elég érthetetlen számomra(?)
    szóval most esetleg nem tud valaki valami jó tanácsot adni hogy hogyan írjam ki a játékot vagy mivel?
  • Dj Siegfried
    #334
    Sega Rally 2 és Dreamkey lemezeim cserélhetők, még mindig :) mind kettő teljes. érd privi
  • tihibaby
    #333
    Nos,hát ez a cucc nem szereti valamiért ha linkelni akarják,úgyhogy írjátok be,hogy quake live,és az első adott találatra beadja majd az oldalt.Sorry a fölös linkekért.
  • tihibaby
    #332
    Na akkor mégegyszer a link:itt!
  • tihibaby
    #331
    Ha már Quake...
    Böngészőben játszaható Quake 3 online lehetőséggel itt!
    Figyelem:nekem csak Firefox alatt ment,Google Chrome felejtős!
    A másik dolog,egy kicsit lehet várni kell rá mert rengetegen játszanak.
  • Dj Siegfried
    #330
    quake 3 online
    ez aránylag friss....de.....
  • cloud.strife
    #329
    :(
  • Dj Siegfried
    #328
    no
  • cloud.strife
    #327
    online működik még?
  • Dj Siegfried
    #326
    ezt is kipróbáltam...faxa... nem nehéz állítani, főleg hogy csak 4 csavart kell kiszedni, azokat is azért hogy a burkolat lejöjjön..:P cheers
  • Dj Siegfried
    #325
    a fene se gondolta volna, hogy a fejet kell megtakarítani :P műxik a resident evil vera.....
    laser calibration trick
    azért utána jártam hogy kell állítani a fejen... hátha segít vkinek....
  • Dj Siegfried
    #324
    Szia. ezek megvannak. ( Revolt, Test Drive LeMans, Ferrari 355 ilyesmik jöhetnének... vagy a nagy álom ..a Your Legend will never Die :P (soul calibur)
  • sacano1
    #323
    Szia jövő héten lesz Tomb Raiderem és quake 3-am ha esetleg valamijik érdekel.
  • Dj Siegfried
    #322
    Resident Evil Code Veronica : karcmentesek lemezek, manual, tok hibátlan
    Sega Rally Championship 2 : manual van, törött lemeztartó pöckök
    dreamkey : hibátlan...

    csere érdekel .PÜ
    !!! nekem nem olvassa a resident evil-t :S !!!!
  • Dj Siegfried
    #321

  • Dj Siegfried
    #320


  • Dj Siegfried
    #319
    CSerélehtő 2 játékom + dreamkey lemez
    residetn Evil Code Veronica, Sega Rally Championship 2,
    nekem a verát nem olvassa :S
  • Dj Siegfried
    #318
    2 gd-rom os a resi cv. próbáltam mind 2 lemezt utopiával is, de 0% nál tovább nem akar menni. bejön a sega felirat utopia nélkül és mint állat neki áll olvasni a DC :S
  • sacano1
    #317
    Lehet hogy NTSC vagy JAP a gép meg PAL rendszerű.
  • Dj Siegfried
    #316
    van 1 hibátlan, abszolút karcmentes resi CV-m és nem olvassa a DC, mi lehet a gond?
  • Inferno
    #315
    Nem
  • sacano1
    #314
    A Dreamcast kompatibilis a Saturn játékokkal?
  • Dj Siegfried
    #313
    a múlt héten láttam a vaterán egyet 5678 huf ért :)nézz utána hátha meg van még....
  • shenmuedc #312
    Vennék jó állapotú, sega dreamcastot , vmu-val
  • tihibaby
    #311
    Az 567 Konzolban nekem is rémlik,hogy volt ilyenről szó...
    Két DC volt egymásra applikálva,és vízhűtés volt bele szerelve.
    Pár évvel ezelőt valamelyik játékkiállításon volt kirakva a gép.
  • shenmuedc #310
    Egyszer már csináltak egy magasabb órajelre húzott dreamcastot (200 helyett 300mhz) Ennek volt annyi értelme hogy néhány játék alacsony fps értéke megnőtt, a shenmue-ben meg pl nem a semmiből tűntek elő az emberek, nem volt pop up a crazy taxiban...stb.
  • feamatar
    #309
    annyi értelme van mint bármely buherátoros dolognak... pl a dc-s linuxnak
  • rnd
    #308
    *értelme
  • rnd
    #307
    És ennek mi lenne az értel? Ki írna rá játékot? Te???