426
A legenda nem halhat meg :)
  • aabyssx
    #66
    DC-d is van hozzá?
  • Ramza
    #65
    Ma végre sikerült beszerezni egy ederedi Shenmue-t.
    Jajj de várom már!
  • Seth
    #64
    Annyira azért most nem akarok belemerülni, mert a mostani gépemen úgyse lenne valami hűdegyors...majd 2 hónap múlva
  • aabyssx
    #63
    Kis utánajárással bármelyik bootlemezes image-ből tudsz selfboot-ost csinálni.
  • Seth
    #62
    Hát az kár..:(
  • barret
    #61
    goot=boot
  • barret
    #60
    Csak a self boot-os játékok indulnak el. A goot cd is elindul,de nem lehet rátölteni a játékot...
  • Seth
    #59
    Nem rossz...nekem még az Ecco meg a Resi Veronica van meg...nemtudod ezeket vinnie kéne,mert nekem nem megy egyik se...(mondjuk nem eredetiek...és boot cd is kellett hozzájuk.)
  • barret
    #58
  • barret
    #57
    Sokmindent!!! Megy cd-ről.és virtual meghajtóról.Ami biztos megy: Sonic2,Soul Calibur,Ikaruga,Metropolos Street Racer,Rez,Sega Smash Pack.Meg még sok más game!
  • Seth
    #56
    Mit tudsz lejátszani? Image file-ból megy?
  • barret
    #55
    Megy az emu!!!
  • barret
    #54
    Az az image file hibás lesz! Nekem még nem volt dolgom hibás file-vel.Amit kiirtam,az ment is! Az a 8-10 játék... Dreamcast emuval próbálkozzatok,állitólag müxik,de nekem még nem sikerült vele játszani...Csak a konzol indul el,betöltéskor viszzadob a konzol menübe...Dreamcast emu
  • Jinchuu
    #53
    Próbáltam én már mindennel, 4x-16x, de mindig valamilyen image file beolvasási hibát ír ki miután az első track-et kiírja (kb.600k-t) és nekikezdene a tényleges dolognak. No mind1, a 2 legfontosabb game már megvan eredetiben (shenmue 1-2) :D
  • Ramza
    #52
    Nem ez a gond, self-bootos, de ettől függetlenül természetesen az összes próbálkozást boot-cd-vel is lejátszottam - eredménytelenül.
  • barret
    #51
    Ha kell boot cd,nekem van nero cd-kép,kb 3 mega.
  • barret
    #50
    Lehet,hogy jók amiket irtál,boot cd-d van? Egyébként nem nehéz cd-t irni dc-hez,ha boot cd-vel sem indul el,lehet hogy hibás az iso.
  • barret
    #49
    A Veronika csak boot cd-vel indul el! Legalább is az enyém.
  • Ramza
    #48
    Köszönöm szépen a segítségeket, 6 darab elbaszott cd hever mellettem, egyszerűen nem maradt olyan lehetőség és olyan program, amit ne próbáltam volna :)
    Na mindegy, lehet, hogy csak ezzel az egyel (RE: CV) szívok, leszedek valami más játékot is, hátha... :(
  • barret
    #47
    Mit jelent a "gyors"? Nekem 8x-os irással sosem volt gond,felette meg nem érdemes próbálkozni...
  • Jinchuu
    #46
    Nekem olyasmit ír ki, hogy nem tudja betölteni az image-t, lehet azért mert túl gyorsan akarom megírni?
  • bastard187
    #45
    Ramza:

    Én is a napokban vettem Dc-t.
    Ráakadtam a Propeller Arena-ra amit nem hagyhattam ott.
    Alcohol 120% simán irja a .cdi-t.
  • Lammer
    #44
    ha nagyon nem megy a diszkdzságlör képimidzs, cdi-nrg konverter, nrgbe konvertálja, nero go diszkatvansz lemez lezár, legkisebb írás!!!! azt go!

    CDI2Nero 0.99
    CDI2Nero 1.0 GUI
    Az is lehet, hogy amit kiírsz, az nem Self-Bootos...
    erre az esetre: Boot Loader v1.2
    csá...
  • Banyapapa
    #43
    Ezt találtam a Diskjugglerhez:

    1) Open DiscJuggler

    2) Select "New" under "File" on the menu bar

    3) Select the 6th option down "CD Image to CD Recorder"

    4) On the "Source & Destination" tab click on the Icon under the word "Source"

    5) Locate the DreamCast game image file and select it

    6) Click on the "Advanced Tab"

    7) Under where it says "Suggested format for unrecognized images" enter these settings

    Mode = Mode1
    Offset = 0
    Block = 2352
    TOC = CD-Rom

    8) To the right under the section "Action" select "Write" and Copies = 1

    9) Under "Method" Select "Writes directly from the reader to the recorder(s) at 4X"
    (4X is just recommended, you can try faster if you'd like)

    10) Click on the "Start" button

    11) Wait for the disk to finish. It will eject the CD-R when it's done.

    12) While waiting you can do the following things

    Go get something to drink
    Order a pizza
    Play some games
    Do your Taxes
    Search for more DreamCast game images
  • barret
    #42
    Mem kell semmit elbaszni,csak a sebességet minél jobban levenni!Nekem bevált az Alcohol! Képrögzités,aztán mehet is! A menüben engedélyezt az összes cd-kép kiterjesztést!A cdi-t is ismeri!
  • Ramza
    #41
    Oké, megpróbálom, bár egyre elkeseredettebb vagyok :(
    Ha lehetne könnyen szerezni jó játékokat, akkor megvenném simán a legjobbakat, de így muszáj írni :(
  • barret
    #40
    Alcohol120% No comment!
  • Ramza
    #39
    Segítséget szeretnék kérni.
    Vettem egy DC-t és kiváncsi lennék, hogy hogyan kell megírni hozzá a játékokat (kérlek mellőzzétek a köcsög warez-es és hasonló hozzászólásokat).
    Addig oké, hogy Discjuggler írja a *.cdi kiterjesztésű image-eket, de a pontos beálítások érdekelnének, ugyanis hiába írom meg a lemezeket akár Dj-el, akár Nero-val, nem megy.
    Előre is köszi!
  • player1
    #38
    Sajnos nincs! Már csak ezek maradtak. A VGA kábel meg az a pár lemez.
  • Anubys
    #37
    Figy, neked sincs elado VMU-d es/vagy pisztolyod? S.O.S.!
  • player1
    #36
    DC játékok eladók egyben, 4e-ért!
    Lista
  • Anubys
    #35
    edonkey, bittorent...
    (itt van ket torrnet link-oldal: http://www.scn.org/~bq479/newgames.html
    http://www.boxe.ishoejby.dk/list_torrents/21.html -ez utobbi jobb)
    meg erdemes korbenezni az ISOHunt.com-on is...

    Ja, nincs valakinek elado VMU-ja es/vagy pisztolya?
  • barret
    #34
    dc++ tele van gaméval! még a half life is fentvan,nemegyszer láttam már.meg még sok-sok game.
  • Fam
    #33
    csak ftp-kről, vagy fel lehet lelni akár dc++-on is csak keresni kell?
    csakhogy mennyire legyek kitartó
  • player1
    #32
    Sziasztok!

    Mivel DC-m már nincs ezért nem sok hasznát veszem a VGA-boxnak. Szóval eladnám.
    Ha valakit érdekel küldjön egy mailt, hogy mennyit adna érte! [email protected]

  • Anubys
    #31
    lehet
  • Fam
    #30
    játékokat lehet valahonnan letölteni Dreamcasthez?
  • Anubys
    #29
    :)

    Mondjuk en TV-n jatszom, azon meg van "hardware-es antialiasing" feature... :D
  • duc
    #28
    Tökéletesen igazad van, a graf elég másodlagos szempont egy jó gémnél, csak arra próbáltam rávilágítani, hogy DC-n 320x240 AA nélkül csöppet furcsa hatást kelt :)))
  • Anubys
    #27
    Nem gaz a rossz grafika, a top 3 kedvenc jatekom kozul egy 4 szint hasznal egy pedig 8-at, es mindketto spectrumos... :)

    Ha jo a jatek (marpedig horror jatek csak jo lehet... :), akkor semmi gaz. Arrol nem is beszelve, hoy az egyik legjobb horrorfilm alapjan csinaltak, szoval tuti, hogy jo... :D

    (kicsit sem vagyok elfogult, mi?)