84
KnightShift RPG
  • FREAK
    #84
    hali

    játszik ezzel valaki? engem érdekelne, de nem tudom elképzelni a játékmenetet
  • Evil
    #80
    gyakorlatilag az osszes filecserelon
  • Mikice
    #77
    Sziasztok!
    El tudná vki küldeni a progihoz a bin patchet?
    [email protected]
  • Braveheart
    #74
    az én 5letem: töröld le azt a *&@&# win2k-t, és rakd föl az xp-t.
  • Mayday
    #73
    Hat, szerintem nem angol kell, hanem amerikai, merthogy ez elvileg amerikai verzio.
    Ez az elso lehetoseg. A masik az, hogy az egyes cd bin file-t megpeccseled (a lentebb irt program segitsegevel), NYOMSZ EGY UJRAINDISTAST, es innentol fogva nem kell regiot alligatni, siman lehet installalni a cuccost!
    Nalam igy mukodott!
  • Mayday
    #69
    Ezzel a lentebb progival megcsinalod (csak az 1-es cd-t kell), majd reboot, es megvan! Jonak kellene lennie! Biztonsagi masolat volt az eredeti binrol?
  • Terra
    #68
    Sajna próbáltunk mindet
    Hiába reboot, meg imádkozás, akkor sem megy
    Pedig azt írja ki, hogy a patchelés sikerült, bla bla bla
  • Mayday
    #67
    Egyszeru, nekem megoldodott. Peccseles utan kell egy windows ujrainditas, es ENNYI! (Irja a .nfo is, en is hulye voltam!)
  • Terra
    #66
    emberek
    Egyik haverom már századszor próbálja felpatchelni a bin-t de még mindig hibás install-kor.

    A gyerek már a haját tépi.

    Van valami tuti működő megoldás ami még nem volt leírva???

    PLZ HELP
  • Mayday
    #65
    Nekem elcseszte, elotte csinaljatok bizt. masolatot!
  • antijedi
    #64
    ha kicsi ako jöhet mailban is :P
    márha nem gond :)
  • Eye-scream
    #63
    Hááát sztem egy szimpla Warcraft klón, nem nagy szám...
    Ráadásul nekem csak ablakban hajlandó elindulni, másképp mindenféle összevisszavonal megy a képen....
    Van benne néhány jó beszólás de olyan hatalmas humorra ne számítson senki.
  • Mayday
    #62
    Mondj helyet, es megy! Iszonyat pici merete van a cuccnak!
  • aiguo
    #61
    A rrogi' letoltheto innen:pdx-pom3.zip
  • aiguo
    #60
    Van egy ilyen progi, hogy :"ppf-o-matic3".Hasznalata: elinditod-->kivalasztod a *.bin/iso --->Megadod a *.ppf files ---> majd ranyomsz az apply-ra! Ennyi csak...

  • antijedi
    #59
    passz de feldobhatnad valahova hogy miis megláthassuk :P
  • Mayday
    #58
    Hogy kell egy .pff kiterjesztesu filet alkalmazni a .bin-re???
  • Mayday
    #57
    Van rendes fix hozza!
    Van egy sima kiegeszito nfo fix, aztan meg kijott egy kis "bin-peccs", ami megoldja elvileg! Ma este kiprobalom vegre, remelem!
  • Mayday
    #56
    Ennyire nincs elet ebben a topicban? Ennyire nem jo game?
  • antijedi
    #55
    hmm, egyesült álamokra álitom és mégis ugyan azt irja... :P
  • antijedi
    #54
    jah ok aszitem van valami rendes "fix" is... :P
  • Mr. Perfect
    #53
    Az NFO fixben azt írják, hogy csak az install idejére kell átállítani a regiót US-re utána már vissza állíthatod bármire. Nem így van?
  • antijedi
    #52
    nicns valakinek patche a binhez hogy ne keljen regiot alitgatni?
  • Coco
    #51
    köszi szépen!
  • musha
    #50
    attól függ milyen rendszered van, de általában start menü, beállítások (vezérlőpult), területi beállítások (regional settings).
  • Coco
    #49
    Köszi!És ezt hol tom megtenni?vagyis hol kell?
  • musha
    #48
    állítsd át a géped területi beállításait amerikaira, úgy fel tudod installálni. ha megvagy az installal, akkor már visszaálllíthatod magyarra.
  • Coco
    #47
    Hi!Mit kell tennem ahhoz hogy ne irja ki ezt a régiós dolgot?Vki segitsen léccives!

    Előre is köszi!
  • Augustus Gigo
    #45
    jó a game? mi a lényeg?
  • CS@
    #44
    rbhe-9zbu-u7au-qmuv
  • musha
    #43
    hogy próbáltad ki? könyörgök: valaki egy szériaszámot (vagy egy helyet, ahonnan leszedhetem)!
  • Braveheart
    #42
    Ja és én az Once upon a knight verziót kezdtem el letölteni, az nem baj? Attól még tudok majd multizni az európai verzióval rendelkezőkkel?
  • Braveheart
    #41
    Ez rts? Lesz benne bázis/egységépítés is? Azt hittem szerepjáték... :)
  • CS@
    #40
    Kipróbáltam és szerintem :
    Jól néz ki ,mondjuk a DungeonKeeperhez nem sok köze van(gondolom G_ArchAngel is Siege-t akart írni a Keeper helyett).
    Engem (is) nagyon emlékeztet a DungeonSiege –re.
    1óra játék után kikapcsoltam mert dögunalomnak tartottam.
  • musha
    #39
    őőőő...csak nekem kér szériaszámot???
    mert erről egy utalást nem láttam sehol, az nfo file-ban is azt írja, hogy nem kell neki crack...?!?!?!?!
    akkor most mi is van? és honnan szedjek szériaszámot???
  • Mayday
    #37
    Hat, kiprobalom. Csak mar 7vegen nem fog menni, mert elutazunk. Pedig mar a vinyon van, csak 3 file hianyzik a 2-es cd-bol.
    RPG-resz? Ez azt jelenti, hogy valahogy "valasztasz" jatekstilust? Nem pedig jatszol, es azon belul "valtozik" a stilusa?
    Dungeon Keeper nagyon ok, de itt lejjebb volt "hack&slash" velemeny, es en egyszeruen a D1, D2-t, de meg a Dungeon Siege-t is egy ido utan abbahagytam, egyszeruen tul egysiku volt nekem. Na, az a stilus nem jon be. Tobbszor nekiindultam, hogy na, majd most, de egyszeruen unalmas...
    RTS jo, csak abbol annyi van.
    De nagyon bizom ebben a jatekban.
    Milyen az RPG resz?
  • G_ArchAngel #36
    Mayday,

    kicsit olyan Dungeon Keeper hangulata van..., azt meg mindenki szereti nem?

    Ha lenne időm játszani vele, akkor tuti megkedvelném, az RPG résszel egy félórát nyomtam, majd a kedvesem elvette tőlem a gépet...
    Amelyik játékhoz Ő vonzódik az nem csak jó, de aranyos is...:)
  • Mayday
    #35
    Meg-meg velemenyeket!
    Jatssza mar valaki?
    En nagy remenyekedt fuzok nagyon ehhez a jatekhoz, furcsa, hol ennyire nem el ez a topic. Nem annyira jo ez a stuff?
  • Inquisitor
    #34
    "NA megnéztem a demot, de ez inkább hack & slash mint rpg, nem? Csak fél órát játszottam, javítsatok ki ha tévedek."
    Akkor elárulom, hogy ez RTS, kb. a WarCraft III-hoz hasonló kivitelben. Mármint van benne pár Heroe, akit fejleszthetsz, és akiknek túl kell élniük a pályákat.
    Az RPG részt csak úgy mellékesen rakták bele, el lehet vele játszogatni, de nem egy nagy szám.
    Ellenben szép a grafika, gyönyörűek a menük, és a zene .... hmmm.
  • antijedi
    #33
    pufff :P