14
  • Cat #14
    tudod azok is vesznek számítógépet, mivel kénytelenek használni, akik fogalmuk sincsen megahertzekről, gigabyteokrol vagy a monitor frekvenciájáról
    ez azért érdekes az AMD számára, mivel megerősítette abban, hogy az embereknek egy egyszerü számot kell mutatni, különben nem fogják megvenni az ő termékét

    ha van egymás mellett két számítógép, az egyiken az van hogy P4 celeron 2.0 GHz, a másik hogy Athlon XP 1.8, te ugyan tudod hogy az első gagyi szar, a második sokkal jobb, de a vásárló az elsőt fogja megvenni. Ez itt a lényeg!
  • mad mind
    #9
    Lars te dolgozol valahol?
    Nálunk a userek 90%-ának még a gép kikapcsolás se ment.
  • Tomcat.no1
    #8
    Az az igazság, hogy nekem már 2éve van egy Acorp 7KTAP alaplap amit anno 27700HUF-ért vettem és abba 1.5 évig egy Duron 700-as volt most meg egy 1200-as Durci dübörög.
    De most minden tökkéletesen fut a gépen nem úgy mint 2 éve amikor még az ősöktől kunyerált pénzből nagy nehezen összeált Cyrix250Mhz-s, S3 VirgeDx 4Mb, 32Mb....-os gép és minden 2-dik játék el sem indult! Tehát most nincs az az ösztönző hatás, hogy akár a 4x olyan jó és fele annyiba kerülő cuccokra lecseréljem a meglévő cuccokat inkább vettem a CD író mellé e DVD-ROM -ot...
    Na persze faternak visszajuttattam a cuccost és most World-özhet kedvére :)
  • Lazarus
    #4
    Pedig legalább a fele ezen múlik.
  • [HUN]PAStheLoD
    #3
    azért az amd ahelyett hogy ilyen hülye pr faszokra kőti a lét inkább a procikat csinélná
  • HappyBoy
    #2
    És mit fog majd adni az új számozás? Egy %-os valamit? Az majd több információt ad, mint a GB/MB és MHz? Nem! Ezt még majd a szakma beliek sem értik majd. Különben is azt vesz az user, amit és amennyiért kap. Inkább az a baj, hogy az emberek megunták ezt a szaros mókuskerekezést, hogy 0.5 évente újabb gépet vegyenek.
    A felhasználók 95%-a wordben pötyög, és nem kell neki 1GB RAM, és 3GHz proci. De hogy ezért az felhasználó lenne a hibás? Hát ez túlzás.
  • gz_8
    #1
    "A társaság szerint az Intel félrevezeti a felhasználókat, mert az órajellel igyekszik kifejezni a processzorok teljesítményét, és az AMD modellszámozása ennél reálisabb képet ad a chipek képességeiről."

    Na, ennél nagyobb hasbaakasztást már régen hallottam! Az amd prociszámozásához már-már tudományos számológép kell, és még erre jön ez a szöveg. Ehh...