105
Táp help!(DTK?)
  • Laalee
    #22
    egy durva procihűtő fogyaszt kb 10W ott és az már tényleg durva, elég röhelyes lenne ha táp ennyit nem birna el egy 850 es cerkával, valszeg kontakt hibás a venti :D de azéert durván rábeszéltek egy uj tápra... mostanában ha lassu a géped akkor is uj tápot ajánlanak :D
  • ollie
    #21
    bocs, főleg ha Codegen
  • ollie
    #20
    miért nem vettél nagyobbat? (350-400W főleg ha Chieftec)
  • Gerry
    #18
    Nekem a Chieftec hőmérséklet alapján szabályozza a venti fordulatszámát!
  • ollie
    #17
    Nincs baj a Codegennel, csak a meleget nem szereti. nekem bedöglött egy miután a házban néhány órány keresztűl a hőmérséklet volt vagy 50 fok. Ezek után csak nyitott házzal üzemeltetem a gépet nyáron.
  • [Walaki]D`Lair
    #16
    ilyen állítható fordulatszámú asszem
  • [Walaki]D`Lair
    #15
    Nekem meg 420-as aktív pfp-s Enermax lesz...
  • Gerry
    #14
    Nekem van egy, és teljesen rendben üzemel, bár az erősebbik gépemben nekem is egy 360W-os Chieftec szolgáltatja a szuflát!
  • [Walaki]D`Lair
    #13
    Hát én codegent nem vennék...(nekem már ment tönkre egy...:((
  • Fecoo
    #12
    Vegyél egy Enermax tápot nekem is az van (Aktív PFC, 303W(és ezt tudja is nemcsak rá van írva)) 22e Ft és soha többé nincs gondod a táppal!
  • Gerry
    #10
    Vegyél egy erősebb tápon, minimum egy 300W-os CodeGen-t, de nem árthat meg egy Chieftec sem, ha szánsz rá annyit!
  • ollie
    #8
    aha
    remélhetőleg nem ment valami tönkre az alaplapon. ha van több venti csati, akkor próbáld ki mindet. de biztos, hogy jól jársz egy új táppal. akkor most a régi ventid sem megy a régi celeronoddal?
  • ollie
    #6
    megy a proci ugyanabban az alaplapban? ez meglep. mindenesetre jól jártál, met ez egy tualatin magos celeron, 256k cache-el és megveri az össze p4 magos cerkát!

    szerintem vegyél egy új hűtőt, olyat, amit nem a tépra(?) kell kötni (egyébként nem értem mi ez a táprakötősdi), kb 2000 Ft. Mellesleg ahogy kivettem azért akarod az alaplapra kötni, mert kicsi a tép teljesítménye. Na akkor tök mindegy mire kötöd, ha az alaplapról megy, akkor is ugyanaz a táp szolgáltatja az enerdzsit...
  • dikki*yysw
    #4
    DTK az egyik legjobb táp. Mindenképpen ajánlom, ha Chieftecre, Enermaxra (és feljebb) sajnálsz 15-20k-t.
  • Hamed
    #3
    A DTK-nál kezdődik a táp. Nem rossz nekem is olyan van, stabil feszek, nagyon halk.

    Chieftec, Enermax jobb ennél, de sajna áruk is van.
  • Met
    #2
    Olyat vegyél ami élet tartam garanciás.
    pl. Chieftech
  • Torry
    #1
    Hi all!

    Olvastam fórumokat a tápokról, és rengeteg ember írta hogy az acorp táp kiégette az egész gépet!
    Az a nagy baj hogy nekem is acorp tápom van 230-as.Egyébként is le akartam cserélni, de most főleg!!
    Szóval az lenne a kérdésem hogy milyen tápot vegyek, én egy 300-as DTK-ra gondoltam.
    Ezzel a táppal kapcsolatban szeretnék véleményket olvasni!

    Előre is köszi!!