956
Legacy of Kain: Defiance
  • Rotcsa
    #956
    https://sg.hu/cikkek/115715/a-crystal-dynamics-targyal-a-legacy-of-kain-folytatasarol
  • Rotcsa
    #955
    Az egész story képregényekben:
    https://www.facebook.com/LegacyOfKainBloodOmenComics/app_128953167177144
  • Rotcsa
    #954
    Amúgy ez jobban tetszik:
  • Rotcsa
    #953
    Kihalt a topic, de ez biztos érdekel sokakat:
  • gabor222
    #952
    Üdv

    Elkészültem a LOK sorozat magyar feliratos végigjátszásával.

    Külön köszönet Arokh-nak a magyar szövegkönyvért!

    A Legacy of Kain: Defiance nem lesz feliratozva, mivel ahhoz Evin jóvoltából készült magyarítás.

    http://www.youtube.com/user/gabor222wd/feed
  • Rotcsa
    #951
    Elkészült a LOK-szövegkönyve!
    http://magyaritasok.hu/downloads/details/1306/legacy_of_kain_szovegkonyv

     Immár megtekinthető a teljes esemény magyarul is! Köszönjük szépen! :)


  • Rotcsa
    #950
    Ja, kár lenne azokért a jó szinkronokért! Bár úgy tudom aki Kaint vagy Razielt szinkronizálta, valamelyik talán már nem is él. :(
    De nem biztos, csak mintha olvastam volna valahol.

    A SE sok projektet újraindít és elővesz, pl Carmageddon, Tomb Raider, stb...
    Remélhetőleg tényleg komolyan gondolják!

    Kíváncsi vagyok, mivel folytathatják.... :))
  • Evin
    #949
    Na ne b...
    Azért én egyelőre pletyka szinten kezelem, míg tényleges bejelentés nincs. De ha lesz, már csak attól kell tartani, hogy esetleg nem az eredeti szinkronok maradnak, mert eltelt jó pár év az utolsó rész óta.
  • Rotcsa
    #948
    Minden jel szerint a Square Enix FOLYTATJA!! a sorozatot! :))
  • Evin
    #947
    Nem, de nem is kerestem. Minek csorgassam rá a nyálam, ha játszani sosem fogok tudni vele. :(
  • Rotcsa
    #946
    Reméljük...:)

    Amúgy valami kiszivárgott gameplay videót nem tudsz a neten valahol a Dark Prophecy-ről?
    A story-ra is kíváncsi lennék... :)
  • Evin
    #945
    Akkor máshogy fogalmazok. 2004-ben, a cikk szerint, az Eidos törölte a projektet. De most a Square Enix vagy ki vásárolta fel az Eidos-t, szóval ők, a Square Enix, talán lát majd benne potenciált.
  • Rotcsa
    #944
    Igen,ha lesz aki megveszi, akkor lesz új tulaj... de lesz? :(
  • Evin
    #943
    Ez még nem jelenti azt, hogy az új tulaj később ne látna benne potenciált. Egyetlen hátránya lehet amennyiben mégis lesz új rész egyszer, hogy már más szinkronszínészek lesznek.
  • Rotcsa
    #942
    Sajnos ennyi volt, Gyerekek! Biztos, hogy nem lesz több LOK-rész! :(
    Bővebben:
  • zeke1994
    #941
    bocsika!!! 5. fejezet Kain oszlopoknál
    átmentem a rácson ,mentem és mentem... ott találtam 1 romot ami 1emeletes volt.
    Az alsó emeletett kiirtottam, a fölsöt is (TKval),és nem tudok föl ficcenni az 1sö emeletre (TKval kilöttem azt az oszlopot) és fölmásztam az 1söre de a másik oldalra nem tudok átugorni O.o
    hol? és hogyan tudok átugrani?.) remélem érthetö voltam és nagyon köszönöm szépen segítségeteket:)
  • Rotcsa
    #940
    Hú, léci, először is azt írd meg, h hanyadik fejezetben vagy, kivel mész(Raziel, vagy Kain), és hogy a pálya melyik része okoz nehézséget! :)

    Nem igazán vehető így ki belőle, h mi van.

    Rengeteg oszlop van a játékban.
    Az, meg hogy elmentél balra és emberek támadtak rád, hát.... ez is nagyon sokszor előfordul! :D
  • zeke1994
    #939
    az a hejzet és köszi h ott vok az oszlopoknál elmentem balra át a rácson leöltem ott az embereket aki az utamba került de nem tudok átugrani a másik emeletre
    ahol az oszlopot le TKztam ott took de nem took a másik felére :( hol h took át ficceni?:) válaszodat elöre is köszönöm:)
  • Rotcsa
    #938
    Éppen ide is beírhatod, hátha valaki másnak is volt máér hasonló problémája.
    Amúgy is itt többen vannak, lehet, h kielégítőbb választ kapsz majd.
  • Rotcsa
    #937
    Szia!

    Szívesen válaszolok mindenre!

    [email protected]. Ez csak egy mail, de gyakran nézem,ha gondolod kérdezz!

    Szia!
  • zeke1994
    #936
    sziasztok van 1 csomo kérdésem a játékkal kapcsolatban ugy h inkább megadom az emailomat ami egyben msn cím is és inkább ot magyarázkodom!
    [email protected]
  • Rotcsa
    #935
    Mind össze ennyi hírt találtam, ami a játék folytatásával kapcsolatos.

    Én is nagyon szeretném a folytatást, mert Hash-nek még meg bszeretném tépkedni a szárnyait!
  • Rotcsa
    #934
    Ú,most látom, h. így
    egyszerűbb! :)
  • Rotcsa
    #933
    Íme:
    http://youtube.com/watch?v=IbsRc-Qj3VQ

    A petícióra mutató linkeket is megtaláljátok rajta.
  • Rotcsa
    #932
    Sziasztok!
    A Játék folytatásával kapcsolatban online petíciót indítottak, ha jól tudom. Youtube-on fent is van egy videó, amin ha minden igaz, egy fanatikus ecseteli a dolgokat. Pill, mindjárt belinkelem!
  • Evin
    #931
    Mivel lezáratlanul fejezték be, várható, hogy lesz folytatás, de erről viszont semmi hír nincs. A csapat most a Tomb Raider játékot csinálja. Nem lehet tudni, hogy mellette vagy utána megcsinálják-e, ha megcsinálják.
  • Vass Gábor
    #930
    Ennek a játéknak mikor lesz a folytatása, mert már nagyon jó lenne.
  • singi
    #929
    Szívesen!
  • zsolesz92
    #928
    ohh, meg is van a fal, hát ezt meg nem láttam volna, köszi szépen
  • zsolesz92
    #927
    köszi a segítséged, nekem a mászó fal kell valszeg, nem vettem észre szerintem ezért küzödttem annyit. most megyek megnézni ;)
  • singi
    #926
    Szia.
    Ha aktiváltad a portálkaput, akkor csak át kell menned rajta. Visszajutsz, oda, ahol a "fekete szellemekkel" harcoltál. Fent a lépcsőn levő kristályt kell ütni, amíg a kard jeled megtelik, ekkor árnyékká változol. Így tudsz menni át a madarak alatt. De mielőtt kimész, válts szellem kardra, csak ezzel tudsz kimenni, mutatja is az ajtó jele. Nem kell átváltozni szellembe, csak a kardot váltod át asszem a numpad 5-tel.
    Ha a portál-kapuhoz akarsz eljutni; abba az oldalszobába menj, ahol a mászó-fal van. Ezen felmész, leugrasz, és végigmész a folyosón, a végén +találod.
  • zsolesz92
    #925
    Sziasztok, kihalt a forum dec segítsetek pls. chapter 4ben agyok, most vettem dfel a sötét reavert, és nincs kiút a teremből. leöltem mindenkit, illetve fent van pár ellenség de oda meg nem tok feljutni se elemi se a másik világban, hiába váltok. van pár kapu is, de mind1ik csak egy kis terem. a küldetésem h kinyissam a világos reaver kapuját. a két lila gömböt már aktivbáltam amivel müködésbe lép a teleport, de innen nem találom a kiutat
  • Shark96
    #924
    Valaki tudja hunnan lehet letölteni ?
  • zsolesz92
    #923
    nincs játék közbeni mentés...
    a mentés pályára vonatkozik
  • doki11
    #922
    Baj van.Amikor lmentem mindem okés de amikor be akarom tölteni akkor a pálya elejéről kezdi.mi a baj?
  • Mr_no_NaMe
    #921
    Sp1-es winfost használok kb 2 éve :)
  • Evin
    #920
    Ha lehet is vmit, én sajna nem találtam meg a megoldást.
    Azt hiszem sima (javítócsomag nélküli) XP-n elindul ezzel a megoldással. Vagy szerzel Win98-at.
  • Mr_no_NaMe
    #919
    Sziasztok!
    Tudom nemegegészen ide illik, de mégiscsak a sorozat része...
    Tehát leszedtem a Soul Reaver 1-et és megcsináltam az xp-s unnofical peccsel, hogy elinduljon de nem indul. Klikkelek, kérdezi a beállításokat, majd sötét képernyő és 10 mp-n belül visszavág az asztalra. Mit lehet ez ellen tenni?
  • Evin
    #918
    Miről nem írnak? Felrakod a gémet, elindítod a magyarítás telepítőjét, megvárod míg felrakja és kész.
  • gerszak
    #917
    Valaki tudja hogyan kell felrakni a magyarosítást mert nem írnak róla semmit aki tudja küldje el a [email protected] címre