16
  • HuAn82
    #16
    A"tökéletesen"megírt cikk miatt üzenem JohnnyCage-nek,ha ennyire előszeretettel keveri a hacker és a cracker fogalmat ne lepödjön meg ha a supergamezt is"szebbé"teszik az emlitett úrak!
  • b
    #15
    lehet, hogy nem fogalmaztam elég világosan. úgyhogy még egyszer bölcsis szinten: mind a kettő bűnöző, mind a kettö bűncselekményt követ el.

    pölö: ha téged valaki kimagoz, lehet hogy jót tesz a világgal, azzal hogy nem tudod tovább örökíteni a hülyeségedet, _de_ attól még büncslekményt követ el és börtönben vagy a hárshegyen a helye!

    gondolom így már tiszta, világos. :)
  • aliens
    #12
    szerintem ez egy jó buli lenne, az internet úgyis olyan kurva unalmas. nem ?
  • radical
    #10
    EZ LOL. Tipikus gizike-gőzeke szituáció...
    Cracker sose dolgozik weben, ő a másolásvédelmet töri fel a progikban mióta világ a világ.
  • b
    #4
    szerinted egy sorozatgyilkos és egy anyagyilkos között van különbség? na látod.

    johnnycage tökéletesen írta meg a cikkét!
  • Kristóf
    #3
    Elhiszem, hogy sokan dolgoznak azon hogy elhozzak nekunk a hireket, de azert ennel mar egykicsit egysegesebbnek kellene lennie a supergames -nak.

    A cikk iroja igazan elolvashatna a Tatabanyai Hacktiviti -rol szolo cikket, hogy tudja mi a kulonbseg a hacker es a cracker szavak jelentese kozott.
    A mas oldalanak elcsufitasa nem epp egy baratsagos dolog, legalabbis szerintem a honlap tulajdonosa nem fog orulni neki.
    Ez mar sokkal inkabb cracker stilus.
  • Benedekco
    #1
    MAD MAX