11
Nem tudom a TVt nézni
  • steweee
    #11
    adok egy jó tanácsot.vidd vissza azzal hogy cseréljék ki. panaszkodj hogy rossz, lefagy, stb. ha nem cserélik ki, süsd meg két hét múlva, aztán menj vissza hogy végleg bedöglött. ha visszadumálnak menj nyugudtan a fogyasztóvédelemhez, ha nincs küldérelmi nyom (elfeketedés/barnulás égésnyom) a kártyán, neked fognak igazat adni és kicseréltetik. de azért ezt ne használjátok úgy hogy nincs baja a cuccnak amit vesztek!!!normális ember csak akkor reklamál ha tényleg vmi baja van annak amit vett.ha akkor szemétkednek, akkor fogyvédelem.neked lesz igazad
  • mikike
    #10
    kösz a segítséget
  • mikike
    #8
    nem tudod ez jó minden G4-re, vagy egy címet, ahol megnézhetem, jó-e a kártyámra?
  • mikike
    #7
    jah ez a zalman cucc
    jónak tűnik bár nekem kicsit drága
    a klón opció megvan (az asztal kiterjesztést kellett kikapcsolni és megjelent),
    de még mindig világoskék a TV képe
    és semmi más nincs rajt
  • dikki*yysw
    #6
    Klón opciót keresd meg, van a driverben. Második tab talán.
    A venti nélküli hűtéskor pedig a Zalmann cuccra gondoltál, http://www.overclock.hu/cgi-bin/overclock/L-HU-ZM80AHP.html
  • ollie
    #5
    mx460 túlzottan melegszik ahhoz, hogy venti nélküli hűtéssel menjen. de biztos lehet találni hozzá olcsóbb hűtőt. esetleg telefonálj körbe a szakboltokban. bár van olyan fx5200, amin nincs venti, csak hűtőborda. de szerintem nem érdemes ezzel szórakozni. ha nagyon hangos lehet, hogy a venti csapágya rossz, bár kérdés, hogy neked mi a nagyon hangos. persze a sima hűtőbordához képest minden venti hangos...
    a másik dologgal kapcsolatban: nekem sem sikerült klónoznom a képet mx alatt. vagy a monitoron volt kép, vagy a tv-n. de szerintem valahogy meg lehet oldani, de én nem ástam bele magam túlzottan.
  • mikike
    #4
    kár mert így már van hangja a gépemnek
    de van valami hűtöborda VGA kártyákhoz amihez nem kell venti igaz?
    kiterjeszti a képet, de a TVn csak világoskék képet ad a driver. semmi nem látszik
    a TVtool segédprogram már rendesen kirakja TVre a képet, de akkor meg a monitoron nincs
  • ollie
    #3
    Simán meghallhat az fpu, szóval ne próbálkozz vele venti nélkül.

    Ha azt írja, hogy kiterjeszti a desktopot a tv-re, akkor az a helyzet, hogy van egy kiterjesztett desktopod, ami a tv képernyőjén folytatódik. Egyszerűen egérrel húzz egy ablakot a monitoron látható desktopon túl, és így áthúzhatod a tv-re az ablakokat.
  • mikike
    #2
    két rövid kérdés még:
    1. Megdöglik a kártya, ha lehúzom a ventillátort, vagy csak fagyni fog a gép, ha már túl forró?
    2. Mit csináljak ezzel a világoskék képernyővel?
  • mikike
    #1
    Lecseréltem a GF2-esemet egy ilyenre, vettem vele pár problémát is, amiket egyelőre nem bírok megoldani:
    1. Hangos a ventillátor ami rajta van. A GF2n nem volt ilyen.
    2. TV-out csak egy kék képet ad ki. A TVn semmit nem tudok nézni (bár már a driver telepítés is macerás volt), mivel csak egy világoskék képet látok. A beállítás szerint az asztalt bővíti ki a TVre (a klón beállítást nem találtam meg), de ott se mutat semmit csak egy kék képet.
    3. ...még eddig nem jutottam el, de... elvileg van rajta Video-In is. Hogyan tudok ezzel videot felvenni? Még egy segédprogramot fel kell telepítenem?