74
CD image, és minde, ami vele kapcsolatos
  • anubissan
    #74
    Mds fájlformátumu fájlt szeretnék menyitni de a deamon tools nem reagál rá hibát észlel..vki segtiteene köszönöm
  • anubissan
    #73
    MIt lehet ilynekor csinálni? Egy mds fájl-t ne mnyit meg a deamon tools sem....telepitö kéne legyen...segitség
  • akyyy
    #72
    Nem tudja valaki hogyan irhatnék ki egy cd-t/dvd-t úgy, hogy lehesesen látni rajta a fájlokat, de olvasási hiba miatt semmit nem lehet megnyitni??? :)

    vagy cdképet szerkeszteni mivel lehet?
  • arsene
    #71
    a neron belül nincs olyan, hogy trackek összevonása. másold le a lemezt és írd fel újból. csak egy tracked lesz.
  • rucinho
    #70
    hy all!hogyan tudom megcsinálni az hogy...egy cd lemez ami külön track-ekből áll,egy track-ben legyen...van hozzá biztos a neron belül egy progi csak nem tom hogy melyik...na meg persze azt sem hogy miképen működik...help please
  • arsene
    #69
    az UltraIso-val elég sok konverzió végrehajtható.
  • arsene
    #68
    az UltraIso-val elég sok konverzió végrehajtható.
  • arsene
    #67
    előbb említett prg.?
  • arsene
    #66
    UltraIso
  • modernslave
    #65
    azzal sem:(
  • Tomicsek
    #64
    ImgBurn?
  • modernslave
    #63
    vagy valaki mondja meg mi az az elvetemült program ami minden szart megír...mert lehet hogy a dvd lemezzel van a baj..vagy érzékeny bizonyos adatokra..na ötletek: mi a legjobb progi??...nem az ismertekre gondolok..
  • modernslave
    #62
    más dvd-re sikerült.. azóta ezekre nem ....beszarás
  • modernslave
    #61
    segíítsetek..2 napja írkálok ki ps2 gamékat..mert nincs kedevm az új gép mellé még játékonként 10ezreket kifizetni...na most vettem 4 maxel dvd-t és semmilyen progival nem engedi megírni a nero ki is írja h illegális tartalom (iso-bó írom ki dvd-re) eddig ilyen nem volt..most este csinálja... minden próbáltam netről lecsatlakoztam..alcohollal, cloneDVD-vel mindennel..segítsetek...
  • ssolitude
    #60
    ISOBuster, vagy PowerISO.
  • FGB
    #59
    van egy image fájlom, de szeretnék belőlle törölni egy fájlt és egy másikat meg bele tenni, ezt milyen progival lehet?
  • Dj Faustus #58
    A legújabb Total Commander változat a 6.53-as. Nem demo, hanem shareware.
    Megtalálható itt.
    Ha mégis teljes körűen (a bejelentkező képernyőt el akarod tüntetni, de szerintem nem annyira zavaró) akarod használni, keress hozzá crack-et (tűzfal, vírusírtó, spyware-írtó, alternatív böngésző, józan ész, cseppnyi angolnyelvtudás használata javasolt), vagy keresd meg filemegosztó hálózatokon.
  • fercsi94
    #57
    valaki nem tudja honann lehet leszedni a legújab total comandert ?? ami nem demo
  • fercsi94
    #56
    persze mert más a file a formátuma azért !! az nem baj hogy kevesebb aszt mindegyik ugyan úgy csinálja
  • cicai
    #55
    Szia!
    Tudom, hogy az Alkohol írja ezeket, a fájlokat. Viszont az alkohol nem kezeli le a dvd íromat. Virtuális cd -be betöltve meg nem teljesen ugyanaz a méret szerepel, mint az mdf-mds fájlba. Démonsba vagy az Alkoholba is betöltve közel 100MB al kevesebb szerepel, mint az eredeti. Ezért szeretném át convertálni hátha nem, változik a méret. Ja és még valami emulálóba betöltve és úgy ki írva nem lehet beolvastatni, mert gyakorlatilag lefagy a gép, vagy nem tudja értelmezni az imagét.
  • artschiatwork
    #54
    az mdf-mds file-okat Alcohol 120%-kal tudod kiírni. Mért akarod konvertálni?
  • cicai
    #53
    Sziasztok!
    Tudnátok nekem olyan progit mondani ami mdf-mds fájlt át tud convertálni másik image fájlba?
  • zakika
    #52
    total comander CD writer plugin
  • DJviolin
    #51
    pl: UltraISO
  • artschiatwork
    #50
    pl CloneCD.
  • DJviolin
    #49
    Sziasztok!

    Nem tudtok egy olyan progit, amivel cd-képfájlt lehetne anélkül készíteni, hogy kiírjuk a fájlokat cd-re. Magyarán a számítógépen csinálni egy képfájlt, a cd írás kihagyásával.
  • Met
    #48
    Van pár program iso amit ki szeretnék rani dvd-re, van valami progi amivel lehet hozzá csinálni egy autorunos menüt amivel ki lehet választani, hogy melyiket akarom installálni?
  • Szemy1
    #47
    Sziaztok segítség kéne Alcoholt 120 -at használok és van olyan progim ami nem megy fel ha virtual meghajtó van
    hát kikac soltam de nem volt jó neki
    hát leszedtem uninst ezsem volt jó maradék tempek fileok és egyéb eltakarítás registri
    ezsem volt jó ujra teléepítettem a gépet felment egy szer szükségem volt az alkoholra és azóta megint meghalt próbáltam még vagy hat féle cd img progit egyik se jó és más verziókat is most mit tegyek????
    minden cd img használat után formázzak vagy??

    van erre vlami megoldás???
  • zsotee
    #46
    Régebbi olvasóknál van ilyen, ha védett lemezről kép készítesz olvasási hibát ír ki.
    Próbálj crack-et szerezni a gamék-hez és csináld te magad mauálisan intall cd-t.
    A label-ra majd figyelj oda!
  • Doug
    #45
    Eredeti, 576 os játék: a Knights and Merchants 2 (magyar szinkronnal) és az Enigma: Rising Tide (szintén). Nem mai játékok, de meg kellene írnom, és csak eredetiben van meg. biztos, hogy van védelem, de egyik képfájl készítő progi sem tudja beolvasni?
  • Cormoran
    #44
    ha eredeti lehet rajta védelem.
    Eredeti?
  • Doug
    #43
    Sziasztok!

    Eredeti játékcd-ről szeretnék képfájlt csinálni. Próbáltam Alcohollal, clonecd vel és Neroval is, de mindegyik olvasási hibát ir. És Commanderrel pedig simán felmásoltam egy mappába, vagyis nem hibás a cd. Gondolom. Nem hiszem hogy tul komoly védelem lenne a cd-n, mert nem egy mai játék: Knights and Merchants 2

    Mi lehet a baj?

  • Danecay
    #42
    ez egy érdekes dolog, mármint az image file-ok sérülése. Sajnos én is szembesültem már a problémával. Mivel lusta vagyok még DVD-t írni is ezért elég sok image file szokott összegyülni a winyomon és bizsony szomorúan tapasztaltam, hogy némely file meghibásodott, vagy nem tudta megnyitni a progi mint virtuális CD-t vagy mint a kollega is említette, hogy CRC hibát jelez telepítés közben.
  • nemcsakfeel
    #41
    jobb ötletem nincs..
  • Stann
    #40
    Legalábbis két ötmegás filet próbáltam összehasonlítani, de 5 percig bírtam!
  • nemcsakfeel
    #39
    biztos hogy kifagy??
    sztem csak kurvasokat tokol vele, nekem is sokat dolgozik.
    a proci hasznalat nalam vegig 100 korul szokott lenni.
    fel orat minimum szanjal ra.
  • Stann
    #38
    Sajna nekem kifagy a progi összehasonlításnál! :(
  • Stann
    #37
    Köszi!
  • nemcsakfeel
    #36
    Itt van, így csak 290 KB lett:
    Adatszerkesztő - adszerk86.zip
    ha vmit nem értessz benne írd
  • nemcsakfeel
    #35
    akkor felteszem ftp-re zip ben a progit.
    nem kell hozzá memória.