3926
  • Istencsászár
    #1041
    rakj be képeket a gémből kösz
  • drop
    #1040
    mikor szedhetö a javitás nem tudja valaki
  • Sheltem
    #1039
    Hmm mostmár énis kíváncsi vagyok erre.
  • Voltan
    #1038
    Hát, nagyon remélem. Mi több, ajánlom nekik, különben:
  • rage at work
    #1037
    A minimális rendszerkövetelménye 1.6 GHZ, de low beállításon el fog az menni,
    szerintem.
  • Voltan
    #1036
    Most húzom lefele. A gáz csak az, hogy 1.5-ös Athlonom van, kissé félek, hogy nem is akar elindulni majd. Akkor dühös leszek. Nagyon.
  • Hmuda
    #1035
    Nah, a "leghíresebb magyar torrenten" is fent van, jó lenne, ha az illetékesek mennének seedelni, ha szabad kérnem.
  • cseszter
    #1034
    Honnan töltötted le?
  • N1
    #1033
    Mikor indítod game-t és bejön az edény amibe csomó kis kocka van nyomj bal gombot, és tod mozgatni, meg szorakoznie vele, nagyon állat
  • moralosan
    #1032
    "jujjdemorbid"

  • zizzenet
    #1031
    Én is javasolnám, hogy a bekapás vagy be nem kapás kérdését priviben tisztázzátok :))
  • Newfronter
    #1030
    Mármint Moralosan!
  • Newfronter
    #1029
    Bocsi, kérlek válaszolj a privimre, nem akarlak bekapni!
  • hapi
    #1028
    Van itt valaki torrent GURU?
    Vagy tud valaki fórumot ahol profi torrent-esekkel lehet beszélgetni?
  • moralosan
    #1027
    11 sziget van a játékban, egy pálya elvégzéséhez állítólag 3-6 óra kell majd. 2006 első felére tervezik a multis kieg./patch kiadását.
  • zizzenet
    #1026
    Nem, én szimplán csak az antitézis vagyok.
  • zizzenet
    #1025
    Arról nem beszélve, hogy lehet, akkor mégsem írt akkora hülyeséget a gamespy-os csákó (ld #851).
  • Hmuda
    #1024
    Illetve egész pontosan az első és a harmadik sziget a tutorial, a második is a történet része.
  • rage at work
    #1023
    Te bétateszter vagy a Lionhead-nél , hogy minden fórumban azt keresed,
    mi nem jó a játékban ?

    :-)
  • rage at work
    #1022
    Az első 3 pálya tutorial, a lényeg a 4-es pályán kezdődik.
    Pálya lesz bőven, nyilván ott már normális story is.
  • zizzenet
    #1021
    Ez eddig nem túl biztató.
  • moralosan
    #1020
    1: vírusmentes, ha van spam/vírusirtód, akkor teljesen biztonságos (szerintem).
    2: nekik nagyobb a kockázat, többszáz giga illegális adattal teli vinyóval.
    200 ft nem sok bizonyos játékokért :)
  • Kandurex
    #1019
    Képet! Gépigényt! Élményt! Mesélj! Most!
  • moralosan
    #1018
    nem vagyok az a típus aki szétbarmol mindent.
  • FLeK0
    #1017
    kijohetne mar a tegnapra igert patch, igy nem akarom folytatni hogy elorol kell kezdeni fel nappal kesobb..

    A jatek a tutorial palyak benyomasa alapjan vegtelenul le lett egyszerusitve, vagy varost epitesz (ezt en elvezem, csak 1 jo elrendezest kell kitalalni, felhuzni par nagyobb hazat es mar jonnek is a bevandorlok a tobbi falubol), vagy hadsereget (Ennel zavart a tul sok evil kiiras, igy feloszlattam. A veluk elfoglalt falu folyamatosan evil feliratokat szult, minden nagyobb igenyuk kielegitese utan is) - es kozben megcsinalod a feladatokat, hogy legyen mibol.
    A lenyt nagyon egyszeru nevelni, ha valami akciojarol esetleg lemaradnank az akkor is fel lesz irva egy listaba, es utolag lehet veregetni erte. Amit nem ertek, hogy eddig miert nincs egy masodpercnyi tortenet sem a jatekban, csak "van 1 haboru, majd en jol leverem" szinten bedobnak a palyara, remelem ez kesobb kialakul rendesen.
  • Kandurex
    #1016
    Semmi, ha jól tudom, Te 14 vagy, a Cseszter meg vagy 12 - 11. Ez úgy általában nem szokott túl jó lenni a topik szempontjából, de ne legyen igazam is Ti legyetek az ellenpélda. Jó játékot.
  • moralosan
    #1015
    most mi bajod van? Tudom, hogy nem szép a warezolás, de mivel még nem dolgozom mit csináljak?
  • cseszter
    #1014
  • Mike at home
    #1013
    ez miert baj? ha ok nem lennenenek te es a tobbiek honnet szednek le?
  • Kandurex
    #1012
    Moralosan, Cseszter, nézzétek mit találtam nektek! Itt a helyetek!
  • moralosan
    #1011
    én már töltöm :D

    szerencsére nincs semmi komoly védelme
  • OptimusPrime
    #1010
    Többek között.

    Mondjuk rólam tudják, hogy nagyon vártam ezt a játékot, de furcsán festene, ha a benti gépemen futattnám! :-)) Meg aztán az itteni gépem nem valami bika, kétlem, hogy elindulna, vagy, hogy normálisan futva! :-)
  • Kandurex
    #1009
    és mennyi a lé...meghalni kéne, de nem lehet...óóóó.... a vállalat nem engedi a lelkedet...

  • zizzenet
    #1008
    Mert az emberek (remélhetőleg) többsége nem lopja a napot, hanem a munkahelyén vásárolja kőkemény tizenhat tonnákért.
  • cseszter
    #1007
    miért?
  • OptimusPrime
    #1006
    Nem nagyon van még olyan, délután már lehet számítani a masszívabb képáradatra, addig meg a letöltődroidok dolgozzák magukat sz*rásig! :-))
  • Hmuda
    #1005
    Na mostmár egy szavam se lehet. :D
  • cseszter
    #1004
    Szerintem aki tudna képet feltenni az a játékot tolja
  • rage at work
    #1003
    Patch megjelent már?
  • GrimReaper78
    #1002
    Persze hogy nem érvágásm, nem is azzal van a bajom. Sokkal inkább azzal, hogy vki ugyanúgy lewarezolja ingyen, aztán a többi "marha" meg fizet azért, hogy letölthesse az ő oldalukról.