3926
  • Mike at home
    #1722
    OFF!

    bocs a kerdesert de mivle szoktak manapsag a nepek a bin/cue file-okat eloallitani?
    regen erre jo volt a cdrwin

  • GrimReaper78
    #1721
    Pontosan milyen kavicsos rész?
  • Tuvok #1720
    Mi lehet olyan nehéz a címre majd a faq-ra kattintásban ? A főbb technikai adatok az elején vannak, akinek beletörik az ujja annyiba, hogy eljusson odáig, az jobb ha nem ül szgép elé .
  • baxxterboy
    #1719
    Annál a kavicsos résznél mit kell csinálni amikor pakolgatni kell? 1el nem jáccotam szal ne lámázzatok le!
  • GrimReaper78
    #1718
    Olyankor sereget csinálsz belőlük és csatába küldöd őket :D

    Vagy feláldozod őket magadnak. Vagy iylet nem lehet? Mindjárt kipróbálom...

    Esetleg átdobod őket a sziget egyik végéből a másikba...

    Adjak még tippeket?
    ;)
  • Sanyix
    #1717
    Ja de breederekkel vigyázni, mert nekem az egyik pályán kezdetben még alig volt emberem, aztán a végére meg több százan lettek, talán még többen is.
  • CS@
    #1716
    Azt az oldalt láttam pont annak a helyérre gondoltam a FAQot mert ,hogy azt így senki sem fogja végigolvasni majd a FAQra klikkelni. No persze tök mindegy mert amúgy sem.
  • Tuvok #1715
    Király :)
  • Hmuda
    #1714
    Népességfüggő. Szerencsére sokat fejlődött a falusi AI, szóval sokkal önellátóbbak. Gyakran nem is kell disciple-ket csinálni, mert maguktól megoldják a problémáikat, kizárólag bredereket kellene kötelező jelleggel alkalmazni, mert azt valamiért még gyerekhiány esetén se akarják nagyon pótolni.
  • Tuvok #1713
    Hmuda, légyszi a honlap linkjét a bannerben 72-es betűmérettel és bugyirózsaszín színnel megjeleníteni, köszi :)
  • Tatyla
    #1712
    nincs,mountold be a mini image-et...
  • GrimReaper78
    #1711
    Nem, még senki nem találkozott ilyesmivel, ha rákeresel, egy találatot sem fogsz kapni.

  • Realtibi
    #1710
    a dvds verzio van meg nekem és a legvégén az installkor ki kell hagynom a speech.lugot mert nem tudja olvasni vagy nemtom
    és emiatt kilépeget a játék

    nincs senkinek hasonló gondja???
  • magus
    #1709
    ti egy faluba kb mennyi embert raktok favagonak, mezon dolgozonak es breedernek? (es a tobbi elfoglaltba?)
  • Thanatos
    #1708
    a cd-s normális..., a dvd-snél a crc nem a crack hibája...
  • lala12
    #1707
    Ja. tuvok jól mondja. Nézz egy kicsit szét a lap tetején, és a Black and White 2 oldalon találsz FAQ-t is... :)
  • Tuvok #1706
    Az sem kicsit extrém, ha valaki nem néz szét a banner környékén .
  • Hmuda
    #1705
    "bár az elég extrém ha valaki nem jön rá miután el is mondja a játék"

    Erre csak azt tudom mondani, hogy mióta olvastam, hogy egyeseknek a Doom3-hoz kellett végigjátszás, mert elakadtak...nos én azóta semmin nem lepődök meg. Drasztikusan csökken a játékosok átlag IQ-ja (élő példa ez az abonyitomz gyerek).
  • CS@
    #1704
    Üdv !
    Jó lenne egy FAQ mert kissé idegesítővé kezd válni a sok tökfilkó.
    Ha valaki rászánja magát akkor néhány ötlet kezdésnek:
    -Serial
    -Mi a különbség a DVD és CD verzió között ?
    -A DVD verzió a telepítés végén hibát ír ki, mit tegyek?
    -Milyen videó kártyával megy a játék ?
    -Hogyan tudom a videó beállításokat "bővíteni" ?
    -Mijaza a breeder és hogyan szaporodnak az emberek ?
    -Hogy hallgatassam el a kakast ?
    -Hogy kell az állatot nevelni ,pofozni ,simogatni STB ?
    (bár az elég extrém ha valaki nem jön rá miután el is mondja a játék).
  • FLeK0
    #1703
    nincs, de ha befejezted egyszer lehet sandbox modban ujrajatszani.
  • baxxterboy
    #1702
    Annál a kavicsos résznél mit kell csinálni amikor pakolgatni kell? 1el nem jáccotam szal ne lámázzatok le!
  • quack
    #1701
    akko how kell csinálni ezt a pofozás/simi dolgot? me nem emléxem rá :$
  • Lynx_TWL
    #1700
    Na, hát 6os pályán vagyok (8 van) de szerintem a lényem még mindig kicsi, BW1 ben sokkal nagyobbra nőhetett, nemde? Elég nagy ketrece van, nem bánnám ha alvásnál kilógnának a lábai:)
    Miracle gesztusokat pedig nem tudok egyszerűen lerajzolni... 1ben simán ment, itt meg eddig egyszer sikerült Healt rajzolnom akaratból, egyszer meg amikor vizet akartam:D Lehet én vagyok a béna... de szerintem itt vmi szar van a elvesben, esetleg a mouse sensitivityvel lehet ügyeskedni?
  • B@dsector
    #1699
    Igen, nálam is lassú. Biztos sokan töltenek most le róla.
  • Ams
    #1698
    Elment neked az eszed te paraszt??? Tört verzió nem megy azt szidod a programozókat meg a játékot??? BALFASZ!
  • TrIp
    #1697
    nektek is lassú a wanadoo?
  • LES FORZA INTER
    #1696
    Köszi! +próbálom így clone CD nélkül! Olvasgattam a fórumot, de nem találtam meg az ilyen témájú kérdést, azért tettem fel! Bocs!
  • circa
    #1695
    A bw2-ben nincsen skirmish mód?
  • baxxterboy
    #1694
    vki serial-t hozzá plíz!
  • Toroco
    #1693
    régebbi hozzászólásokban irják hogy összeakad másik mountolokkal.
  • Mike at home
    #1692
    koszi szepen
  • Hmuda
    #1691
    - lehet, csak a P gombig kell elnyúlni, nincs olyan messze.
    - ez is lehet. Én nem próbáltam, de ha minden igaz, akkor Alt-# kijelöli a területet, a Shift-# meg előhozza.
    - ha a lény sérül, akkor automatikusan megjelenik a póráz jele mellett a HP csík.
  • Mike at home
    #1690
    ez sem igaz
    fent van nalam az alcohol is, kutyat nem zavarja
  • Mike at home
    #1689
    a TWK fix jo
  • Mike at home
    #1688
    nem lehetett
  • Mike at home
    #1687
    a 77.77-es whql-lel priman megy
  • szablya
    #1686
    A Black and White 1-ben is lehet haderőt felálítani? És, ha igen akkor hogyan?
  • Mike at home
    #1685
    ja, semmi crc hiba nincs
  • Mike at home
    #1684
    tovabbi eszreveteleim:
    - jo lenne az is, ha lehetene pauzalni a jatekot a mostanaban szokasos modon, vagyis legalabb a terepen lehetne maszkalni, igy talan fel lehetne merni ki hol van es mi csinal
    - regi problemam, mar a populous 3-ban is jol jott volna, ha egy-egy kamerat tudtam volna vhova elhelyezni, es annak a kepe egy ablakban latszona, mert igy legalabb lenne fogalamam, hogy amig elvagyok itt, mi tortenik amott
    a gep szet tud szakadni ezer fele, en nem

    a lenyemnek van vmi healt csikja? ha bekuldom a csataba gondolom serul, csak ugye nem orokeletu, nem szeretnem a ha megpusztulna
  • Hmuda
    #1683
    Más: a hatodik (aka második japó) szigeten mindenki keresse meg a hét kővé változtatott szamurájt. Olyan szinten jól nyomják, hogy az már fáj. Négyszeres túlerő ellen kerültek ki győztesen és közülük senki nem halt meg (az már mellékes, hogy az életerejük kb negyede lement, de azt egy heal spellel gyorsan letudtuk).