3926
  • Toroco
    #3566
    de vigyázz, mert ha felrakod a patchet, akkor ujra kell kezdened a játékot, mert nem lesznek kompatibilisek a mentések a patchelés után
  • Dzsega #3565
    peccs sokaknak segített ha esetleg még nincs fenn amúgy istenigazából nincs megoldás.
  • Andie
    #3564
    Sziasztok!

    Hü, látom már több, mint 1 hete nem irt ide senki, de hátha azért még benéz a régi csapat.
    Átfutottam a topicot, bár bevallom, a 3500 üzenetet nem túl részletesen. Én kicsit késve találtam rá a játékra a médiamárktban, de most annál nagyobb élvezettel jáccom :)
    Viszont most a Norvég pályán (negyedik sziget?) belefutottam ebbe a lassulásos, akadós problémába. Látom, hogy korábban is küzdöttetek vele, aztán volt akinek megoldódott, volt akinek nem, kiváncsi lennék, van-e már ultimate megoldás? Tudnátok segiteni?

    Jelenség: Kb 15-20 perc játék után elkezd a játék szaggatni. Ez abban nyilvánul meg, hogy kb fél, 1 mp-re meg-meg akad. Tehát ha figyelek egy embert az úton, akkor az megy-megtorpan-megy-megtorpan. Az isteni kezem is ahogy kavillál ugye nyugalmi állapotban, billen-megáll-billen-megáll. A farkas is fut-megakad, fut-megakad. Végülis nem mondom, hogy élvezhetetlen a játék, mert fél mp akadás - fél mp játék még épp folyamatosnak tekinthető, de azért zavaró.
    Érdekes, hogy egy idő után abbamarad, akkor pár percig jó, aztán újrakezdi. Közben jóllehet semmi nem történt, a farkas ugyanúgy alszik, az emberek meg teszik a dolgukat.

    Beállitások : 1280*1024 (tft miatt), medium graf (de low-on is dettó, tökmindegy).
    Konfig: 3200+ amd Athlon (2200mhz), 2*512 ram (400mhz, dual), geforce6600GT agp 128 ram, Sata vinyó, swap file fixen 700 mega.
    Nem fut a háttérben virusirtó (nincs is telepitve olyan, ami állandóan bent lenne), semmi figyelő cucc, idlében 0% a procihasználat, és kb 200 mega memó foglalt.

    Próbaképpen frapsot inditottam, és megfigyeltem, hogy amig nincs gond, addig 18-24 között mozog az FPS. Aztán mikor elkezd akadozni, akkor 9-15. Nade mi történik ilyenkor? Látszólag semmi. Kipróbáltam, hogy ugyanott hagytam a nézetet, egy domboldalból a hegy felé nézve (se város, semmi nem volt a képben), és szépen belassult, majd begyorsult magától 5-6 percek elteltével.

    Valami tipp?...
  • Toroco
    #3563
    van végig játszás a hivatalos oldalon, igaz angol, de azt nem hiszem hogy bárki is lefordítaná.
  • Shadow_THH
    #3562
    több százezer sorból áll a játék szövege
    nem volt elég energia
  • gabci13
    #3561
    De azért értékelnék egy magyarosítást vagy egy végigjátszást mert így elég nehéz megcsinálni eggyes ilyen mellék feladatot.Arra a dörzsölősre pl alig jöttem rá.Van amit meg se csináltam mert nem tudtam hogy kell.
  • Shadow_THH
    #3560
    bw2höz komoly agyi teljesitmény kell ha végig akarod vinni
    egyébként vannak faq-k a feladatokhoz de ezek többsége csak azért nehéz mert valami bug akadályoz a végigvitelükben (pl amikor le kell dörzsölni jelekért a földet)

    a lények itt ugyanolyanok
  • gabci13
    #3559
    Kár.Amúgy a B&W 2-höz nemtudtök végigjátszást meg ilyesmit?Az 1-hez találtam de a kettőhöz nem.Am szerintetek melyik a legerősebb szörny a 4 közül?
  • Shadow_THH
    #3558
    nem lehet letölteni
  • Senkkik
    #3557
    utálom az össz stratégiai játékot! de ez KIVÉTEL! Ez egy jó játék..
  • gabci13
    #3556
    Amúgy nem tudjátok hogy honnan lehetne letölteni magyarosítást mégha csak béta verzió is?
  • Shadow_THH
    #3555
    az én lényem majdnem 100% jó volt és igy is harcolt. A heal-t és egy pusztítót ki kell neki fejleszteni, egyébként semmi esélye a falakkal szemben (illetve a rajta lévő íjászokkal szemben)
  • Gerbill
    #3554
    Egy béta magyarosítást tényleg kiadhatnának, ha már úgy is áll a projekt.
  • Gerbill
    #3553
    Az azthiszem az 5. sziget, én is ott tartok és nem árt ha neked is és a Farkasodnak is van legalább egy pusztító varászlata. Az én farkasom villámokat szór, és széttapossa az ellenséget, én meg hatalmas köveket ejetek a fejükre, vagy leöklözöm őket(hand forcing?)
  • Ombika
    #3552
    De meirt ne madjak ki ugy akkor?!
  • Shadow_THH
    #3551
    1) cast fireball miracle
    2) crush remaining tropps with your hand
    3) ???
    4) PROFIT!
  • Shadow_THH
    #3550
    hát ugy volt hogy májusban kész lesz azóta szerintem nem volt rajta munka és maradt 90% körül a magyaritás
  • Toroco
    #3549
    használj tűzgolyókat a támadó seregek ellen
  • GeeKay
    #3548
    sziasztok!
    a 3ik vagy 4ik szigeten, mikor a japanok ellen kell menni(asszem az occs menekult a batyjahoz) nagyon hamar megtamadnak, 5-10perc utan
    mit csinaljak? farkasom nem tud megvedeni, mert kicsit jambor lett a lelkem:)
    ha falakat epitek katapultot hoznak...
    vmi tanacs? elore is koszi
  • Toroco
    #3547
    multkor kerestem a magyaritasok.hu-n, de mióta átrendezték az oldalt nem találom, hogy hány %nál tart
  • Code92
    #3546
    télleg magyarítás nekem is kell ha lesz:D
  • Code92
    #3545
    télleg magyarítás nekem is kell ha lesz:D
  • Ombika
    #3544
    Hi!!

    Magyarositas hogy all ennel a gamenel?
  • polux
    #3543
    Itt nézz szét:
    http://m0003.gamecopyworld.com/games/pc_black_and_white_2.shtml
  • c115
    #3542
    Vki adjon NOCDcracket plzplzplzplzplz
    Vagy küldje el:[email protected]
  • Toroco
    #3541
    néha duplán jelennek meg a hozzászólások
  • FLeK0
    #3540
    nem írta be kétszer.
  • Andrejka
    #3539
    ezt minek írtad be kétszer?
  • donatus13
    #3538
    jah jó is lenne
    de sztem nem lessz mert még uj kiegnek hire sincs pedig jó lenne
    mert a battle of the gods régen ki lett adva azota meg nem szoltak semmit uj készülne
  • donatus13
    #3537
    jah jó is lenne
    de sztem nem lessz mert még uj kiegnek hire sincs pedig jó lenne
    mert a battle of the gods régen ki lett adva azota meg nem szoltak semmit uj készülne
  • Dzsega #3536
    biztosan...
    abban majd lesz multi azt lesz majd még1 abban meg már majd lesz skirmish...
    köszi EA...
  • donatus13
    #3535
    lesz még kiegje nem tudja valki?
  • donatus13
    #3534
    nekem játékbol kurvára hiányzik multiplayer és skirmish
    és aszitem kiegbe lesz
    de az is csak csalodas volt
    de a a jaték ezeket levonva szuper:)
  • Dragooon #3533
    ok, köszi!
  • Dzsega #3532
    jah mégvakami. a memtesztet min 24 órán keresztül futtasd folyamatosan
  • Dzsega #3531
    vagy memória. nekem ilyeneket csinált míg nem sikerült jó memóriát szereznem (az mind1 hogy a többi játék nem csinálja!!!) a B&W2 valamilyen különleges képességel bír és mindig megtalálja a hibás memóriacímet.
  • Toroco
    #3530
    yaj téves ez nem ebbe a fórumba ment volna. kicsit fáradt vagyok már. mellé kattantam
  • Toroco
    #3529
    aha. én sosem patcheltem a játékot
  • Shadow_THH
    #3528
    nem ha az ÖSSZES peccset felrakod egymás után és közben nem inditod el a gamet
  • Toroco
    #3527
    a patchet feltetted? talán az segít. nekem nem volt ilyen gondom. de vigyázz, mert ha patchet felteszed ujra kell kezdeni.