5730
  • ForRedGlory
    #5409
    csodálatos :)
  • greg benz
    #5408
    Ez mekkora:d
  • Czdano
    #5407
    Szép! :)
  • Czdano
    #5406
    Like a boss
  • greg benz
    #5405
  • ForRedGlory
    #5404
    Vó't már? :D
    Speeeeeedyyyyyy :PPPPPPPPPPPPP

  • Harly18
    #5403
    Ahol csak lehet hirdetem őket, de tényleg van olyan oldal, ahol 500-600 macska vár gazdára, szóval minimális az esély, de próba szerencse.
  • NessieGraf
    #5402
    Próbáld meg Expressz kiscica.hu oldalakon is. Meg face és G+ Bár face nehezebb, mert többszáz mentett keres gazdát.
  • Harly18
    #5401
    Én ott tartok velük, hogy ha az ország másik végén lenne gazdi, azt is megoldanám valahogy, mert szegények utcán élnek és hiába hirdetem őket 8 helyen, egyszerűen semmi :( Bezzeg a perzsa meg mindenféle fajtatiszta, túltenyésztett, állandóan beteg macskákért tolongnak és még fizetnek is 20-30-40 ezreket. Mikor ennyi kóbor állat van...ezek nem is állatbarátok, csak divatból kell nekik.

    Egyébként Esztergomban vannak.
  • greg benz
    #5400
  • NessieGraf
    #5399
    Tüneményes mindhárom. :) Viszont egy dolgot mindketten elfelejtettünk: elárulni hol vannak a cicák. Az enyéim Budapest, Újlipótváros. Nem tudom meddig maradhatnak, mert nagyon szívességből egy iroda céljára szolgáló lakásban vannak.
  • Harly18
    #5398
    Ő is hihetetlenül szép és kedves cica, nőstény és elég fiatal még, 1 éves lehet ő is. Gazdit keresek neki is. Privát üzenetben lehet érdeklődni, ha valakinek megtetszenek, a szállításban tudok segíteni mind a három cica esetében és talán az ivartalanítást is meg tudom oldani, persze csak az után, ha befogadta valaki.

  • Harly18
    #5397
    Ő szintén az utcán él, gazdi kéne neki, ő is 1 év körüli, de nőstény...gyönyörű cica...

  • Harly18
    #5396
    Esélytelen ugyan, de egy próbát megér.

    Ez a fekete kandúr az utcán él, 1 év körüli, gazdit keresnék neki! A kép nem adja vissza a cica szépségét és kedvességét :)

  • greg benz
    #5395
    Sziasztok!

    Lenne itt egy eladó kutya/macska szállító, ha esetleg érdekelne valakit írjon privit
  • NessieGraf
    #5394
    Gazdát keresnek:
    Makka


    Filip
  • NessieGraf
    #5393
    Orrostörp még mindig gazdára vágyik!
  • greg benz
    #5392
  • Harly18
    #5391
    Ugyan tele a fórum gazdit kereső cicákkal, de azért én is hirdetnék kettőt.

    Két, nagyon kicsi cicáról lenne szó, anyjuk elpusztult, de már önállóan esznek. Olyan helyen vannak most, ahol nem szívesen látják őket és legszívesebben eltennék láb alól őket. Gondolhatjátok milyen "jó" helyen vannak. Tehát ha valaki legalább ideiglenesen tud befogadni cicát, és jobb körülményeket nyújtani, akkor jelentkezzen! Kép talán később lesz, bár ha valakinek lehetősége lenne befogadni őket, gondolom nem a kinézet vagy szín lenne a döntő...
  • Bala10
    #5390
  • Mimóza
    #5389
    Bigyókám így hűsöl a melegben :-)
  • LeWyTy
    #5388
    Humiariból:
  • geo91
    #5387
    nem tudtam eldönteni a két kép közül melyik tegyem be, így itt van mindkettő :D



  • chhaya #5386
  • NessieGraf
    #5385
    Nálam: kölyök, elülsőre hasonlít. Farka vége előtt fehér gyűrű.

    Bal oldalon :)
  • byzhouse
    #5384
    ajaj ott a maffiavezér
  • geo91
    #5383
  • greg benz
    #5382
  • chhaya #5381
    Őt kérem karácsonyra *.*
  • greg benz
    #5380
  • NessieGraf
    #5379

    Tegnapi képek. :)
  • LeWyTy
    #5378
    na csak sikerült a 10. böngészővel
  • LeWyTy
    #5377
    Csak én nem tudom megnézni a videókat?
  • LeWyTy
    #5376
    Ezt benéztem bocsi :D
  • NessieGraf
    #5375
    Egy bejegyzéssel a tied alatt. 5 kölyök, 2 nőstény, 3 kandúr. Budapesten vannak.
  • LeWyTy
    #5374
    Örökbe adandó kiscicát keresünk... Lehetőleg Kecskemét vagy Budapest környékén.

    Ha nem túl nagy pofátlanság.
  • NessieGraf
    #5373
    [URL=http://plus.google.com/105269862149408533494/posts/6G9tjHf2zqS]Kisfilmek a "nagycicákról"[/URL] és a folytatás, amit azért csinálnak, hogy beléjük szerethess. :)
  • Czdano
    #5372
    Utolsó kép
  • jhetedikj
    #5371
    Ingyen elvihetők Győrben.


  • greg benz
    #5370