5730
  • dartonita
    #5529
    Csak a gazdajat provokaltam rileksz:)
    Tetszik.
  • MEdievil
    #5528
    Köszönöm! Én azt kizártam mert úgy emlékeztem csíkosak. Ami a többségre igaz is de találtam 1-2 hasonlót így utána nézve. Mondjuk kék szeműt még nem. :)
  • Fyndath
    #5527
    Maine Coon
  • MEdievil
    #5526
    Egy kis off ha nem nagy gond:
    Nem tudjátok hogy ez a macsek milyen fajta?
  • chhaya #5525
  • Narxis
    #5524
    Naaaaa mé?
  • dartonita
    #5523
    Kikurt csunya :/
  • Narxis
    #5522
    jujj de édes :D
  • Fyndath
    #5521
  • chhaya #5520
    Mobilos képek... kis idióta





  • greg benz
    #5519
    Látom kitörő lelkesedéssel fogadta az éneklést
  • kamionosjoe
    #5518
    holli, holli, holli, holli, hó!
    a macskának jajj de, jajj de jó!(Ezt énekeltem neki miközben fényképeztem :D)
  • greg benz
    #5517
  • greg benz
    #5516
    natakarodj
  • geo91
    #5515
    "ügyesen" álcázott reklám...
  • bekkácska
    #5514
    Az én drágalátos macskám a minap tette tönkre végleg a kanapénkat...nem tudtok arra valamilyen módszert, hogy tudnánk erről leszoktatni, hogy teljesen szétkarmolja a huzatot? Mindenesetre most új kanapé után nézünk, de azért óvatosak vagyunk árban, mert ki tudja a következő meddig bírja...Ezért pl. nyereményjátékokkal is próbálkozunk: https://www.facebook.com/budapestbank/app_440526835982678
  • Narxis
    #5513
    Hehe, aranyos. :)
  • Fec papa
    #5512
  • chhaya #5511
    Vérmacska. :D
  • WarCow
    #5510
  • greg benz
    #5509
    Basszki :DD
  • GyaxyBoy
    #5508
    Sziasztok macska tulajdonosok!
    Bocsánat az offért, de szeretnék segítséget kérni tőletek! kb. 40 perc lenne kitölteni egy kérdőívet, amit barátnőmnek kellene a szakdolgozathoz. Ha valakit érdekel, (mert ki is elemzi, ha kéri az illető), akkor emailban elküldi az értékelést. Kb. 40 perc lenne!
    Segítségeteket előre is köszönöm!

    http://kerdoivoldal.atw.hu/index.php
  • Fec papa
    #5507
  • greg benz
    #5506
  • Shortstop
    #5505
    /agree
  • Narxis
    #5504
    haha, ez jó :D
  • greg benz
    #5503
  • Narxis
    #5502
    De aranyos, nem sok fehér macskát láttam még. :)
  • Angyisz
    #5501

    www.angyisz.eoldal.hu
  • Harly18
    #5500
    Hihetetlen milyen gyorsan nőnek...itt már láthatóan nagyobbak. Gazdijelölt még mindig nincs sajnos.

  • Narxis
    #5499
    Ha lenne lehetőségem, befogadnám az összeset. :( Nagyon szépek.
  • Harly18
    #5498
    A kiscicák 8 hetesek, hihetetlenül szépek, szinte mindegyik kiköpött anyja, a pofin a fehér foltok különböznek leginkább, de van amelyiknek sötét orra van, míg a másiknak rózsaszín. Kicsit félénkek, de egy új gazdinál hamar beilleszkednének!


  • Harly18
    #5497
    Ő az anya cica, kicsit furcsa pózban van éppen a képen, de amúgy nagyon szép, érdekes, ugyanis kicsi feje van, nagy fülei és valahogy a testfelépítése is inkább olyan kecsesebb. Fiatal, 1 éves sincs igazán. Gazdit keresek neki is, ivartalanítás megoldható, szuper helyet keresek neki. Bár nem hinném, hogy innen lesz meg a gazdi, hiszen itt mindenkinek van macskája, de minél több helyen szerepel, annál jobb...ráadásul sürgős, mivel a jelenlegi helyén nem maradhat sokáig.

  • Harly18
    #5496
    Sikerült újabb kóbor cicát begyűjtenem :) :( Ráadásul váratlanul 5 kiscicát is szült. Tündériek, gyönyörűek, gazdira várnak...
  • Fec papa
    #5495
    Anya és lányai. :D
  • Narxis
    #5494
    De aranyosak! :)
  • Fec papa
    #5493
  • greg benz
    #5492
  • Narxis
    #5491
    Ezzel nehéz vitatkozni, ha simán kitömeti a macskát én azt mondom az még elfogadható, biztos nagyon szerette, ragaszkodik hozzá stb. De az, hogy helikoptert csinál belőle az inkább valami morbid viccnek hat mint annak, hogy fú de szerette.
  • Molnibalage
    #5490
    Mindenki számára más a normális. Kínában pl. megeszik a kutyát és a macskát.