5730
  • CSOCSO
    #111
    én is.. de egyik moderátor se cisnál semmi... PLS VALAMELYIKMODERÁTOR CSINÁLJON MÁR VALAMIT:)))))))))) vagy irja ide ha nem tud mit csinálni...
  • Kandurex
    #110
    akarom, képeket akarom
  • CSOCSO
    #106
    Hehh,azok a macskák nem is több honaposak hanem jo ha 1 honaposak...
    és kurva arok voltak.. a bratym tegnap hazahozott egy ugyan akkora cicust..majdnem elütötte az eurcenter elött...
    de megmentette és valami iszonyat kemény jofej a macska...persze alap hogy egy iyen kis döge ránéz valamit és akármit cisnál a kis nyamvadék tö aranyosnak tünik.. egy bicsaklás,félrelépés,egy sima futás,ha bambán néz,ásit, mosakszik stb..minden tök aranyosnak tűnik...csináltam is sok fotot rola..ugy sztorim még nincsen..egyszerűen csak tök édes a macska..:
    Hát ő az:)

    Itt éppen elaludt a karomban miközben én neteztem..tök ééédi


    Haverom lábai között is elurmolt...

    Itt van pár kép mikor a macskusszal elkezdtem játszani az ágyikoban.. egy kicsit furán vannak a képek de csak azért mert a macska valoban majdnem függöegesen fexik:))))



    Nah itt már elkapott

    Korszak: Alszik,Eszik,Alszik,Eszik


  • [HUN]PAStheLoD
    #105
    heh nekünk hamar rászokott az alomra :)
  • [HUN]PAStheLoD
    #104
    nekem eddig nem csinálta :)) csak úgy láccik válogatós
  • Sephi
    #103
    Csocso :)))

    Nah szal nalunk a Sumy horcsog volt a legedesebb annal szebb nem volt.

    Erdekes jelenet ment le az elott mikoris nagyanyam begyutt a szobaban es aszonta Mozesnek , aki ugye a ablakomba ult , hogy " Na gyere nevejelek " es olbe veszi. En nem tudtam mirol van szo. Majdan kiderul vazze hogy odacsinalt a szonyegre :) Kicsit kikapott loool!
  • CSOCSO
    #102
    ma egész nap pár honapos macskákat néztem. tiszta idioták voltak:)))))))))))össze vissza rohangáltak..
  • CSOCSO
    #101
    hja ezt nekem is csinálja mindegyik hülye.. jol összekenték az orukkal a moncsit...
  • [HUN]PAStheLoD
    #100
    lool :)) állatság :P
  • Davidus
    #99
    Az én macskám Csernobil:)
  • [HUN]PAStheLoD
    #98
    jajj most egy kis vér :) meg nem láthatsz minden nap hörcsög 1v1-et :)
  • Calver
    #97
    Kérlekszépen erre is van egy megoldás, az akvárium egyik felére macskaalmot kell szórni (tesco gazdaságok tökéletes erre a célra) a másikba pedig forgácsot. Amúgy tényleg alap dolog náluk hogy ha valaki feltünik, akár én akár anyám, a hörcsögök rekord sebességgel kezdenek el pattogni, és általában el is érik hogy kiszedjem őket! (persze csak az egyiket, mert hiába testvérek, ha együtt kiengedném őket ott vér fojna)
  • Sephi
    #96
    Jah nekem 1996-ban anyam mevette Pocit es Pockot! Azota lett utanuk Sumy , Midas , LaPidus , Bleky , Pucus , Geo , Goldy Lu , Turbo Mix ... es meg volt par. Dehat a baj az volt veluk hogy mindig tul budik voltak :( Pedig ugy imadtam oket olyan aranyos ennivalo lenyek voltak! Jah es 90% az en horcsogeimnek aranyo horcsogok voltak mert sztm azok a legszebbek! Jo engem is volt amikor megharaptak meg az elejen de pl ezek is olyanok voltak hogy ereztek mikor jon anyam mert akkor kezdtek el ugralni :) Engem idegesitett mert az elejen meg akvariumban laktak majd aztan lettek atrakva bazi nagy ketrecbe de sajon nagyon budik voltak :( Igy el kelet oket adni... de nem baj mert azota van Mozes aki mellesleg most a harmadik emeleti ablakbol figyel nagyon valamit vagy valakit :)))
  • Adi
    #95
    Nyithatsz egy topicot ezzel a címmel:
    Az én porszívom még a hörcsögömet is beszippantja!!
  • [HUN]PAStheLoD
    #94
  • [HUN]PAStheLoD
    #93

    "nah mi a fasz van? haggyá má aludni [kis pöcs itt a hülye fényképezőjével]!" :D
  • Braveheart
    #92
    Az én hörim már nagyon öreg, lassan 2 és fél éves lesz. A neve Szmötyike :)
  • Calver
    #91
    Kérlekszépen én kukacokkal etetem a 2 és édest amik mindenféle hozott virágokról meg cseresznyeről kerülnek elő, imádják is... Az a poén amikor készül beleharapni, mire a kukac megmoccan, a legutóbbi ilyen kukact a hörcsög a pofámbahajította mivel érdeklődve néztem hogy mit fog kezdeni vele, vesztemre túl közelről... Ja meg még virágszirmokat kajálják nagyon, pl mind2 hörinek rozsaszirmok vannak beépítve a fészkébe, kész öröm nézni ahogy felkajálják a fészküket néha!
  • Braveheart
    #90
    hát ezen jót nevettem :) ja próbáld ki majd hogy adsz nekik egy szép nagy sáskát... én este adtam egyet neki, reggelre meg már csak a szárnyai maradtak :)
  • Calver
    #89
    Hát a hörcsögök, na igen... Nekem van most 2 kis édes aranyos cuncimókus hörcsögöm és minap történt egyikőjükkel ez érdekes eset... a célszemély neve Rozsdás, ezen nevet Rejtő Jenő egyik könyvének főszereplőéről kapta, na meg onnan hogy hosszú, aranyszínű szőre van a kis édesnek. Ezen kis dögnek van egy olyan, igen kellemetlen szokása, hogyha bejut véletlen a nagyszobába, fogja magát és bemegy az ott lévő bazinagy franciaágyba, és azon belül az ágyneműtartóba és módszeresen megtöltö hörcsögbogyókkal, szerencsére első hörcsögöm óta abban az ágyneműtartóban semmi nincs. Mily' meglepő, hiába figyelt édes kedves anyukám arra a rohadék nagyszoba ajtóra, a kis édes hörcsög mégis besurrant és végigment a szokásos procedurán, ebből anyámmal annyit vettünk észre hogy vmi rohangál az ágyneműtartóba... Ellenben most, mivel nemrég volt porszívózva a lakásban, kedves anyukám ugy döntött hogy na akkor most kitakarítjuk az ágyneműtartót, majd fogta, kihuzta és spontán elkezdett porszívozni, nem is kissé dühösen... mindeközben a hörcsög halál nyugodtan ott rohangált az ágyneműtartóban, nem zavartatva magát a porszívótól, még nem tudta mi következik... Ám 1 perc után, és miután a hörcsög érdeklődve közelebbjött hogy "mi ez a zugo szarság?" szülőm igazán begurult és előjött az "ez érdekel, ez?" hatás, és közelebbnyomta a hörihez a porszívót... Na én itt már könnyeztem a röhögéstől... Nos, tudni kell hogy ez nem egy törpehörcsög, sőőt, minimum 35-40 deka, de lehet hogy több is... De mégis a porszívó nyert no meg a hülye emberi tudat "áhh, ez a höri túl nehéz" és a porszívó kedvesen elkapta a hörcsög oldalát, és felszippantotta! Namost ez kérem ugy nézett ki, hogy ott volt egy hörcsög a porszívó csöve végén, hassal felfelé és kalimpált 4 láb, mondanom sem kell, ha szülőm nem cselekszik vmit gyorsan, akkor lehet a porszívó csövét kellett volna levágni a hörcsögről, mivel én ekkor már ott tartottam hogy a földön fetrengtem a röhögéstől, de a hörcsögnek nagy szerencséje volt, kb 5 mpt kellett eltölteni ilyen érdekes helyzetben, máris lekapták, a legnagyobb poén az volt hogy a höri azt sem tudta mi történik körülötte, ugy megvolt volt lepődve, hogy még nem is harapott! Natehát, isteni szerencsével le lett véve, ekkor már leesett neki hogy vmi nem stimmel, és egy bazinagy ugrással elrugaszkodott, kb 1,5 méter magasról, és itt jött be megint a hörcsögök szerencse istene, mert az ágyra esett, puhára. Namost itt jött be az a pont ahol megszégenyítette a forma 1 versenyzőket, ugyanis becsapodás után olyan sebességgel kotort el, hogy még én is csak néztem pedig tapasztalt hörcsögtartó lennék vagymifene, majd mindezek után és kemény fél óra könyörgés után nagyon nézelődve és nagyokat pislogva kijött az ágyból, készen arra hogy bármely porszívó szerű tárgy meglátására nyomtalanul eltünjön ujra az ágyban... Ennek a kis kalandnak a hörcsögre nézve semmilyen következménye nem lett, max annyi hogy megtanulta: ez nem a te ágyneműtartód! Rám annál több, másnap alig bírtam ebédelni, még akkor is ugy fájt az álkapcsom és az egész arcom, beszarás hogy ezek a kis dögök néha miket bírnak alkotni!
  • [HUN]PAStheLoD
    #88
    szal vettem egy 17"-es TFT-t erre a macskám (nokeddlee) elkezdte rajta skubizni a kurzort... és el akarta kapni :D meg szagolta kegyetlenül :DD

    ma reggel Transport Tycoonoztam és a vonatokat akarta elkapni :DDD
  • Braveheart
    #87
    Hát az én hörcsögöm is aranyos:) alszik, megsimogatom, erre felugrik és ha szerencsém van akkor még időben elkaptam a kezem :)
  • Sephi
    #86
    Az semmi! Mozes olyat tud hogy bemaszik a szonyeg ala es meg van rola gyozodve hogy senki sem tudgya hol van:) Olyan edes! Es aztan meg kepes meg is tamadni akarkit! Van amikor tenyleg kicsit eltulozza es akkor le is szoktam szoszerint rugni :)

    Mostanaban fent alszik a szekrenyen... pedig van 3 kosarkaja van de nem mert o a magaslati levegot szereti. Nagyanyo megint el van menve szal most mar kell csakojam hova csinal mert az este is a suto ele tett :)
  • bdf
    #85
  • Guest
    #84
    Na ezt viszont annak veszem! :DDD
  • bdf
    #83
    Sose lehet tudni a pestieknél...
  • Guest
    #82
    Nem vettem sértésnek... :)))
  • bdf
    #81
    Bocs a sértésért, csak a Romkert-böl gondoltam!
  • Guest
    #80
    Nem, budapesti.
  • bdf
    #79
    szombathelyi vagy?
  • Guest
    #78
    Miért, még csak egy éve van így... :DDD

    Amúgy amikor anyám szólt, hogy a gyík ott van a rongy alatt (közvetlenül a küszöb mellett), akkor már valahogy sejtettem, hogy ez lesz... :)
  • Jano
    #77
    Tanulság:

    Meg kell csinálni azt a rohadt küszöböt, hogy ne férjen alá a gyík!
  • Guest
    #76
    A mi macskánk az előbb hozott egy gyíkot. Anyámra rájött a "jajjmentsükmegszegényt"-roham, eredmény: a gyík eltűnt valahol a küszöb alatt... :D
  • Kandurex
    #75
    Megvan! Bolond macsek bemászott az ágynemű tartóba és ott gubasztott :) Hókusz "nyárvaniccakakufirc" stádiumát éli, azaz szétkeféli a környék összes macskáját...nappal meg döglik :) vazze... reggel néztem ahogy sátikálva, megtépetten bejött...komolyan szinte hallottam...".,ezek a nők,ezek a nők..." Mondjuk most különösen rossz állapotba volt, sztem csúcsot dönthetett az iccaka. Valami 6-7 macseklányt tuti megrontott :)
  • nemcsakfél
    #74
    nem is téged kérdeztelek. az egysejtűek nem értenek az ilyen fejlett dolgokhoz .
  • PResident Evil
    #73
    hát nem lettél megértve...
  • nemcsakfél
    #72
    Nyissatok már külön Állat fő topicot. Unom már hogy mindenhol csak iylen alacsonabb rendű selejt lényekkel foglalkoztok.
    A következő topicokat lehetne áthelyezni:
    -meghalt a kis bushman
    -Az en macsakam mozes
    -knézi haldoklik
    -fomra1
    -autó mánia
    kössz szépen a megértést.
  • CSOCSO
    #71
    nah mondjon már valaki valamit.. manapság a macskáim el vannak tűnve:(
  • Sephi
    #70
    Remelem meglelted ... ma egyebkent Mozes furdetese 4. resz lesz ;))
  • Sephi
    #69
    Hogy hogy!?!?