5730
  • CSOCSO
    #156
    bazd+..megcsinálom ezt a szart és nem vagytok képesek leszedni és megnézni?? SZEDJÉTEK MÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
  • CSOCSO
    #155
    nah ha már megcsináltam akkor cibáljátok le páran...
  • CSOCSO
    #154
    cicuska 2_c04
    nh pl ez rossz volt..
  • CSOCSO
    #153
    nah hatalmas video mix et csináltam a kis cicusrol és a nagyobbik kedvencemről (ficniről)
    10 mega de szét kellett szedem sok részre... winace val összetehetitek...:
    cicuska 2_ace
    cicuska 2_c00
    cicuska 2_c01
    cicuska 2_c03
    cicuska 2_c04
    cicuska 2_c05
    cicuska 2_c06
    cicuska 2_c07
    cicuska 2_c08
    cicuska 2_c09
    cicuska 2_c10
    cicuska 2_c11
    cicuska 2_c12
    cicuska 2_c13
    nah remélem mindegyik link jo..de ha véletlen nem akkor könnyen ki tudjátok javítani...
    szedjétek hamar mert megtelt a tar.hu-m ugyhogy csak pár napig hagyom fent...
  • tomsolo
    #152
  • CSOCSO
    #151
    tudom..sokkal jobb mint a sima egér...
  • [Walaki]D`Lair
    #150
    Ha tudnád milyen jól lehet vele Q1-ezni....:DDD
  • CSOCSO
    #149
    :)
  • RelakS
    #148
    Középsuliban egyik osztálytársam is lepatkányozta a trekket. De télleg milyen állat lenne, megjelenne, hogyaszongya Microsoft IntelliRat :D
  • CSOCSO
    #147
    hülye:))))))
  • PResident Evil
    #146
    aranyos egy ciculiíííí

    mindig is szerettem volna egy macsekot, csak fater allergiás rá :(((
  • CSOCSO
    #144
    oké-- kettesével gyertek mert hamar aludni akarok...
    amugy tényleg kész vagyok én is a macsektől..reggel 5 kor kész mit rendezett le.. hülye nagyobbik macskával rohangáltak össze vissza.. tiszta dolo volt a macsek:)))
    majd csinálok rola videot.. éppen it fexim a combomnál..IMÁDOM
  • CSOCSO
    #143
    tééényleg?? nem mondod komolyan? amugy meg patkánynak hivom.. és ezerszer jobb mint akármelyik egér!!!
    mindenki ilyet akar amiota ez megvan.anyámnak is tök tetszik.. haverom ilyet vett.. annak a nőjének az apja is trackot vett de olcsobbat mert ez ma is rohadt drága egér pedig több éves...
  • [Walaki]D`Lair
    #142
    Az nem is egér...hanem Track Ball..>:DDDD
  • Kandurex
    #141
    Egyeztesük óráinkat...mert én tuti megyek ma ejfél után a macsekért...aki kapja marja....Csocsot meg majd leütjük ha sokat pampog, hogy de hát ez az én cicám meg ilyesmik :)))
  • CSOCSO
    #140
    :))
  • c0l0s
    #138
    Nagyon komoly a Macsek!!!!
  • CSOCSO
    #137
    csóró:)) valszeg azért ficeg az egyik kép baloldalán egy több mint 20ezres egér:)...
  • CSOCSO
    #136
    ?????????????mivan?????????????????
  • CSOCSO
    #134
    :)))) hhehehe
  • CSOCSO
    #133
    ki mondta hogy ezek nem tegnapi képek?
  • [Walaki]D`Lair
    #132
    jajjjj de aranyos!!!

    El tudom képzelni, ahogy CSOCSO a maga 1xx kilójával ott gügyörészik a cicusnak....:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • [Walaki]D`Lair
    #131
    CSOCSO tegnap is ez a póló volt rajtad :DDDD
  • CSOCSO
    #130
    sok hely van hátul a fenekemnél és odament és melléfeküdt..
  • Kandurex
    #129
    Csekkolva....jelentem Csocso macskája lelőhetetlen retry-be nyomatja magán végig a nyelvét nem törődve a külvilág összes nyűgével. édes...:)))
  • Jano
    #128
  • Jano
    #127
    Ezt meg hogy értsem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!???
  • CSOCSO
    #126
    ohadt aranyos most épp a fenekemnél izeg mozog:) tiszta idiota:)))))))
  • CSOCSO
    #125
    ITT A CICÁMROL VIDENYÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓó
    http://www.tar.hu/nwocsocso/cicuska.WMV
  • CSOCSO
    #124
    még pár kép..teljesen kész vagyok ettől a dgtöl most is itt szerencsétlenkedik körülöttem:)))))))és elkezdte mosdatni a karomat meg minden.. ÁÁÁRHHHHH





    az egyiken ugy náz ki mintha nyávogna.. amikor full az ölemben van.. sajna nem látszik.. de éppen ásított.. felkelt és azt akartam lefotozni ahogy ásít nem sikerült..amugy vagy fél orát aludt ott az ölemben...
  • CSOCSO
    #123
    :))))))))))itt fexim az ölemben most is.. **************ott édi
  • [Walaki]D`Lair
    #122
    Jézus CSOCSO...:DDDD Nagy hatással volt rád az a cic...
  • Kandurex
    #121
    A macsekod tüdér! Ma-holnap beszerzek valami digital fényképező vackot és nyomok majd be egy- két képet Hókuszpókról és Bendegúzról.
  • CSOCSO
    #120
    arghh kész vagyok ettől a kis vakaréktol:))))) nemtom hogy a picsába lehet egy ilyet az utcára rakni..nem bírom felfogni!!!!!!!tk édi magátol elmegy alomba kakilni pedig halál baba még és tök édi ahogy belebujik a saját kis dobozába...eszeveszett egy dög:) imádom
  • CSOCSO
    #119
    dánke!!!!
  • Pheel
    #118
    Megtettem, amit megtehettem. Nagyon szívesen :)

    A macsekod tényleg elég jó fej :)
  • [Walaki]D`Lair
    #117
    Na majd csinálok képeket nagymuterom macsekjáról...a neve: Laca a cic....:)))
  • Factor_007
    #116
    erre nem találok szavakat annyira aranyos:D
  • CSOCSO
    #115
    kurva aranyosak a macskák.. össze vissza rohangálnak a picurral:) eszméletlen szerelmes lettema picurba.. feküdtem mellette erre elkezdett mosadtni engem:) széjjel nyalta a hajamat.. egyszerűen **********************va aranyos!:)))))))))))))))))))))9
  • dikki*yysw
    #114
    Tök cukor.