5730
  • Punkerwork
    #317
    ja rémlik valami
  • CSOCSO
    #316
    marble nekem se. .anyam erolteti hogy az egyik legyen olyan.. nah mindegy.. jovoheten erkeznek elvileg!:) majd rakok fel videot:) meg ujabb dorombolos videokat:) lol..emlekeztek?:) hogy reszelt a macskam?:))) lol
  • Punker
    #315
    a márvány nem tetszik, amúgy szimpi macsekok
  • CSOCSO
    #314
    neem biiirom tovabb meg kell mutiznom!!:)


    ilyen fajtaju macsekunk lesz.. az egyik ilyen barna, pottyos a masik pedig barna, marvany (csikos)


    meg kepek a bengali macskarol:



    ez a marvany...


    ilyen is volt
    soot most inkabb azon gondolkozom hogy feher pottyos inkabb mint a marvany..:



    de akko is ez a legcoolosabb!!:)
  • CSOCSO
    #313
    jovoheten erkezik a 2 macska!!!:))))))))))))))))))))))))))) tok torulok!!:))))))))))
  • QuippeR
    #312
    ah, na mesélek valamit.

    van egy fehér macsekunk, a testvérével került hozzánk, de utóbbi sajnos eltűnt egy-két hónap után. a fehér macsek viszont megmaradt (nincs neve, ne kérdezd, hogy miért, egyszerűen csak "a fehér"), és egy éves korában szült. négy kiscicája lett. a durva a dologban, hogy három tök fehér kandúr meg egy szürkés nőstény kölyke lett.

    na, ezeknek már találtunk nevet. a három fehér Athos, Porthos és Aramis, a szürke pedig Milady. elég sokáig megvoltak mindannyian, Aramis és Porthos azonban sajnos eltűnt (biztos megmérgezték őket :(), Athos pedig a nagymamáméknál van. (Porthos volt a kedvencem, iszonyú bambán tudott nézni, és annak ellenére, hogy hótt süket volt, akkorát tudott nyávogni, mintha bombát dobtak volna :))

    Nos, Milady már egy éves, és mostanában szült (három hete talán). És most jön az érdekesség. Tegnap a fehér elkezdte, hogy beszáll a nevelésbe. Szóval most úgy néz ki a bagázs, hogy egy kupacon fekszik a nagymama (fehér), az anyuka (Milady) és a négy kis gézengúz (egyébként mind a négyen szürkék, egyikőjük szinte fekete). Másnál is csinált ilyet a macska, hogy a lánya kölkeit is dédelgette? Egy kicsit idegesít, attól félek, hogy Milady otthagyja a kölköket, azok meg éhen halnak (bár most már biztos lehet őket tejjel etetni).
  • Z
    #311
    húb@z!!! ő nem harap? :D
  • hen-tes
    #310
    tölteni való ? :))
  • CSOCSO
    #309
    :)
  • Punker
    #308
    persze néha 1 hétre is eltünt, utánna ráfért egy kis karbantartás mert úgy nézett ki mint 1 tv-s whiskas macska :)
  • Punker
    #307
    leírva durvábban hangzik, nem volt csúnya
  • CSOCSO
    #306
    :)))))))))))))))))) anyaaad!! persze ne vedd rossz neven:)
    gratula a macskatokhoz:) biztos szep teremtemeny volt. bar a szurke amit eddig itt mutogattam az most teleki cica lett.. es egesz jol birja!
  • Punker
    #305
    ennyi erővel téged is heréltetni kellett volna azonnal a mi macsekunk is mindig csavargott rolytosra volt tépve a füle kitört a szemfoga de soha nem jött szóba hogy kasztáltatni kéne.
  • VinylToy #304
    Bagira?
  • CSOCSO
    #303
    hat azert nem.. de nem minden napo macsek:) kicsit draga:) 60 ezer ft!!
  • VinylToy #302
    Tigris kölyök? :D
  • CSOCSO
    #301
    ahoy.. keszulunk venni ket macskat.. hogy mit?? maradjon meglepi!:)
  • hen-tes
    #300
    ok
  • CSOCSO
    #299
    szerintem ha cicat vesz valaki akkor kettot...ket fiut.. lanyt azert nem mert tuzelnek...es az hajmereszto.. kisfiukat meg azonnal hereltetni.. nem hullik annyira a szoruk, nem lesznek annyira kanosak, es budosek...
  • CSOCSO
    #298
    nem nezted volna ki belolem:) az egyik legnagyobb macska fan vagyok itten... mindig tobb macskank volt egyszerre.. eddig oszesen vagy 20 minimum!!!!! igaz a legtobb az olyan 8 volt.. aztan szulettek kiscicak de azokat elajandekoztuk...szal 8 nal is volt mar tobb..:) es ez egyszerre!!
  • hen-tes
    #297
    na hát ezt nem néztem volna ki belőled ! :)
    te meg a macska :))
    nekem a kedvenc állatom
    olyan kis dög :))
    szal mocskos egy állat de ez a jó benne :)
    kihasznál :)
    nekem volt egy nagy kandúrom, igaz csak három éves volt de 6 kiló :)
    de sajna beteg lett és... :(((
    ez már 3 éve volt kb, azóta nem merek újjat mer naon nagy megrázkotattás elvesziteni egy ilyen szép macskát !!!
  • CSOCSO
    #296
    nealudjak a paplanom alatt???
    1) tel volt.. barhova fekudtem volna a macskak telizabalva magukat meg a seggylukamban is jol ereztek volna magukat..szal orultek hogy hozzambujhattak .. legyen akarmennyire pozitiv a sugarzas:)
    2) a masik macskanak is mindegy hol fekudt csak paplan legyen az egesz testen...csak azt nem ertem mer nem fuladt meg soha...es mindig tiszta nyal volt a hasam.. mer ugy elaludt hogy fojt a nyala;;;LOL
  • Cat #295
    sose aludj ott ahol a macskák szeretnek aludni - szeretik az emberekre káros negativ földsugárzásokat/vízereket
  • CSOCSO
    #294
    :)
  • Sephi
    #293
    Nos most tertem magamhoz 10 percnyi intenziv rohoges utan.

    Szerintetekk hogy hangzik az a felkilato mondat hogy :

    Nagyi gyere ma' mert Mozi dezsmalya a karacsonyfat!!!!


    Ahahahahahahahahhaahaha baz zha nem vagyunk ithhon kepes megenni az egeszet :)

    Beszarok! Hogy izlik neki :)
  • Skynet85
    #292
    Aliaz Pusztító!!!!!
  • CSOCSO
    #291
    persze mindegyik zörgött mint atom..:)))))))))
  • CSOCSO
    #290
    levittük a telkekre a macskákat.. fekete eltünt...a szürkét vmi elütötte de rendbe van.. a nagyobbik csíkos meghalt.. méreg(???)
    a kicsit meg befogadták...
    de azota jo leászkálni a telekre.. olyan kis ari dögök vannak.. van egy anyacica a házunk körül.. szült 5-6 cicust...és még most is csak cseperedő kórban vannak.. és mivel elég hideg van, bevittük őket a nagyszobába ahol keményen fűtöttünk.. és énmeg semmit nem aldutam aznap ? jol lefeküdtem háttal... a szürke cicánk a hasamon feküdt mint mindíg (letakarva egy takaróval mert ugy szerette)
    plusz 1 teleki macska a hasamon a takaro felett.. 1 teleki macsja a honaljamnál.. é egy teleki cica a nyakamban.. vazze.. rég éreztem ilyet...olyanjo volt aludni velük...
  • Punker
    #289
    él még a kis dög CSOCSO?
  • CSOCSO
    #288
    nah?
  • RelakSfromhome
    #287
  • [Walaki]D`Lair
    #286
    háhááá...csináltam képeket nagymuterom mecsekjáról!!! Amint felrakom a képeket jönnek a linkek....


    LACA A CICC POWAH
  • CSOCSO
    #285
    LOOOOOOOOL:)))))))))))
  • RelakSfromhome
    #284
    Te macskakínzó
  • CSOCSO
    #283
    elfikáztad a linkelést... amugy ismeri szinte mindenki ezt a videot.. funnyca néven futott a videnyo.. amugy szvsz az a legjobb rész amiko a kismacsek elkezdi pofozni a kaktuszt vagy amikor néz előre a macsek és leesik az ablapárkány elött ...stb.. azok inkább viccesek..

    az én kiscicámmal az volt hoyg feltettem a gépem elé.. játszott a fikás zsepimmel:) majd fordult egyet lecsuszott a lába majd jol belekapaszkodott a zsepibe és leesett:) LOL volt szakadtama röhögéstől... sajnos a zsepi nem tartotta meg őt:)
  • Gladiator
    #282
    a legjobb mikor lesétál a polcról, meg magával rántja a piritóst. meg amikor megijeszti egy másik macska a konyhában a, milyet ugrik má helyből.
  • Gladiator
    #281
    http://sertes.goldengate.hu/stuff/epsylon/vid_other/catz.avi.jpg

    ezen jobbgomb, cél mentése másnéven...
  • Gladiator
    #280
    na, ha ti lyan nagy macskaimádók vagytok akkor töltsétek le a http://sertes.goldengate.hu -ról a macskaparádét. hát én sírtam a röhögéstől. mindjá nyomok egy URl-t is.
  • mikike
    #279
    arról a cicáról is rakhatsz be képeket
  • CSOCSO
    #278
    ehh ehh ehh:) jó jó