5730
  • CSOCSO
    #357
    Kand Ur...
    fiu bengali macsek tigris:)
    a masiknak szebbnek kene lenni de nagyon fako:( pedig annak leopard mintasnak kene lennie..
  • Aspyrin
    #356
    szép tica :-) lány vagy fiú?
  • KTC
    #355
    Akár hányszor nézem, mindig anyósom egyik macskája jut eszembe a macsekjaidról, nagyon úgy nézett ki, mint ahogy a csapban fekvő,
    pedig az csak 1 közönséges kóborcica volt.
    bár lehet, hogy voltak nemes felmenői (kóbor állatoknál sosem tudni):))

    volt 1 fénykép róla, ha megtalálom berakom, oszt lehet hasonlitgatni:D
  • Punker
    #354
  • CSOCSO
    #353
    "It's the eye of the tiger
    It's the thrill of the fight
    Risin' up to the challenge
    Of our rival
    And the last known survivor
    Stalks his prey in the night
    And his fortune must always be
    EYE OF THE TIIIIGER"
    :)
  • CSOCSO
    #352
    ebbol

    ez lett:


    :)
    szinte hihetetlen hogy volt akkora is:) tok erdekes:)
  • CSOCSO
    #351
    ekezettel is irhattatok volna a topik cimet:)))))))) de azert kosz
  • Aspyrin
    #350
    Igen sajnos a Rici még 2000-ben felkapott egy tűt cérnástól. A röntgen 3000Huf a műtét 7000Huf volt, + még ott kellett hagynunk 2 napra amig már biztonságosan hazahozhattuk (arra árban nem emlékszem), hogy megtudja magát védeni esetleg a másik macsekunk ellen.

  • Aspyrin
    #349
    Rici:

    Luca:

    Mindkettő 6 éves csajszi, 1 hónapos koruk óta élnek velünk.
  • Papirzacsi
    #348
    Hali!
    Itt a mienk, igaz, a kép nem túl jó, de a pofija aranyos
  • CSOCSO
    #347
    nem lehetne atnevezni a topikot az en macskamra??? tehat a mozest lehagyni??
    a szal... helyett meg macskatopik
  • CSOCSO
    #346
    nah:)
    vettunk hamot a macskakra.. levittuk oket:) majd lehet vele csajozni.. bar elobb a kiskolkok jottek oda... sztan egy nagyon helyes pofiju feka lany is odajot thogy ezek ugye nem macskak hanem jaguarok?:)
    szal azert boldog kicsit a szivem hogy a bengali macskak megse annyira kozonseges cicak:)
    egyem a szivuket
  • Kandurex
    #345
    Már csak 5, amúgy rendbe jön. :) [biztos benne]
  • KTC
    #344
    Az enyém (pontosabban a lányomé) meg Bogyó.
    2002 augusztus 30.-án született anyjának 5. gyermekeként. Neki már csak egy kis rövid farkinca jutott, (nemúgy mint a testvéreinek), és az életet is úgy kellett belé visszahozni. Amit tudni róla érdemes: remekül jelzi éjjel, ha valaki jön a lépcsőházban és olyankor úgy morog mint 1 kutya. Visszahozza az Ldobott labdát és leteszi a lábunk elé, hogy dobjuk L megint aztán hozza ismét.(erre ő tanított meg minket!:)) Erre van 1 aranyos történetem is: Egyik éjjel nagyon Lkezdett nyávogni és nem akarta abbahagyni ezért kimentem, hogy ugyan már mi baja van. Erre rohant be a szobába és hozta ki a labdáját letette elém, mivel én nem mozdultam erre el kezdte guritgatni és nézet rám és "szövegelt" közben, hár én akkor úgy megzabáltam volna az a macskát ott helyben, olyan de olyan aranyos volt és olyan okosan nézett, nem tudtam rá haragudni amiért felköltött, pedig majdnem a szívbajt hozta rám. Hát most hirtelen enyit róla:)

  • Tiboy
    #343
    Hát Cicóka is szépen darabokra volt törve, fájt a szívem ránézni annyira szerencsétlenül mutatott.
  • Sephi
    #342
    Jo de enyem beton lepcsore esett... a labcsontja siman kette volt torve....

    Mozes mar kisett egyszer amikor 3 honapos volt... eppen azzal poenkottam hogy mar csak 7 elete van :}
  • ricsi1
    #341
    nem is volt macskám csak vmelyik buzi szomszéd megmérgezte
  • Tiboy
    #340
    nekem kb 2 éve a macskám kiesett a HATODIKRÓL BETONRA, elég ramatyul nézett ki(nem tudott lábra állni), nem vittem el orvoshoz(ha akart volna elment volna, az utat tudta...). Meggyógyult magától, és most nem is látszik semmi a balesetből.
  • Punker
    #339
    olcsón megúsztad, nekünk egyszer eltört a kutya lába, kb 5000 rugó volt a röngtenezés, úgy hogy csak anyagköltséget fizettünk (az állatorvos fiát fater operálta)
  • Sephi
    #338
    Erdekelne valami.

    Mozes harom hete kiesett az ablakon a harmadikrol betonra :(

    Sajnos eltorte a labat es nagyon csunyan... szerencsere mas baja nem nagyon volt de maga az operacio kb 20000 FT kerult.

    Azt akarom megkerdezni hogy masnak is volt ilyen problemaja a kisallatal es mennyit fizetett?
  • CSOCSO
    #337
    :)
  • Kandurex
    #336
    alap
  • Punkerwork
    #335
    alkesz?
  • Kandurex
    #334
    ilyen macska nekem is kell
  • CSOCSO
    #333
    :))) o akarta!!! es a jager nagyon is cool pia:) en is azt iszom amikor csak lehet meg sincs semmi bajom:)
  • Punkerwork
    #332
    Csocsesz ugye tisztában vagy vele hogy a macsek fejlődésének nem fog jót tenni a pia? :)
  • CSOCSO
    #331
    ez valami valasz script?:)
  • Punker
    #330
  • CSOCSO
    #329
    nev : CSOCSO jelszo : download
    klikk a linkre.. ird be a CSOCSO-t meg a downloadot es jelentkezz be.. majd bal oldali menuben az Uuuu bazmeg videora jobb klikk es download:)
    ide tehettek fel ti is macskas videokat.. csak NE TOROLJETEK SEMMIT es ne valtoztassatok meg semmi adatot!!! koszonom szepen!!!
  • CSOCSO
    #328
    lol
  • Punker
    #327
    majd mikor 1 hétig nem tolja haza a képét mert nincs kedve akkor számolgasd mennyi volt :)
  • CSOCSO
    #326
    :) nemvolt olcso ez a ket dog
    de igy is megusztuk olcson!!! lattam bengal cicakat 5-6 dolcsikert is!!!!!! 1 darab macsek!!! 5-600!!
  • Punker
    #325
  • CSOCSO
    #324
    lol... keszulok aludni. kivittem oket mert elegge futkarozos kedvukbe vannak.. kiviszem.leteszem a feszkukbe.. mire tettem ket lepest majdnem elestem bennuk ugy rohantak a szobamba:) LOL... mar most tok keszen vagyok toluk
  • CSOCSO
    #323
    felkerultek akepek!! lehet nezegetni!!
  • CSOCSO
    #322
    Fuuuu... elmentunk a repterre. .ott mondtak hogy mashol lehet oket felvenni. megadtak az utat.. elmentunk aztan ugyan oda jutottunk vissza.. bementunk megenn.. aztan adtak masik iranyt..elmentunk arra.de nem volt semmise amarra... jo..vissza a rrepterre.. itt anyam mar tuzet okadott annyira ideges volt.. aztan vegulis mondtak egy harmadik iranyt:) eltalaltunk oda.. es meg vartunk 1 orat ... osszesen 3 orat szarakodtunk.. amugy nagyon edesek.. mar akkor teljesen elvarazsoltak amikor elenk tettek.. nyulkaltak ertunk a kis dobozbol meg nyavogtak hogy vegre vegyuk mar ki onnan oket..aztan elhoztuk... hazaig simiztuk oket egy ismerosommel, aztan itthon megetettuk oket.. majd kicsit elkezdtek egymasra fujni..de most mar vagy 20 perce futkaroznak es jatszanak..igaz mar most fogjuk a fejunket.. a piros kanapet mar most megkostoltak korom fenesileg.. plusz felmaszott egy igen erdekes helyre.. de ezt megprobalom feltenni videoban!! hat huu vazzze volt:) LOAL. nah a kepek a galeriamban vannak!
  • CSOCSO
    #321
    igen.. es nekunk ejfelkor jon a repcsi (azon hozzak a macsekokat) ugyhogy nektek reggel 6-7 korul mar lesznek kepek a macskakrol:)
  • Z
    #320
    Csocso: mennyi van ott? negyed hat?
  • CSOCSO
    #319
    mire felkeltek rakok fel kepeket a dogokrol!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Kandurex
    #318
    Szerintem kalapált :)